Uczestnicy: |
Dziewieczyński Marek
sektor A stanowisko
2 waga
8220 miejsce w sektorze
1.0
|
Tomczak Sławomir
sektor A stanowisko
3 waga
6660 miejsce w sektorze
2.0
|
Wojtas patrycja
sektor A stanowisko
4 waga
6420 miejsce w sektorze
3.0
|
Tęgos Andrzej
sektor A stanowisko
8 waga
6000 miejsce w sektorze
4.0
|
Zachwyc Marceli
sektor A stanowisko
7 waga
5820 miejsce w sektorze
5.0
|
Starosta Bartek
sektor A stanowisko
5 waga
4500 miejsce w sektorze
6.0
|
Marcińczak Janusz
sektor A stanowisko
6 waga
2920 miejsce w sektorze
7.0
|
Kijek Roman
sektor A stanowisko
12 waga
2140 miejsce w sektorze
8.0
|
Pochylski Roman
sektor A stanowisko
13 waga
1660 miejsce w sektorze
9.0
|
Koźlarek Artur
sektor A stanowisko
10 waga
1580 miejsce w sektorze
10.0
|
Żuk Henryk
sektor A stanowisko
9 waga
1560 miejsce w sektorze
11.0
|
Zimniak Mariusz
sektor A stanowisko
11 waga
1480 miejsce w sektorze
12.0
|
Starosta Dariusz
sektor B stanowisko
13 waga
3560 miejsce w sektorze
1.0
|
Prymas Robert
sektor B stanowisko
8 waga
3340 miejsce w sektorze
2.0
|
Geisler Kamil
sektor B stanowisko
3 waga
3060 miejsce w sektorze
3.0
|
Wojtas Dominik
sektor B stanowisko
12 waga
2780 miejsce w sektorze
4.0
|
Sobczak Jan
sektor B stanowisko
1 waga
2580 miejsce w sektorze
5.0
|
Tórz Jacek
sektor B stanowisko
11 waga
2500 miejsce w sektorze
6.0
|
Krzywda Mateusz
sektor B stanowisko
9 waga
2120 miejsce w sektorze
7.0
|
Kędzierski Krzysztof
sektor B stanowisko
6 waga
2080 miejsce w sektorze
8.0
|
Całka Adam
sektor B stanowisko
7 waga
1840 miejsce w sektorze
9.0
|
Bizan Daniel
sektor B stanowisko
5 waga
1660 miejsce w sektorze
10.0
|
Marchwacki Zbigniew
sektor B stanowisko
10 waga
1520 miejsce w sektorze
11.0
|
Krzemieniewski Mariusz
sektor B stanowisko
2 waga
1280 miejsce w sektorze
12.0
|
Basiak Paweł
sektor B stanowisko
4 waga
1260 miejsce w sektorze
13.0
|
Wojtas Przemysław
sektor C stanowisko
9 waga
7360 miejsce w sektorze
1.0
|
Horemski Tomasz
sektor C stanowisko
1 waga
6220 miejsce w sektorze
2.0
|
Zaremba Arkadiusz
sektor C stanowisko
7 waga
5940 miejsce w sektorze
3.0
|
Hoppe Henryk
sektor C stanowisko
11 waga
5760 miejsce w sektorze
4.0
|
Marcińczak Lech
sektor C stanowisko
5 waga
5680 miejsce w sektorze
5.0
|
Domański Krzysztof
sektor C stanowisko
6 waga
4960 miejsce w sektorze
6.0
|
Gałanik Andrzej
sektor C stanowisko
8 waga
4540 miejsce w sektorze
7.0
|
Durski Wojciech
sektor C stanowisko
12 waga
4160 miejsce w sektorze
8.0
|
Sitarek Natalia
sektor C stanowisko
10 waga
3900 miejsce w sektorze
9.0
|
Kasprowiak Marek
sektor C stanowisko
13 waga
3860 miejsce w sektorze
10.0
|
Zaworski Gabriel
sektor C stanowisko
2 waga
2140 miejsce w sektorze
11.0
|
Hejducki Andrzej
sektor C stanowisko
3 waga
1980 miejsce w sektorze
12.0
|
Kłokowski Marcin
sektor D stanowisko
5 waga
6860 miejsce w sektorze
1.0
|
Walczak Maciej
sektor D stanowisko
6 waga
6200 miejsce w sektorze
2.0
|
Gierz Marek
sektor D stanowisko
3 waga
5660 miejsce w sektorze
3.0
|
Przyszło Piotr
sektor D stanowisko
8 waga
5420 miejsce w sektorze
4.0
|
Morchel Maciej
sektor D stanowisko
2 waga
4540 miejsce w sektorze
5.0
|
Dera Marek
sektor D stanowisko
9 waga
4020 miejsce w sektorze
6.0
|
Nowak Rafał
sektor D stanowisko
1 waga
3320 miejsce w sektorze
7.0
|
Pietrzak Sławomir
sektor D stanowisko
11 waga
2220 miejsce w sektorze
8.0
|
Dukarski Adam
sektor D stanowisko
4 waga
2140 miejsce w sektorze
9.0
|
Jarosik Jacek
sektor D stanowisko
7 waga
1460 miejsce w sektorze
10.0
|
Horemski Grzegorz
sektor D stanowisko
10 waga
1320 miejsce w sektorze
11.0
|
Szczepaniak Wojciech
sektor D stanowisko
12 waga
1000 miejsce w sektorze
12.0
|
Romańczak Jan
sektor E stanowisko
12 waga
4700 miejsce w sektorze
1.0
|
Miller Arkadiusz
sektor E stanowisko
10 waga
3700 miejsce w sektorze
2.0
|
Wojciechowski Bogdan
sektor E stanowisko
8 waga
3300 miejsce w sektorze
3.0
|
Krystek Grzegorz
sektor E stanowisko
13 waga
2940 miejsce w sektorze
4.0
|
Zaremba Przemysław
sektor E stanowisko
4 waga
2720 miejsce w sektorze
5.0
|
Kuchcicki Emil
sektor E stanowisko
11 waga
2600 miejsce w sektorze
6.0
|
Jeżyński Paweł
sektor E stanowisko
1 waga
2580 miejsce w sektorze
7.0
|
Lazarowicz Grzegorz
sektor E stanowisko
6 waga
2240 miejsce w sektorze
8.0
|
Puzanow Mariusz
sektor E stanowisko
5 waga
1940 miejsce w sektorze
9.0
|
Woźny Ferdynand
sektor E stanowisko
3 waga
1720 miejsce w sektorze
10.0
|
Maćkowiak Sławomir
sektor E stanowisko
7 waga
1600 miejsce w sektorze
11.0
|
Dąbrowski Karol
sektor E stanowisko
2 waga
1540 miejsce w sektorze
12.0
|
Trzeciak Aleksandra
sektor E stanowisko
9 waga
1360 miejsce w sektorze
13.0
|
Sibiński Paweł
sektor F stanowisko
5 waga
5060 miejsce w sektorze
1.0
|
Przyszło Damian
sektor F stanowisko
2 waga
4560 miejsce w sektorze
2.0
|
Pochylski Szymon
sektor F stanowisko
3 waga
2670 miejsce w sektorze
3.0
|
Staszak Wojciech
sektor F stanowisko
4 waga
1640 miejsce w sektorze
4.0
|
Jóska Dawid
sektor F stanowisko
1 waga
1500 miejsce w sektorze
5.0
|