autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Powiatowej Ligi Wędkarskiej Oborniki Wlkp

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
"+" za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Majewski Bogusław
 14.0
 9
 44280
 6
 9
 777
 2
 Zaranek Tomasz
 12.0
 12
 31330
 5
 12
 4166
 3
 Majewski Grzegorz
 16.0
 12
 30620
 6
 12
 1469
 4
 Stanisławski Krzysztof
 24.0
 16
 31690
 6
 16
 981
 5
 Czubek Dariusz
 23.0
 16
 31050
 6
 16
 474
 6
 Cichorek Marcin
 23.0
 17
 29130
 6
 17
 4216
 7
 Karolak Józef
 30.0
 19
 32290
 6
 19
 457
 8
 Duda Andrzej
 25.0
 19
 29420
 6
 19
 569
 9
 Begier Rafał
 28.0
 19
 27420
 6
 19
 2832
 10
 Czarnecki Roman
 32.0
 24
 24240
 6
 24
 3618
 11
 Zimniak Ryszard
 25.0
 25
 22950
 5
 25
 991
 12
 Eliński Henryk
 36.0
 27
 20100
 6
 27
 4767
 13
 Ruciński Michał
 38.0
 30
 20460
 6
 30
 2522
 14
 Sobczak Łukasz
 40.0
 31
 22850
 6
 31
 3318
 15
 Baranowski Stanisław
 41.0
 31
 20570
 6
 31
 453
 16
 Liśkiewicz Ireneusz
 31.0
 31
 17730
 5
 31
 3779
 17
 Wawrzyniak Kazimierz
 43.0
 33
 16190
 6
 33
 2518
 18
 Smoliński Henryk
 45.0
 36
 18460
 6
 36
 3487
 19
 Jarzyniewski Paweł
 55.0
 43
 7820
 6
 43
 3872
 20
 Katrynicz Krzysztof
 60.0
 45
 13870
 6
 45
 2525
 21
 Ratajczak Piotr
 59.0
 46
 8370
 6
 46
 3874
 22
 Feliczak Grzegorz
 12.0
 12
 13470
 3
 48
 1183
 23
 Królczyk Marek
 13.0
 13
 14940
 3
 49
 237
 24
 Wiśniewski Marek
 17.0
 17
 22240
 3
 53
 229
 25
 Kielma Mariusz
 36.0
 36
 11010
 4
 54
 3485
 26
 Spychała Grzegorz
 36.0
 36
 8330
 4
 54
 3316
 27
 Horemski Tomasz
 2.0
 2
 23370
 2
 56
 1
 28
 Stencel Józef
 4.0
 4
 15490
 2
 58
 1414
 29
 Klasa Rafał
 6.0
 6
 9040
 2
 60
 1471
 30
 Duda Arkadiusz
 6.0
 6
 8880
 2
 60
 2708
 31
 Romańczak Jan
 8.0
 8
 12600
 2
 62
 763
 32
 Siergiej Mirosław
 8.0
 8
 8590
 2
 62
 4771
 33
 Fertsch Paweł
 27.0
 27
 7140
 3
 63
 3869
 34
 Walkowiak Ireneusz
 14.0
 14
 6240
 2
 68
 2528
 35
 BUŁA DAWID
 1.0
 1
 7140
 1
 73
 3973
 36
 Paszkiewicz Adam
 1.0
 1
 6630
 1
 73
 3672
 37
 Trajnerowicz Andrzej
 1.0
 1
 5820
 1
 73
 308
 38
 Tomczak Jakub
 1.0
 1
 1110
 1
 73
 4635
 39
 Kiełpiński Dariusz
 2.0
 2
 10870
 1
 74
 3630
 40
 Horemski Grzegorz
 2.0
 2
 8830
 1
 74
 294
 41
 KIEŁPIŃSKI MARCIN
 2.0
 2
 6450
 1
 74
 2531
 42
 Nóżka Piotr
 2.0
 2
 6340
 1
 74
 3619
 43
 Nowicka katarzyna
 2.0
 2
 1050
 1
 74
 4768
 44
 Bednarz Marcin
 3.0
 3
 2600
 1
 75
 568
 45
 Ułanowski Łukasz
 3.0
 3
 220
 1
 75
 4772
 46
 Chytry Sebastian
 4.0
 4
 5370
 1
 76
 2739
 47
 Lach Krystian
 4.0
 4
 90
 1
 76
 4770
 48
 Cieszko Paweł
 5.0
 5
 5790
 1
 77
 1167
 49
 Giziński Dawid
 23.0
 23
 1610
 2
 77
 4764
 50
 Zając Włodzimierz
 6.0
 6
 5700
 1
 78
 1461
 51
 Górny Ariel
 7.0
 7
 5350
 1
 79
 3923
 52
 Hachuj Przemysław
 7.0
 7
 5120
 1
 79
 1548
 53
 Paprocki Przemysław
 7.0
 7
 5070
 1
 79
 2729
 54
 Magdziarz Adam
 7.0
 7
 4040
 1
 79
 3075
 55
 Grobelny Sebastian
 7.0
 7
 1420
 1
 79
 3875
 56
 Górski Maciej
 8.0
 8
 5780
 1
 80
 3883
 57
 Rodak Tomasz
 8.0
 8
 5280
 1
 80
 1452
 58
 Kaźmierczak Zbigniew
 8.0
 8
 4310
 1
 80
 454
 59
 Feferka Jerzy
 8.0
 8
 1410
 1
 80
 2507
 60
 Chelwing Robert
 9.0
 9
 3430
 1
 81
 4765
 61
 Zajdel Ryszard
 10.0
 10
 3410
 1
 82
 1204
 62
 Szymanowski Dariusz
 10.0
 10
 2970
 1
 82
 436
 63
 Grupiński Franciszek
 10.0
 10
 160
 1
 82
 1280
 64
 Witek Sławomir
 11.0
 11
 1300
 1
 83
 2841
 65
 Mania Przemysław
 11.0
 11
 1260
 1
 83
 4337
 66
 Hoppe Henryk
 12.0
 12
 4670
 1
 84
 1201
 67
 Chmura Krzysztof
 12.0
 12
 3840
 1
 84
 1449
 68
 Rut Maciej
 12.0
 12
 1780
 1
 84
 1207
 69
 Cieślak Artur
 14.0
 14
 4320
 1
 86
 4803







Tabela i Wyniki Ligi Powiatowej - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Tomczak Jakub
 8.0
 8
 9630
 4
 26
 4635
 2
 Nowicka Katarzyna
 3.0
 3
 7520
 2
 57
 4835
 3
 Słomiński Paweł
 5.0
 5
 3920
 2
 59
 4977
 4
 Słomiński Krzysztof
 8.0
 8
 2710
 2
 62
 4989
 5
 Nowicka katarzyna
 1.0
 1
 4800
 1
 73
 4768
 6
 Nowicka Katarzyna
 1.0
 1
 2240
 1
 73
 4834
 7
 Chewling Dominik
 3.0
 3
 1650
 1
 75
 4769
 8
 Lach Krystian
 4.0
 4
 190
 1
 76
 4770











Wyniki poszczególnych
tur:

         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

2012-04-22, Rogoźno
2012-05-06, Nienawiszcz
2012-06-10, Rogoźno
2012-08-05, Oborniki
2012-09-09, Oborniki
2012-09-30, Rogoźno