autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Robinson Robinson Super Cup 2015
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+21 za każdą nie obecność
1
Szlachta Paweł
5.0
5
15100
3
5
2
Jamróz Robert
12.0
6
17900
4
6
3
Warcholiński Eugeniusz
6.0
6
12265
3
6
4
Paletko Dariusz
14.0
7
7894
4
7
5
Derlaga Jakub
7.0
7
7100
3
7
6
Klem Artur
8.0
8
10040
3
8
7
Szymaniec Krzysztof
14.0
8
9025
4
8
8
Kajfasz Bartłomiej
22.0
8
8970
4
8
9
Kuzia Artur
9.0
9
13150
3
9
10
Mikosz Michał
14.0
10
9995
4
10
11
Pszczeliński Zbigniew
44.0
11
20091
7
11
12
Bieliński Piotr
46.0
11
17010
6
11
13
Matlak Stanisław
11.0
11
8375
3
11
14
Gruner Adam
12.0
12
8055
3
12
15
Wieczorek Czesław
12.0
12
6225
3
12
16
Łabuz Adrian
12.0
12
4760
3
12
17
Stefańczyk Tomasz
36.0
13
18740
5
13
18
Szporko Tomasz
21.0
13
14595
4
13
19
Kramarczyk Przemysław
30.0
13
13090
5
13
20
Czubaj Mirosław
13.0
13
10530
3
13
21
Naleśnik Zenon
23.0
13
9445
4
13
22
Larisch Bożena
22.0
13
7950
4
13
23
Ryncarz Władysław
20.0
14
16290
4
14
24
Kuchciak Konrad
14.0
14
10585
3
14
25
Opaliński Ireneusz
19.0
14
6310
4
14
26
Sacher Aleksander
57.0
15
23315
7
15
27
Stankiewicz Leszek
30.0
15
12107
4
15
28
Hanulak Robert
29.0
15
8534
4
15
29
Dworniczek Maciej
24.0
15
7365
4
15
30
Karpik Marian
16.0
16
9898
3
16
31
Paletko Marcin
27.0
17
8838
4
17
32
Gajecki Piotr
42.0
17
5855
5
17
33
Drgas Jan
18.0
18
5120
3
18
34
Remlinger Rafał
35.0
19
8734
4
19
35
Strózik Tomasz
19.0
19
7719
3
19
36
Lewosz Tadeusz
19.0
19
6410
3
19
37
Siwek Jerzy
69.0
19
5489
7
19
38
Banasiak Robert
30.0
20
6435
4
20
39
Malecki Marcin
30.0
20
5405
4
20
40
PITERA DORIAN
21.0
21
4945
3
21
41
Kuczaj Andrzej
34.0
21
3660
4
21
42
Okoński Bartłomiej
32.0
21
2645
4
21
43
Dudek Dominik
21.0
21
1826
3
21
44
Batog Robert
22.0
22
12470
3
22
45
Pielka Rafał
33.0
22
3285
4
22
46
Knapik Mirosław
33.0
22
2685
4
22
47
Potyrcha Mirosław
22.0
22
2615
3
22
48
Górecki Kacper
2.0
2
20445
2
23
49
Nowaczyk Krzysztof
23.0
23
9975
3
23
50
Kasperek Piotr
23.0
23
8949
3
23
51
Mnich Zbigniew
2.0
2
7210
2
23
52
Pietrzyk Robert
23.0
23
4095
3
23
53
Szata Janusz
50.0
24
5610
5
24
54
Kosendek Dariusz
4.0
4
9457
2
25
55
Nadzieja Jarosław
4.0
4
5630
2
25
56
Dutkowski Paweł
53.0
25
5411
5
25
57
Chodziński Tomasz
5.0
5
15370
2
26
58
Sternal Stanisław
64.0
26
11820
6
26
59
Stąpór Maciej
40.0
27
8846
4
27
60
JURCZAK PAWEŁ
6.0
6
8115
2
27
61
Adamczyk Janusz
6.0
6
6125
2
27
62
Dobrowolski Piotr
6.0
6
5050
2
27
63
Ślusarczyk Dariusz
39.0
27
3375
4
27
64
Idziak Magdalena
6.0
6
1707
2
27
65
Jambor Leszek
7.0
7
10950
2
28
66
śMIGIEL WITOLD
7.0
7
6680
2
28
67
Dessauer Rafał
28.0
28
3905
3
28
68
Stasiak Bartłomiej
7.0
7
3540
2
28
69
Gondek Mateusz
28.0
28
1971
3
28
70
Migdalski Dariusz
8.0
8
13215
2
29
71
Bujak Jacek
8.0
8
5520
2
29
72
Cyran Jacek
29.0
29
3020
3
29
73
Barański Ryszard
29.0
29
2285
3
29
74
Zieliński Jacek
29.0
29
1845
3
29
75
Kulka Artur
8.0
8
1490
2
29
76
Żytkiewicz Krzysztof
9.0
9
13300
2
30
77
Kurzepa Marcin
9.0
9
5020
2
30
78
Sasim Andrzej
9.0
9
4150
2
30
79
Nowak Marcin
9.0
9
1735
2
30
80
Oślizło Agnieszka
10.0
10
5850
2
31
81
Worowiec Jarosław
31.0
31
5172
3
31
82
Sitarz Marek
45.0
31
2156
4
31
83
Krak Marek
58.0
32
5111
5
32
84
Gwiazdoń Krzysztof
11.0
11
4705
2
32
85
Borowski Grzegorz
11.0
11
4575
2
32
86
Garbarz Leszek
11.0
11
4130
2
32
87
Klimowski Piotr
11.0
11
3895
2
32
88
Pagacz Rafał
32.0
32
3875
3
32
89
Chrząstek Maciej
46.0
32
1450
4
32
90
Kuchciak Jacek
33.0
33
6045
3
33
91
Damiańczyk Marcin
12.0
12
3200
2
33
92
Melerski Adam
33.0
33
1325
3
33
93
Świdowski Stanisław
12.0
12
1315
2
33
94
Dawiec Paweł
49.0
35
5350
4
35
95
Klimkowski Piotr
35.0
35
5345
3
35
96
Nowak Mariusz
14.0
14
4920
2
35
97
Bębenek Jacek
14.0
14
3935
2
35
98
Gubas Marcin
14.0
14
3685
2
35
99
Chojnacki Tomasz
36.0
36
6865
3
36
100
Jedliński Maciej
36.0
36
4265
3
36
101
Sajkiewicz Bartłomiej
15.0
15
2082
2
36
102
Mączka Waldemar
16.0
16
1828
2
37
103
Momora Piotr
17.0
17
6134
2
38
104
Tyrpa Artur
17.0
17
1787
2
38
105
Krawczuk Tomasz
18.0
18
5715
2
39
106
Kocikowski Artur
18.0
18
3964
2
39
107
Niewdana Wojciech
18.0
18
3305
2
39
108
Mierzwa Robert
18.0
18
2841
2
39
109
Wiech Aleksander
18.0
18
763
2
39
110
Kuziorowicz Ernest
19.0
19
3320
2
40
111
Świącik Paweł
19.0
19
2035
2
40
112
Miernik Andrzej
19.0
19
117
2
40
113
Przygoda Tadeusz
21.0
21
4580
2
42
114
Białowąs Paweł
1.0
1
14640
1
43
115
Cękalski Marcin
1.0
1
14100
1
43
116
Bukojemski Krzysztof
1.0
1
13810
1
43
117
Romańczak Jan
1.0
1
12030
1
43
118
Wlazło Paweł
1.0
1
9870
1
43
119
Wiśniewski Marek
1.0
1
9230
1
43
120
Surma Krystian
1.0
1
8280
1
43
121
Zimny Krzysztof
1.0
1
8150
1
43
122
Switalski Mariusz
1.0
1
6155
1
43
123
Cisek Adam
1.0
1
5940
1
43
124
Pielka Henryk
1.0
1
4740
1
43
125
Bielewicz Rafał
1.0
1
3400
1
43
126
Bajgot Damian
1.0
1
1720
1
43
127
Kalita Przemysław
1.0
1
5
1
43
128
Pieczonka Tomasz
2.0
2
14080
1
44
129
Halwa Grzegorz
2.0
2
13110
1
44
130
Vettori Sergio
2.0
2
12480
1
44
131
Siemaszko Emil
2.0
2
9440
1
44
132
Zaranek Tomasz
2.0
2
8450
1
44
133
Kmieć Włodzimierz
2.0
2
8070
1
44
134
Białowąs Tomasz
2.0
2
8020
1
44
135
Pawlak Arkadiusz
2.0
2
7200
1
44
136
SIEMASZKO Aleksander
2.0
2
5760
1
44
137
Kusz Krzysztof
2.0
2
4655
1
44
138
Czyżowski Grzegorz
2.0
2
4600
1
44
139
Niewelt Łukasz
2.0
2
4070
1
44
140
Kubat Maciej
2.0
2
3325
1
44
141
Pilarz Leszek
2.0
2
2880
1
44
142
Piszczek Henryk
23.0
23
2745
2
44
143
Palmowski Emilian
2.0
2
1150
1
44
144
Stasiak Michała
2.0
2
1045
1
44
145
ILKÓW WOJCIECH
2.0
2
9
1
44
146
BOROWIECKI Stanisław
2.0
2
4
1
44
147
Dąbrowicz Hamlet
3.0
3
13600
1
45
148
Kuna Jacek
3.0
3
10780
1
45
149
Sochań Jakub
3.0
3
10390
1
45
150
Kusak Roman
24.0
24
8960
2
45
151
Dudziński Kazimierz
3.0
3
7440
1
45
152
Majewski Bogusław
3.0
3
5750
1
45
153
Sanak Paweł
3.0
3
5135
1
45
154
Miszczyk Patryk
3.0
3
4370
1
45
155
Tragarz Bogdan
24.0
24
3510
2
45
156
Fornalik Ireneusz
3.0
3
3095
1
45
157
Moryl Andrzej
3.0
3
2605
1
45
158
Piśniak Bartłomiej
3.0
3
1945
1
45
159
Górecki Kamil
3.0
3
6
1
45
160
Klepacz Zbigniew
3.0
3
4
1
45
161
Prokopski Ireneusz
4.0
4
10520
1
46
162
Grzegorzewski Paweł
4.0
4
10270
1
46
163
Skubida Dariusz
4.0
4
8230
1
46
164
Stasiak Łukasz
4.0
4
7190
1
46
165
Pająk Mariusz
4.0
4
6760
1
46
166
Perwejnis Zbigniew
4.0
4
6560
1
46
167
Nowicki Maciej
4.0
4
5330
1
46
168
Brąclik Ryszard
4.0
4
4680
1
46
169
Wiech Aleksnder
4.0
4
2760
1
46
170
Białdyga Maciej
4.0
4
2550
1
46
171
Szymkowiak Piotr
4.0
4
1365
1
46
172
Stańczyk Krzysztof
4.0
4
415
1
46
173
Zybiński Piotr
5.0
5
11650
1
47
174
Błoński Maciej
5.0
5
9640
1
47
175
Stanisławski Krzysztof
5.0
5
8220
1
47
176
Górny Ariel
5.0
5
6880
1
47
177
Gałanik Andrzej
5.0
5
6650
1
47
178
Wiziecki Tadeusz
5.0
5
6250
1
47
179
Wikiera Henryk
5.0
5
6060
1
47
180
Zamyślewski Grzegorz
5.0
5
5550
1
47
181
Tyrda Artur
5.0
5
3765
1
47
182
Pisniak Bartłomiej
5.0
5
2670
1
47
183
Sobczyk Dariusz
5.0
5
2315
1
47
184
Bąk Maciej
5.0
5
1940
1
47
185
tomżyński Grzegorz
5.0
5
1280
1
47
186
Brud Bogusław
5.0
5
5
1
47
187
Wojtak Radosław
5.0
5
3
1
47
188
Wawrzkiewicz Przemysław
5.0
5
3
1
47
189
ŚWIĄDER Piotr
6.0
6
9530
1
48
190
Pietrzak Daniel
6.0
6
7700
1
48
191
Lindeman Piotr
6.0
6
5120
1
48
192
Chodor Rafał
6.0
6
4940
1
48
193
Lietz Krzysztof
6.0
6
1765
1
48
194
Kowalski Ryszard
6.0
6
1705
1
48
195
Damiańczuk Marcin
6.0
6
1635
1
48
196
GAWIN MAREK
6.0
6
1435
1
48
197
Swidowski Stanisław
6.0
6
1400
1
48
198
Kowalczyk Bogusław
6.0
6
1115
1
48
199
Plak Paulina
6.0
6
1056
1
48
200
Duda Zbigniew
6.0
6
3
1
48
201
Klaczkowski Kamil
7.0
7
9220
1
49
202
Miksza Grzegorz
7.0
7
8370
1
49
203
Kubiak Robert
7.0
7
7555
1
49
204
Starosta Bartek
7.0
7
5890
1
49
205
Stasiak Łukasz
7.0
7
5030
1
49
206
Boliński Jacek
7.0
7
4900
1
49
207
Stencel Józef
7.0
7
4630
1
49
208
Sosnowski Daniel
7.0
7
4330
1
49
209
Waleron Krzysztof
7.0
7
1960
1
49
210
Dylczyk Radosław
7.0
7
1775
1
49
211
Postawczuk Józef
7.0
7
1650
1
49
212
Parzyszek Konrad
7.0
7
1390
1
49
213
Sołtys Krzysztof
7.0
7
1120
1
49
214
PRZEBIEDA Mateusz
7.0
7
953
1
49
215
Liśkiewicz Ireneusz
8.0
8
7330
1
50
216
Starosta Dariusz
8.0
8
5870
1
50
217
Przebięda Mateusz
8.0
8
5140
1
50
218
Obarski Marek
8.0
8
4700
1
50
219
Borowski Tomasz
8.0
8
3000
1
50
220
Piszczyk Henryk
8.0
8
2050
1
50
221
Frukacz Mariusz
8.0
8
1845
1
50
222
Sasin Andrzej
8.0
8
1365
1
50
223
Adamczyk Andrzej
8.0
8
745
1
50
224
Damieńczyk Marcin
8.0
8
735
1
50
225
Kołdras Marcin
8.0
8
670
1
50
226
Kosek Marcin
8.0
8
480
1
50
227
Wołoszyn Marek
8.0
8
2
1
50
228
Momora Hubert
9.0
9
7590
1
51
229
Czarnecki Roman
9.0
9
7270
1
51
230
Widak Wiesław
9.0
9
5020
1
51
231
Musiał Jerzy
9.0
9
4540
1
51
232
Florczuk Jan
9.0
9
4450
1
51
233
Kaczmarek Mateusz
9.0
9
3650
1
51
234
Śledziński Zbigniew
9.0
9
3580
1
51
235
Kurman Brunon
9.0
9
1625
1
51
236
Sobczak Dariusz
9.0
9
850
1
51
237
Kumorek Piotr
9.0
9
835
1
51
238
Rolka Mariusz
9.0
9
535
1
51
239
Wróbel Maciej
9.0
9
445
1
51
240
Gałaj Benedykt
9.0
9
80
1
51
241
Ucinek Łukasz
9.0
9
3
1
51
242
Wittner Paweł
10.0
10
7280
1
52
243
Łój Mariola
10.0
10
7200
1
52
244
Machowiak Marek
10.0
10
5430
1
52
245
Wyczawski Stanisław
10.0
10
4780
1
52
246
Dudkowski Paweł
10.0
10
4520
1
52
247
Kobuszewski Marek
10.0
10
4320
1
52
248
Wcisło Robert
10.0
10
3600
1
52
249
Tekliński Jarosław
10.0
10
3340
1
52
250
Fedan Łukasz
10.0
10
2960
1
52
251
Kieroń Marcin
10.0
10
1575
1
52
252
Kowalewski Kamil
10.0
10
1345
1
52
253
Kurzepa Andrzej
10.0
10
1130
1
52
254
Jakimowski Robert
10.0
10
980
1
52
255
Małek Krzysztof
10.0
10
875
1
52
256
Garbarz Lech
10.0
10
290
1
52
257
Cieplińska Małgorzata
10.0
10
4
1
52
258
Kowalski Jarosław
10.0
10
2
1
52
259
Grupiński Franciszek
11.0
11
6920
1
53
260
Klaczkowski Krystian
11.0
11
6490
1
53
261
Bartocha Marek
11.0
11
4640
1
53
262
Tanajewski Wojciech
11.0
11
4630
1
53
263
Lewczyk Tadeusz
11.0
11
3570
1
53
264
Wiśniewski Paweł
11.0
11
3100
1
53
265
Bryła Piotr
11.0
11
2860
1
53
266
Bogdalski Daniel
11.0
11
2060
1
53
267
Kurkiewicz Artur
11.0
11
1415
1
53
268
Tomczak Marek
11.0
11
1220
1
53
269
Trypa Artur
11.0
11
1015
1
53
270
Świtalski Mariusz
11.0
11
975
1
53
271
Radzik Sławomir
11.0
11
865
1
53
272
Lach Justyna
11.0
11
715
1
53
273
KOBEZA Tomasz
11.0
11
655
1
53
274
Dawiec Rafał
11.0
11
600
1
53
275
Hudański Marcin
11.0
11
525
1
53
276
Stepnowska Ewelina
11.0
11
490
1
53
277
MICHNIEWSKI Andrzej
11.0
11
420
1
53
278
Roguska-Jurek Anna
11.0
11
374
1
53
279
Stepnowski Marek
11.0
11
305
1
53
280
Matysa Rafał
11.0
11
280
1
53
281
Puk Arkadiusz
11.0
11
3
1
53
282
Orzechowski Ireneusz
11.0
11
2
1
53
283
Tanajewski Grzegorz
12.0
12
5620
1
54
284
Kaczanowski Marcin
12.0
12
4670
1
54
285
Łój Ryszard
12.0
12
3195
1
54
286
KLEIN KRZYSZTOF
12.0
12
2790
1
54
287
Bakun Agnieszka
12.0
12
2790
1
54
288
MIARA Łukasz
12.0
12
2740
1
54
289
Stasiak Michał
12.0
12
1400
1
54
290
Kletscha Filip
12.0
12
730
1
54
291
Klich Tomasz
12.0
12
585
1
54
292
Ślusarczyk Darek
12.0
12
520
1
54
293
Rychter Jan
12.0
12
475
1
54
294
Potyrcha Mirosaw
12.0
12
470
1
54
295
Machowski Robert
12.0
12
465
1
54
296
Głogowski Paweł
12.0
12
2
1
54
297
MOMORA Małgorzata
13.0
13
5669
1
55
298
Dukarski Adam
13.0
13
5190
1
55
299
Norek Stanisław
13.0
13
4080
1
55
300
Stachowiak Andrzej
13.0
13
3830
1
55
301
Bartnicki Klaudiusz
13.0
13
2730
1
55
302
Bakun Adam
13.0
13
1530
1
55
303
Suder Mateusz
13.0
13
390
1
55
304
Borowiec Jaroslaw
13.0
13
380
1
55
305
Ujma Dawid
13.0
13
240
1
55
306
Sztych Tomasz
14.0
14
3620
1
56
307
Wittner Wanda
14.0
14
3100
1
56
308
Pietrzykowski Dominik
14.0
14
3070
1
56
309
Czarny Marcin
14.0
14
2680
1
56
310
Mogliński Jakub
14.0
14
2380
1
56
311
Nikodem Zenon
14.0
14
290
1
56
312
Urbański Zbigniew
14.0
14
284
1
56
313
Siwek Krzysztof
14.0
14
170
1
56
314
Dodkowski Paweł
14.0
14
60
1
56
315
Tracz Estera
14.0
14
2
1
56
316
Grałek Szymon
14.0
14
0
1
56
317
Tyrała Krzysztof
14.0
14
0
1
56
318
TEREBUS KAMIL
15.0
15
10
1
57
319




Wyniki poszczególnych
tur:

2015-05-03, Hermanowice
2015-05-17, Kędzierzyn-Koźle
2015-05-30, Kędzierzyn-Koźle
2015-07-05, Oświęcim
2015-07-12, Kraków
2015-08-23, Szymonka
2015-08-30, Rogoźno
2015-09-13, Oświęcim
2015-09-19, Niezdrowice
2015-09-19, Szymanowice