autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2010-03-21, Konin

Mirowski Mirosław


2010-03-21, Konin

Lis Stanisław


2010-03-21, Konin

Hanacek Frantisek


2010-03-21, Konin

Jastrząb Paweł


2010-03-21, Konin

Dąbrowski Karol


2010-03-21, Konin

Samol Krzysztof


2010-03-21, Konin

Walczak Wiktor


2010-03-21, Konin

Klasek Petr


2010-03-21, Konin

Klasek Petr


2010-03-21, Konin

Garczarek Wojciech


2010-03-21, Konin



2010-03-21, Konin

Foret Rman


2010-03-21, Konin

Kowaluk Andrzej


2010-03-21, Konin

Lach Paweł


2010-03-21, Konin

Maślak Dominik


2010-03-21, Konin



2010-03-21, Konin

Mazurczak Grzegorz


2010-03-21, Konin



2010-03-21, Konin

Sprichal Petr


2010-03-21, Konin

Sprichal Petr


2010-03-21, Konin

Fiebig Maik


2010-03-21, Konin

Kubiak Artur


2010-03-21, Konin

Kubiak Artur


2010-03-21, Konin

Kubiak Artur


2010-03-21, Konin

Fiebig Maik


2010-03-21, Konin

Sprichal Petr


2010-03-21, Konin

Sprichal Petr


2010-03-21, Konin

Sprichal Petr


2010-03-21, Konin

Bezega Michał


2010-03-21, Konin

Wojtas Dominik


2010-03-21, Konin

Wojtas Dominik


2010-03-21, Konin

Żok Waldemar


2010-03-21, Konin



2010-03-21, Konin

Foret Rman


2010-03-21, Konin

Klasek Petr


2010-03-21, Konin

Klasek Petr


2010-03-21, Konin

Klasek Petr


2010-03-21, Konin

Jastrząb Paweł


2010-03-21, Konin

Jastrząb Paweł


2010-03-21, Konin

Dąbrowski Karol


2010-03-21, Konin

Dąbrowski Karol


2010-03-21, Konin

Kulka Artur


2010-03-21, Konin

Majewski Bogusław


2010-03-21, Konin

Horemski Tomasz


2010-03-21, Konin

Lis Stanisław


2010-03-21, Konin

Dąbrowski Karol


2010-03-21, Konin

Walczak Wiktor


2010-03-21, Konin

Klasek Petr


2010-03-21, Konin

Lach Paweł


2010-03-21, Konin



2010-03-21, Konin

Sprichal Petr



• Zestaw związany z tym artykułem.
Inauguracja Maver Cup 2010
Inauguracja Maver Cup 2010
2010-03-21, Konin                      wyniki
k.Łężyński, Konin

Marzec, to miesiąc w którym ruszają kolejne edycje zawodów komercyjnych w Polsce. Choć większość zbiorników wodnych w naszym kraju ciągle znajduje się pod grubą warstwą lodu, to na szczęście są konińskie kanały, które zapewniają dobre, wędkarskie warunki przez praktycznie cały sezon, gdyż podgrzewane przez dwie okoliczne elektrownie wcale nie zamarzają.
k.Łężyński
Kanały te, ze względu na swój charakter; równe brzegi i stały uciąg są idealnym miejscem do rozegrania zawodów wędkarskich, zwłaszcza że ilość i różnorodność ryb w nich żyjących jest ogromna i nie ogranicza się wyłącznie do naszych rodzimych gatunków i zawiera również kilkanaście gatunków egzotycznych.

Główną atrakcją kanału Łężyńskiego od kilkunastu lat była ukleja, jednak ta w tym roku zawiodła. Nie było jej dwa tygodnie temu, nie było podczas zawodów Robinsona, pojawiła się na Maverze, jednak pokonała ją płotka krąp i leszczyk.
k.Łężyński
Obfite nęcenie podczas sobotnich zawodów z cyklu Robinson Super Cup przyniosło efekt i w łowisku pojawiło się o wiele więcej ryb, w tym również stanowiskowo ukleja i to całkiem spora. Duże ukleje brały jednak bardzo niechętnie, nie akceptowały pinki, lecz rozglądały się za ochotką, którą chwytały za koniec, w tak delikatny sposób, że ciężko było je przyciąć. Ostatecznie na łowienie tej ryby zdecydowało się zaledwie kilku zawodników, jednak żaden z nich nie wygrał sektora.
k.Łężyński
Zdecydowanie lepiej wypadali łowcy średniej ryby, wśród której dominowała płotka i krąp. Ryby te łowiono z tyczki, choć był jeden wyjątek. Młody Czech Petr Sprichal, reprezentant swojego kraju jako jedyny łowił 7m batem i robił to niezwykle skutecznie, robiąc największy wynik zawodów 6080g.
k.Łężyński
Petr łowił niesłychanie skutecznie, systematycznie zwiększając tempo, gdyż musial nadrobić straty z pierwszych minut zawodów, kiedy jego część sektora była praktycznie pusta, a ryby nachodziły systematycznie od strony natlenionej wody płynącej z przepustu.

Doskonały występ powtórzyli zawodnicy klubu Traper: Wiktor Walczak i Grzegorz Mazurczak, którzy podobnie jak i w sobotę zdecydowanie wygrali swoje sektory, z dużą przewagą nad konkurencją.
k.Łężyński
Wszyscy mają nadzieję, że ta dobra forma utrzyma się aż do zbliżających się Klubowych Mistrzostw Świata Klubów, które już niebawem odbędą się w Poznaniu, a w których klub Traper będzie nas reprezentował.

Cieszy rosnąca popularność zawodów komercyjnych w naszym kraju. Ponad 60 osób uczestniczyło w inauguracyjnej imprezie Maver Cup 2010, co świadczy o dużej popularności tej imprezy, która wykroczyła już poza granice naszego kraju, gdyż w zawodach uczestniczyło kilku wędkarzy z zagranicy.
k.Łężyński
Przyjechało do nas kilku kolegów z Czech i Niemiec, wielkich pasjonatów wędkarstwa i doskonałych wędkarzy. Mamy nadzieję, że będzie to dobry początek kontaktów z wędkarzami z zagranicy. Może nawet uda się kiedyś zorganizować jakiś międzynarodowy mecz pomiędzy krajami, jak ma to miejsce w zachodniej Europie...







Uczestnicy:

Sprichal Petr
sektor A
stanowisko 3
waga 6080
miejsce w sektorze 1.0

Bezega Michał
sektor A
stanowisko 4
waga 4280
miejsce w sektorze 2.0

Brygoła Andrzej
sektor A
stanowisko 5
waga 3520
miejsce w sektorze 3.0

Wojtas Dominik
sektor A
stanowisko 9
waga 3500
miejsce w sektorze 4.0

Bednarek Andrzej
sektor A
stanowisko 8
waga 3430
miejsce w sektorze 5.0

Kubiak Artur
sektor A
stanowisko 2
waga 3400
miejsce w sektorze 6.0

Sobczuk Wiesław
sektor A
stanowisko 6
waga 2540
miejsce w sektorze 7.0

Domański Sławomir
sektor A
stanowisko 7
waga 2480
miejsce w sektorze 8.0

Kapeluszny Adam
sektor A
stanowisko 10
waga 1780
miejsce w sektorze 9.0

Fiebig Maik
sektor A
stanowisko 1
waga 1700
miejsce w sektorze 10.0

Mazurczak Grzegorz
sektor B
stanowisko 20
waga 5120
miejsce w sektorze 1.0

Lichodziejewski Stanisław
sektor B
stanowisko 17
waga 3220
miejsce w sektorze 2.0

Busiakiewicz Remigiusz
sektor B
stanowisko 16
waga 2760
miejsce w sektorze 3.0

Drgas Joanna
sektor B
stanowisko 13
waga 2680
miejsce w sektorze 4.0

Dębowski Klaudiusz
sektor B
stanowisko 14
waga 2640
miejsce w sektorze 5.0

Korytowski Zbigniew
sektor B
stanowisko 6
waga 2540
miejsce w sektorze 6.0

Gromek Dariusz
sektor B
stanowisko 15
waga 2240
miejsce w sektorze 7.0

Dąbrowski Mirosław
sektor B
stanowisko 11
waga 2020
miejsce w sektorze 8.0

Żok Waldemar
sektor B
stanowisko 12
waga 2000
miejsce w sektorze 9.0

Świerkowska Beata
sektor B
stanowisko 18
waga 1320
miejsce w sektorze 10.0

Witkowski Michał
sektor C
stanowisko 21
waga 4060
miejsce w sektorze 1.0

Pietrzyk Robert
sektor C
stanowisko 26
waga 3680
miejsce w sektorze 2.0

Kałużny Krzysztof
sektor C
stanowisko 24
waga 3160
miejsce w sektorze 3.0

Zielonka Remigiusz
sektor C
stanowisko 25
waga 3160
miejsce w sektorze 3.0

Rączka Leszek
sektor C
stanowisko 27
waga 3160
miejsce w sektorze 3.0

Grzyl Zbigniew
sektor C
stanowisko 29
waga 2980
miejsce w sektorze 6.0

Bednarz Marcin
sektor C
stanowisko 30
waga 2680
miejsce w sektorze 7.0

Porczyk Tomasz
sektor C
stanowisko 28
waga 2340
miejsce w sektorze 8.0

Rabczewski Rafał
sektor C
stanowisko 23
waga 2140
miejsce w sektorze 9.0

Dawidziuk Sylwester
sektor C
stanowisko 10
waga 1420
miejsce w sektorze 10.0

Wilanowski Wojciech
sektor D
stanowisko 31
waga 3155
miejsce w sektorze 1.0

Lach Paweł
sektor D
stanowisko 35
waga 2975
miejsce w sektorze 2.0

Klasek Petr
sektor D
stanowisko 40
waga 2795
miejsce w sektorze 3.0

Kaczmarek Zbigniew
sektor D
stanowisko 39
waga 2185
miejsce w sektorze 4.0

Kowaluk Andrzej
sektor D
stanowisko 36
waga 1650
miejsce w sektorze 5.0

Foret Rman
sektor D
stanowisko 38
waga 1570
miejsce w sektorze 6.0

Balcerek Agnieszka
sektor D
stanowisko 37
waga 1230
miejsce w sektorze 7.0

Siara Olgierd
sektor D
stanowisko 32
waga 1200
miejsce w sektorze 8.0

Maślak Dominik
sektor D
stanowisko 34
waga 1030
miejsce w sektorze 9.0

Uniszewski Przemysław
sektor D
stanowisko 33
waga 910
miejsce w sektorze 10.0

Walczak Wiktor
sektor E
stanowisko 46
waga 3530
miejsce w sektorze 1.0

Samol Krzysztof
sektor E
stanowisko 48
waga 1705
miejsce w sektorze 2.0

Jastrząb Paweł
sektor E
stanowisko 50
waga 1560
miejsce w sektorze 3.0

Stachurski Arkadiusz
sektor E
stanowisko 43
waga 1255
miejsce w sektorze 4.0

Garczarek Wojciech
sektor E
stanowisko 45
waga 1250
miejsce w sektorze 5.0

Stasiak Krystyna
sektor E
stanowisko 41
waga 940
miejsce w sektorze 6.0

Dąbrowski Karol
sektor E
stanowisko 49
waga 920
miejsce w sektorze 7.0

Kowaluk Krzysztof
sektor E
stanowisko 42
waga 745
miejsce w sektorze 8.0

Ciastoń Andrzej
sektor E
stanowisko 47
waga 675
miejsce w sektorze 9.0

Kępiński Szymon
sektor E
stanowisko 44
waga 570
miejsce w sektorze 10.0

Lis Stanisław
sektor F
stanowisko 60
waga 4230
miejsce w sektorze 1.0

Wytrykus Marcin
sektor F
stanowisko 52
waga 3105
miejsce w sektorze 2.0

Morchel Maciej
sektor F
stanowisko 61
waga 2800
miejsce w sektorze 3.0

Horemski Tomasz
sektor F
stanowisko 55
waga 2780
miejsce w sektorze 4.0

Brzozowski Krzysztof
sektor F
stanowisko 5
waga 2660
miejsce w sektorze 5.0

Stefaniak Wojciech
sektor F
stanowisko 54
waga 2365
miejsce w sektorze 6.0

Florczuk Jan
sektor F
stanowisko 58
waga 2325
miejsce w sektorze 7.0

Kulka Artur
sektor F
stanowisko 57
waga 2275
miejsce w sektorze 8.0

Majewski Bogusław
sektor F
stanowisko 59
waga 1990
miejsce w sektorze 9.0

Mirowski Mirosław
sektor F
stanowisko 53
waga 1210
miejsce w sektorze 10.0

Hanacek Frantisek
sektor F
stanowisko 51
waga 815
miejsce w sektorze 11.0