autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Powiatowej Ligi Wędkarskiej Oborniki Wlkp

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
"+" za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Majewski Grzegorz
 7.0
 7
 25250
 5
 7
 1469
 2
 Ruciński Michał
 8.0
 8
 24340
 5
 8
 2522
 3
 PRZYBYLSKI DAMIAN
 9.0
 9
 24660
 5
 9
 2332
 4
 Zaranek Tomasz
 15.0
 15
 23510
 5
 15
 4166
 5
 Cichorek Marcin
 15.0
 15
 20380
 5
 15
 4216
 6
 Karolak Józef
 16.0
 16
 18850
 5
 16
 457
 7
 Sobczak Łukasz
 19.0
 19
 17540
 5
 19
 3318
 8
 Fertsch Paweł
 21.0
 21
 18710
 5
 21
 3869
 9
 Baranowski Stanisław
 24.0
 24
 13230
 5
 24
 453
 10
 Zimniak Ryszard
 25.0
 25
 12490
 5
 25
 991
 11
 Piskorek Przemysław
 27.0
 27
 12870
 5
 27
 434
 12
 Sierakowski Stanisław
 27.0
 27
 11240
 5
 27
 571
 13
 Nowak Jacek
 28.0
 28
 10960
 5
 28
 469
 14
 Blicharz Maria
 31.0
 31
 10410
 5
 31
 3056
 15
 Blicharz Zbigniew
 20.0
 20
 10120
 4
 38
 455
 16
 Czarnecki Roman
 40.0
 40
 6900
 5
 40
 3618
 17
 Spychała Grzegorz
 42.0
 42
 7990
 5
 42
 3316
 18
 Gorzelak Piotr
 28.0
 28
 9330
 4
 46
 2218
 19
 Żaczek Mariusz
 14.0
 14
 11540
 3
 50
 4211
 20
 Jarzyniewski Paweł
 32.0
 32
 7860
 4
 50
 3872
 21
 Blicharz Andrzej
 32.0
 32
 4635
 4
 50
 2514
 22
 Kołodziejczyk Piotr
 18.0
 18
 10510
 3
 54
 1544
 23
 Jarząbek Bartosz
 8.0
 8
 10270
 2
 62
 4218
 24
 Winkiel Artur
 8.0
 8
 9770
 2
 62
 462
 25
 Kaźmierczak Zbigniew
 9.0
 9
 2370
 2
 63
 454
 26
 Królczyk Marek
 11.0
 11
 9490
 2
 65
 237
 27
 Kielma Mariusz
 13.0
 13
 7300
 2
 67
 3485
 28
 Nóżka Piotr
 19.0
 19
 5500
 2
 73
 3619
 29
 Kiełpiński Dariusz
 1.0
 1
 4100
 1
 73
 3630
 30
 Żarak Mariusz
 2.0
 2
 2640
 1
 74
 3866
 31
 Pacanowski Maciej
 4.0
 4
 5740
 1
 76
 4219
 32
 Mistura Robert
 4.0
 4
 5250
 1
 76
 4210
 33
 Kmieciak Krzysztof
 4.0
 4
 3100
 1
 76
 3631
 34
 Zalewski Mariusz
 5.0
 5
 1760
 1
 77
 4165
 35
 Baum Dawid
 7.0
 7
 4470
 1
 79
 430
 36
 Wawrzyniak Kazimierz
 9.0
 9
 4440
 1
 81
 2518
 37
 Smoliński Mariusz
 9.0
 9
 3980
 1
 81
 2529
 38
 Hachuj Przemysław
 9.0
 9
 1560
 1
 81
 1548
 39
 Blicharz Danuta
 9.0
 9
 740
 1
 81
 2504
 40
 Zydorczyk Daniel
 10.0
 10
 3400
 1
 82
 3871
 41
 Grobelny Sebastian
 10.0
 10
 2860
 1
 82
 3875
 42
 Blicharz Jarosław
 10.0
 10
 2860
 1
 82
 4212
 43
 Stanisławski Krzysztof
 11.0
 11
 4280
 1
 83
 981
 44
 Grześkiewicz Tomasz
 11.0
 11
 1260
 1
 83
 4217







Tabela i Wyniki Ligi Powiatowej - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Złoch Patryk
 10.0
 10
 9513
 5
 10
 2512
 2
 Ratajczak Piotr
 19.0
 19
 7470
 5
 19
 3874
 3
 Gorzelak Bartosz
 22.0
 22
 7050
 5
 22
 4213
 4
 Zieliński Radosław
 7.0
 7
 8260
 4
 25
 4214
 5
 Śmielewska Sandra
 8.0
 8
 6850
 4
 26
 4220
 6
 Zalewski Radosław
 5.0
 5
 1350
 1
 77
 4221











Wyniki poszczególnych
tur:

         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

2011-04-10, Rogoźno
2011-05-08, Rogoźno
2011-06-12, Rogoźno
2011-08-07, Oborniki
2011-09-04, Rogoźno