www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
OFERTA SKLEPU LESZCZ
- OFERTA - Przynęty sztuczne - Sztuczne ziarna - Gelastic Corn 10 ziaren Wanilia

Cralusso
Gelastic Corn 10 ziaren Wanilia
cra-2501
powiększenie
Cralusso's Gelastic Corn to przynęta, do złudzenia przypominająca słodką kukurydzę, która dostępna jest w różnych kolorach i smakach. Zbroi się ją za pomocą haczyka z włosem zakończonym szpikulcem.

Naturalna kukurydza założona na haczyk, czy włos bardzo często spada podczas rzutu, lub opadania w wodzie, jak również łatwo może być ściągnięta przez mniejsze ryby. W efekcie wędkarz traci sporo czasu oczekując brania, kiedy haczyk znajdujący się w wodzie jest pusty.

Cralusso's Gelastic Corn eliminuje te problemy - nie rozmaka, nie spada podczas rzutu, ani nie ściągną go małe ryby, dodatkowo zrobiona jest z doskonałych materiałów, dzięki czemu jest delikatna i miękka oraz wygląda niemal identycznie jak naturalna.

Różnorodność kolorów oraz smaków gwarantuje skuteczność połowów, jak również pozwala selekcjonować ryby w zależności od ich upodobań smakowych.

W końcu Gelastic Corn nie ulega zniszczeniu! Po skończonym łowieniu można ją pozostawić na haczyku, lub ściągnąć i schować do pudełka, gdyż może być użyta wielokrotnie!.

Cralusso Gelastic Corn 10 ziaren Wanilia cra-2501


Cralusso Gelastic Corn 10 ziaren Wanilia