autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Powiatowej Ligi Wędkarskiej Oborniki Wlkp

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
"+" za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Majewski Bogusław
 14.0
 9
 47460
 6
 9
 777
 2
 Duda Arkadiusz
 11.0
 11
 37220
 5
 11
 2708
 3
 Majewski Grzegorz
 25.0
 17
 37540
 6
 17
 1469
 4
 Liśkiewicz Ireneusz
 18.0
 18
 32810
 5
 18
 3779
 5
 Feliczak Grzegorz
 25.0
 18
 31720
 6
 18
 1183
 6
 Duda Andrzej
 31.0
 21
 30170
 6
 21
 569
 7
 Siergiej Mirosław
 21.0
 21
 28600
 5
 21
 4771
 8
 Zaranek Tomasz
 32.0
 24
 32040
 6
 24
 4166
 9
 Karolak Józef
 42.0
 28
 28530
 6
 28
 457
 10
 Wiśniewski Marek
 11.0
 11
 26770
 4
 29
 229
 11
 Cichorek Marcin
 13.0
 13
 23430
 4
 31
 4216
 12
 Cieślak Artur
 46.0
 32
 23280
 6
 32
 4804
 13
 Sobczak Łukasz
 33.0
 33
 23270
 5
 33
 3318
 14
 Zimniak Ryszard
 38.0
 38
 20750
 5
 38
 991
 15
 Tyniewicki Artur
 3.0
 3
 23090
 3
 39
 478
 16
 Horemski Tomasz
 5.0
 5
 22040
 3
 41
 1
 17
 Trajnerowicz Andrzej
 24.0
 24
 20930
 4
 42
 308
 18
 Baranowski Stanisław
 59.0
 43
 20290
 6
 43
 453
 19
 Królczyk Marek
 26.0
 26
 21530
 4
 44
 237
 20
 Bednarz Marcin
 27.0
 27
 19160
 4
 45
 568
 21
 Begier Rafał
 29.0
 29
 20150
 4
 47
 2832
 22
 Stanisławski Krzysztof
 31.0
 31
 19920
 4
 49
 981
 23
 Czarnecki Roman
 64.0
 50
 19670
 6
 50
 3618
 24
 Nowak Jacek
 50.0
 50
 17730
 5
 50
 469
 25
 Hoppe Henryk
 14.0
 14
 16140
 3
 50
 1201
 26
 Walich Mirosław
 14.0
 14
 14270
 3
 50
 2524
 27
 Czubek Dariusz
 22.0
 22
 14870
 3
 58
 474
 28
 Smoliński Henryk
 42.0
 42
 14290
 4
 60
 3487
 29
 Ruciński Michał
 6.0
 6
 11210
 2
 60
 2522
 30
 Jarzyniewski Paweł
 42.0
 42
 11160
 4
 60
 3872
 31
 Bączyk Krzysztof
 44.0
 44
 9730
 4
 62
 2526
 32
 Garczarek Wojciech
 27.0
 27
 12150
 3
 63
 479
 33
 SZCZERBA Krzysztof
 28.0
 28
 12020
 3
 64
 5210
 34
 Horemski Grzegorz
 11.0
 11
 11440
 2
 65
 294
 35
 NOWAK BARTOSZ
 12.0
 12
 9060
 2
 66
 2320
 36
 Ratajczak Piotr
 66.0
 66
 8750
 5
 66
 3874
 37
 Styszyński Tomasz
 12.0
 12
 8740
 2
 66
 476
 38
 Górny Ariel
 13.0
 13
 11610
 2
 67
 3923
 39
 Eliński Henryk
 14.0
 14
 7780
 2
 68
 4767
 40
 Wieczorek Damian
 16.0
 16
 6830
 2
 70
 3621
 41
 Kielma Mariusz
 17.0
 17
 7030
 2
 71
 3485
 42
 Grupiński Franciszek
 18.0
 18
 7490
 2
 72
 1280
 43
 Pazderski Włodzimierz
 18.0
 18
 6060
 2
 72
 3867
 44
 Nóżka Piotr
 1.0
 1
 5050
 1
 73
 3619
 45
 Boliński Jacek
 2.0
 2
 5070
 1
 74
 631
 46
 Piaskowski Michał
 21.0
 21
 7330
 2
 75
 5201
 47
 Fertsch Paweł
 39.0
 39
 6930
 3
 75
 3869
 48
 Walkowiak Ireneusz
 3.0
 3
 3710
 1
 75
 2528
 49
 Roszak Jacek
 4.0
 4
 7130
 1
 76
 836
 50
 Gałanik Andrzej
 4.0
 4
 6280
 1
 76
 881
 51
 Blicharz Maria
 22.0
 22
 6230
 2
 76
 3056
 52
 Masternak Jacek
 4.0
 4
 6110
 1
 76
 4661
 53
 Kiełpiński Dariusz
 4.0
 4
 5690
 1
 76
 3630
 54
 Braniewicz Tomasz
 5.0
 5
 6540
 1
 77
 1136
 55
 Dukarski Adam
 5.0
 5
 6090
 1
 77
 632
 56
 Blicharz Zbigniew
 23.0
 23
 4830
 2
 77
 455
 57
 Laube Przemysław
 5.0
 5
 4420
 1
 77
 5389
 58
 Lach Paweł
 5.0
 5
 4340
 1
 77
 428
 59
 Piątkowiak Arek
 6.0
 6
 5990
 1
 78
 807
 60
 Górski Maciej
 6.0
 6
 5630
 1
 78
 3883
 61
 Miśtura Robert
 6.0
 6
 3150
 1
 78
 5223
 62
 Giziński Dawid
 25.0
 25
 7710
 2
 79
 4764
 63
 Mistura Robert
 7.0
 7
 5950
 1
 79
 4210
 64
 Łój Mariola
 7.0
 7
 4900
 1
 79
 477
 65
 Stachowiak Andrzej
 7.0
 7
 2970
 1
 79
 4939
 66
 Masterniak Jacek
 8.0
 8
 5190
 1
 80
 4853
 67
 Ułanowski Andrzej
 8.0
 8
 3980
 1
 80
 2516
 68
 Hachuj Przemysław
 9.0
 9
 4700
 1
 81
 1548
 69
 Łój Ryszard
 9.0
 9
 4370
 1
 81
 992
 70
 Kubiak Robert
 9.0
 9
 4230
 1
 81
 1529
 71
 RUMIŃSKI Dariusz
 9.0
 9
 2720
 1
 81
 4496
 72
 Dąbrowski Karol
 10.0
 10
 5660
 1
 82
 2
 73
 Spychała Grzegorz
 10.0
 10
 2480
 1
 82
 3316
 74
 Bortczak Tomasz
 11.0
 11
 3030
 1
 83
 5486
 75
 Kolat Mateusz
 12.0
 12
 4700
 1
 84
 3629
 76
 Zazula Tomasz
 12.0
 12
 3060
 1
 84
 5222
 77
 Pazderski Marek
 12.0
 12
 2980
 1
 84
 5068
 78
 Ulanowski Andrzej
 12.0
 12
 2420
 1
 84
 1267
 79
 Kołodziejczyk Piotr
 13.0
 13
 5220
 1
 85
 1544
 80
 Janymierski Paweł
 13.0
 13
 1530
 1
 85
 5485
 81
 Wicher Łukasz
 13.0
 13
 1220
 1
 85
 4490
 82
 Wietrzyński Marek
 13.0
 13
 1200
 1
 85
 5484
 83
 Szymanowski Dariusz
 14.0
 14
 3280
 1
 86
 436
 84
 Ludek Jan
 14.0
 14
 1350
 1
 86
 1440
 85
 Wawrzyniak Sebastian
 15.0
 15
 3240
 1
 87
 2591
 86
 Stasiak Kazimierz
 15.0
 15
 2110
 1
 87
 1282
 87
 Chytry Sebastian
 16.0
 16
 3000
 1
 88
 2739
 88
 Katrynicz Krzysztof
 16.0
 16
 1380
 1
 88
 2525
 89
 Stróżyk Paweł
 16.0
 16
 1220
 1
 88
 5202







Tabela i Wyniki Ligi Powiatowej - Juniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Szrama Dominik
 13.0
 13
 9690
 4
 31
 5199
 2
 Turek Gracjan
 16.0
 16
 8850
 4
 34
 5196
 3
 Bączyk Sergiusz
 17.0
 17
 6690
 4
 35
 5198
 4
 Bączyk Oskar
 19.0
 19
 7330
 4
 37
 5200
 5
 Ułanowski Łukasz
 3.0
 3
 6380
 2
 57
 4772
 6
 Kwiatkowski Adam
 7.0
 7
 4020
 2
 61
 5261
 7
 Horemski Maciej
 1.0
 1
 4500
 1
 73
 421
 8
 Złoch Patryk
 3.0
 3
 3190
 1
 75
 2512
 9
 Ulanowski Łukasz
 4.0
 4
 2220
 1
 76
 5262
 10
 Kacała Dawid
 5.0
 5
 2500
 1
 77
 5197
 11
 Kocała Dawid
 5.0
 5
 1030
 1
 77
 5224
 12
 Złoch Krzysztof
 7.0
 7
 1830
 1
 79
 5263











Wyniki poszczególnych
tur:

         
OFERTA SKLEPU:

JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)
JAXON PODPÓRKA GRZEBIEŃ DO TOPÓW (32cm)

Jaxon podbierak żyłkowy
Jaxon podbierak żyłkowy

Podbierak Abbys 4m
Podbierak Abbys 4m

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

Kosz wędkarski
Kosz wędkarski

2013-04-21, Rogoźno
2013-05-12, Nienawiszcz
2013-06-09, Rogoźno
2013-09-01, Rogoźno
2013-09-15, Rogoźno
2013-09-29, Rogoźno