autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki eliminacji Robinson Robinson Super Cup 2016
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
3 naj
Suma wag (g)
Ilość zaw.
+21 za każdą nie obecność
1
Górny Ariel
3.0
3
14200
2
24
2
Janiak Gabriel
5.0
5
17665
2
26
3
Pietrzak Daniel
5.0
5
12930
2
26
4
Barszczewski Artur
5.0
5
11575
2
26
5
Lange Janusz
6.0
6
16070
2
27
6
Bieliński Piotr
7.0
7
16420
2
28
7
Kocikowski Artur
8.0
8
9600
2
29
8
Starosta Dariusz
10.0
10
11450
2
31
9
Dukarski Adam
10.0
10
8195
2
31
10
Białas Łukasz
10.0
10
7900
2
31
11
Ruszczyński Jacek
13.0
13
8120
2
34
12
Klepacz Zbigniew
14.0
14
6060
2
35
13
Pietrzak Arkadiusz
14.0
14
5430
2
35
14
Żmudzki Krystian
15.0
15
5955
2
36
15
Gulik Arkadiusz
17.0
17
9085
2
38
16
Starosta Bartek
17.0
17
3540
2
38
17
Słomka Daniel
20.0
20
5935
2
41
18
Kmieć Włodzimierz
20.0
20
3975
2
41
19
Bernat Maciej
20.0
20
3365
2
41
20
Nowak Tomasz
20.0
20
3230
2
41
21
Bielewicz Rafał
1.0
1
12350
1
43
22
Obarski Marek
1.0
1
11675
1
43
23
Pawlikowska Patrycja
1.0
1
7190
1
43
24
Walczak Tomasz
1.0
1
5305
1
43
25
Wlazło Paweł
2.0
2
11700
1
44
26
Stasiak Hieronim
2.0
2
9955
1
44
27
ILKÓW WOJCIECH
2.0
2
9025
1
44
28
Mirowski Mirosław
2.0
2
8600
1
44
29
Gałanik Andrzej
2.0
2
7635
1
44
30
Rybiński Sebastian
2.0
2
5540
1
44
31
Stachowiak Andrzej
23.0
23
4215
2
44
32
Mieczkowski Marcin
23.0
23
4165
2
44
33
Szydełko Jan
2.0
2
3170
1
44
34
Krzyżak Bartosz
3.0
3
10270
1
45
35
Stasiak Michał
3.0
3
9870
1
45
36
Przytuła Adam
3.0
3
6820
1
45
37
Migdalski Dariusz
3.0
3
5790
1
45
38
Pogonowski Bartłomiej
3.0
3
4250
1
45
39
Kaźmierczak Sylwester
3.0
3
3670
1
45
40
Stencel Józef
3.0
3
3665
1
45
41
Stasiak Bartek
3.0
3
2495
1
45
42
Wilczyński Sylwester
4.0
4
7805
1
46
43
Sternal Stanisław
4.0
4
6995
1
46
44
Baranowski Tomasz
4.0
4
4200
1
46
45
Prymas Robert
4.0
4
3950
1
46
46
Górski Maciej
4.0
4
2315
1
46
47
Warcholiński Eugeniusz
5.0
5
8600
1
47
48
Wcisło Robert
5.0
5
7650
1
47
49
Stańczyk Marcin
5.0
5
5800
1
47
50
Walczak Wiktor
5.0
5
5515
1
47
51
Kulka Artur
5.0
5
4155
1
47
52
Michalski Piotr
5.0
5
3890
1
47
53
Bojarski Krzysztof
5.0
5
3505
1
47
54
Malesza Jolanta
5.0
5
1965
1
47
55
Rynkiewicz Damian
6.0
6
5175
1
48
56
Suchocki Krzysztof
6.0
6
4595
1
48
57
Nowaczyk Krzysztof
6.0
6
3935
1
48
58
Patrzałek Wojciech
6.0
6
3580
1
48
59
Łysiak Mariusz
27.0
27
1665
2
48
60
Kijek Roman
6.0
6
1490
1
48
61
Kałużny Krzysztof
7.0
7
4730
1
49
62
Barański Dariusz
7.0
7
4535
1
49
63
Kalita Przemysław
7.0
7
4480
1
49
64
Dopierała Jacek
7.0
7
3420
1
49
65
Tomczak Sławomir
7.0
7
3040
1
49
66
KALMUS ŁUKASZ
7.0
7
2710
1
49
67
Majewski Bogusław
28.0
28
2065
2
49
68
Cisek Adam
7.0
7
1860
1
49
69
Szlachta Paweł
8.0
8
4400
1
50
70
Janiak Krzysztof
8.0
8
3895
1
50
71
Górecki Kacper
8.0
8
2715
1
50
72
Mazurczak Grzegorz
8.0
8
2370
1
50
73
Dubik Mateusz
8.0
8
1760
1
50
74
Batog Jerzy
8.0
8
1105
1
50
75
Awgul Ireneusz
8.5
8.5
4005
1
50.5
76
Sklarek Jarosław
8.5
8.5
4005
1
50.5
77
Roguski Henryk
9.0
9
2775
1
51
78
Roguska-Jurek Anna
9.0
9
2655
1
51
79
Batog Robert
9.0
9
2335
1
51
80
Kańduła Paweł
9.0
9
1015
1
51
81
Łapacz Mateusz
10.0
10
3635
1
52
82
Wyrwisz Krzysztof
10.0
10
3100
1
52
83
Stanisławski Krzysztof
10.0
10
2540
1
52
84
Szymkowiak Arkadiusz
10.0
10
2145
1
52
85
Śmietanka Karol
10.0
10
1880
1
52
86
Dawiec Paweł
10.0
10
1820
1
52
87
Lipiecki Grzegorz
10.0
10
1230
1
52
88
Klepacz Daniel
10.0
10
795
1
52
89
Barański Ryszard
11.0
11
2760
1
53
90
Kowalski Paweł
11.0
11
2525
1
53
91
Biczysko Mirosław
11.0
11
1685
1
53
92
BARTCZAK MARCIN
11.0
11
1550
1
53
93
Florczuk Jan
11.0
11
1105
1
53
94
Maćkowiak Przemysław
11.0
11
1095
1
53
95
Peta Krzysztof
11.0
11
1015
1
53
96
Kieroń Marcin
12.0
12
2690
1
54
97
Boliński Jacek
12.0
12
2135
1
54
98
Sztyber Krzysztof
12.0
12
1895
1
54
99
Kwiatkowski Marcin
12.0
12
1535
1
54
100
Nikodem Zenon
12.0
12
905
1
54
101
Marcińczak Lech
12.0
12
860
1
54
102
Gajewski Mieczysław
12.0
12
745
1
54
103
Romańczak Jan
12.0
12
650
1
54
104
Dutkowski Paweł
13.0
13
1760
1
55
105
Wysokiński Marek
13.0
13
1470
1
55
106
Pawłowski Arkadiusz
13.0
13
1460
1
55
107
Opaliński Ireneusz
13.0
13
1010
1
55
108
Potocki Łukasz
13.0
13
805
1
55
109
Sikorski Marek
13.0
13
705
1
55
110
Lewczyk Tadeusz
13.0
13
490
1
55
111
Moryl Andrzej
14.0
14
1200
1
56
112
Kołodziej Marcin
14.0
14
960
1
56
113
Musiał Jerzy
14.0
14
700
1
56
114
Szymanowski Dariusz
14.0
14
610
1
56
115
Duda Arkadiusz
14.0
14
350
1
56
116
Dudkowski Paweł
14.0
14
100
1
56
117
Tragarz Bogdan
15.0
15
695
1
57
118
Szporko Tomasz
15.0
15
305
1
57
119
KORCZ Slawomir
15.0
15
235
1
57
120




Wyniki poszczególnych
tur:

2016-04-09, Trzaskowo
2016-08-14, Poznań