autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2016-10-23, Rogoźno




Zaproszenie na Ligę Karasia w Rogoźnie
Zaproszenie na Ligę Karasia w Rogoźnie
2016-10-23, Rogoźno                      wyniki

KOŁO PZW KARAŚ POZNAŃ
Ma zaszczyt zaprosić Państwa na
Spławikowe Zawody Wędkarskie z cyklu Liga Karasia



Zawody odbędą się w dniu 23.10.2016r na jeziorze Rogozińskim w Rogoźnie.

Zgłoszenia przyjmujemy pod numerem telefonu: Sklep Leszcz: 618795092,
lub na maila: tomek@leszcz.pl
do dnia 19.09.2016r.

Opłata startowa 40zł.

Miejsce zawodów oraz drogi dojazdowe przedstawia poniższa mapa.



Regulamin zawodów - zgodnie z Zasadami Organizacji Wędkarskiego Sportu Kwalifikowanego w Dyscyplinie Spławikowej.

Zawody podzielone są na dwie kategorie: tyczki oraz baty. Przy zgłoszeniu prosimy o określenie kategorii.

Dojazd do stanowisk sektora tyczek: samochodem do każdego stanowiska.
Do stanowisk sektora batów musimy donieść sprzęt z miejsca zbiórki.
Ponieważ dojazd do łowiska wiedzie przez tereny spacerowe, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności i ograniczenie prędkości do minimum!




Szczegółowy opis łowiska znajduje się na naszej stronie >>> link >>>









HARMONOGRAM ZAWODÓW

6.45 - 7.00 Rejestracja zawodników
7.00 - 7.30 losowanie stanowisk i rozejście na stanowiska
9.20 - Sygnał nęcenie ciężkie
9.30 - Rozpoczęcie zawodów
13.30 - Koniec Zawodów
13.30-14.30-ważenie ryb - praca komisji sędziowskiej-posiłek
15.00-ogłoszenie wyników


SERDECZNIE ZAPRASZAMY





Uczestnicy:


Potocki Łukasz
sektor A
stanowisko 14
waga 4050
miejsce w sektorze 1.0


WALIGÓRA KRZYSZTOF
sektor A
stanowisko 1
waga 3900
miejsce w sektorze 2.0


Paprocki Jędrzej
sektor A
stanowisko 9
waga 3450
miejsce w sektorze 3.0


Stencel Józef
sektor A
stanowisko 6
waga 3400
miejsce w sektorze 4.0


Horemski Tomasz
sektor A
stanowisko 13
waga 2590
miejsce w sektorze 5.0


Kwaśniewski Tomasz
sektor A
stanowisko 4
waga 2400
miejsce w sektorze 6.0


Dąbrowski Dariusz
sektor A
stanowisko 8
waga 2320
miejsce w sektorze 7.0


Górski Maciej
sektor A
stanowisko 15
waga 2230
miejsce w sektorze 8.0


Walkowiak Ireneusz
sektor A
stanowisko 12
waga 2090
miejsce w sektorze 9.0


Szymanowski Dariusz
sektor A
stanowisko 10
waga 1940
miejsce w sektorze 10.0


Nowak Norbert
sektor A
stanowisko 2
waga 1570
miejsce w sektorze 11.0


Józefiak Dominik
sektor A
stanowisko 3
waga 1450
miejsce w sektorze 12.0


Stachowiak Andrzej
sektor A
stanowisko 5
waga 1220
miejsce w sektorze 13.0


Koprowicz Sylwester
sektor A
stanowisko 11
waga 1140
miejsce w sektorze 14.0


Janicki Leszek
sektor A
stanowisko 7
waga 620
miejsce w sektorze 15.0


Wielkopolan Damian
sektor B
stanowisko 25
waga 4730
miejsce w sektorze 1.0


Lach Paweł
sektor B
stanowisko 21
waga 4120
miejsce w sektorze 2.0


Dukarski Adam
sektor B
stanowisko 17
waga 3360
miejsce w sektorze 3.0


Żmudzki Krystian
sektor B
stanowisko 23
waga 3310
miejsce w sektorze 4.0


Ratajczak Mirosław
sektor B
stanowisko 29
waga 3240
miejsce w sektorze 5.0


Gulik Arkadiusz
sektor B
stanowisko 18
waga 3190
miejsce w sektorze 6.0


Kuflowski Bartosz
sektor B
stanowisko 16
waga 3140
miejsce w sektorze 7.0


Matuszak Rafał
sektor B
stanowisko 20
waga 2960
miejsce w sektorze 8.0


Baum Dawid
sektor B
stanowisko 27
waga 2710
miejsce w sektorze 9.0


Nowicki Wojciech
sektor B
stanowisko 22
waga 2660
miejsce w sektorze 10.0


Skiba Marek
sektor B
stanowisko 19
waga 1990
miejsce w sektorze 11.0


Gałanik Andrzej
sektor B
stanowisko 24
waga 1940
miejsce w sektorze 12.0


KWIECIAK Paweł
sektor B
stanowisko 28
waga 1600
miejsce w sektorze 13.0


Horemski Grzegorz
sektor B
stanowisko 26
waga 1500
miejsce w sektorze 14.0


Madaliński Jakub
sektor D
stanowisko 36
waga 3160
miejsce w sektorze 1.0


Grupiński Franciszek
sektor D
stanowisko 41
waga 2830
miejsce w sektorze 2.0


Begier Rafał
sektor D
stanowisko 35
waga 2360
miejsce w sektorze 3.0


Kaźmierczak Marcin
sektor D
stanowisko 47
waga 2260
miejsce w sektorze 4.0

Szymczak Wiesław
sektor D
stanowisko 48
waga 1980
miejsce w sektorze 5.0


Karolak Józef
sektor D
stanowisko 51
waga 1960
miejsce w sektorze 6.0


Tabat Marek
sektor D
stanowisko 38
waga 1320
miejsce w sektorze 7.0


Blicharz Zbigniew
sektor D
stanowisko 52
waga 1270
miejsce w sektorze 8.0


Just Helmut
sektor D
stanowisko 37
waga 1210
miejsce w sektorze 9.0


Gronau Marek
sektor D
stanowisko 49
waga 1000
miejsce w sektorze 10.0


Blicharz Maria
sektor D
stanowisko 46
waga 940
miejsce w sektorze 11.0


Matysiak Edmund
sektor D
stanowisko 39
waga 700
miejsce w sektorze 12.0


Świderski Waldemar
sektor D
stanowisko 43
waga 660
miejsce w sektorze 13.0


Kwaśniewski Mariusz
sektor D
stanowisko 44
waga 640
miejsce w sektorze 14.0


Pinczak Marietta
sektor D
stanowisko 50
waga 630
miejsce w sektorze 15.0


Ludek Jan
sektor D
stanowisko 45
waga 580
miejsce w sektorze 16.0


Stasiński Andrzej
sektor D
stanowisko 42
waga 510
miejsce w sektorze 17.0


Pinczak Andrzej
sektor D
stanowisko 53
waga 410
miejsce w sektorze 18.0


Bruździński Bogusław
sektor D
stanowisko 40
waga 380
miejsce w sektorze 19.0

Gulik Arkadiusz
tyczka

Gałanik Andrzej
tyczka

Stachowiak Andrzej
tyczka

Matuszak Rafał
tyczka

Nowak Norbert
tyczka

Potocki Łukasz
tyczka

KWIECIAK Paweł
tyczka

Górski Maciej
tyczka

Horemski Tomasz
tyczka

Jeży Zbigniew
bat

Grupiński Franciszek
bat

Dziabas Bartosz
bat

Czubek Dariusz
bat

Kwaśniewski Mariusz
bat