Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski Leszcz Sklep wędkarski Leszcz

    autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

      Filmy
      Galeria
      Klub
      Łowiska
      Młodzież
      Relacje
      Sklep
      Technika
      Terminarz
      Wyniki
      Zawodnicy



Poniższe tabele przedstawiają ilości medali, jakie rozdano we wszystkich dotychczas rozegranych Mistrzostwach Świata w wędkarstwie spławikowym, począwszy od roku 1954.

Pierwsze dwie tabele zawierają trzy pierwsze drużyny w klasyfikacji drużynowej oraz pierwszych pięciu zawodników w klasyfikacji drużynowej.

Tabela trzecia i czwarta to statystki obrazujące ilość zdobytych medali przez poszczególne państwa, jak i zawodników indywidualnych.

Należy zwrócić również uwagę na fakt, że do roku 1987 zawody odbywały się w systemie jednoturowym (w sobotę indywidualne, w niedzielę drużynowe) i dopiero od roku 1988 nastąpiła zmiana na system znany nam w czasach dzisiejszych (zawody dwuturowe, gdzie równolegle toczy się rywalizacja indywidualna i drużynowa).


Tabela medali indywidualnych
2015
Radece, Slovenia
1. Russia Siptsov 2pkt   36939g
2. Hungary Walter 2pkt   27447g
3. England Scotthorne 2pkt   24343g
4. England Raison 4pkt   26390g
5. Ukraine Garashchenko 4pkt   17080g
2014
Prelude, Croatia
1. Serbia Radovic 2pkt   18546g
2. Holland Altena 2pkt   11675g
3. Holland Klop 3pkt   18858g
4. Sweden Svedlund 3pkt   9714g
5. Czech Republic Hron 4pkt   16836g
2013
Warszawa, Poland
1. France Delannoy 2pkt   9845g
2. England Hemmingray 2pkt   8475g
3. England Scotthorne 2pkt   7275g
4. Bosnia and Herzegovina Djug 3pkt   6840g
5. Poland Niemiec 3pkt   4455g
2012
Uherske Hradiste, Czech Rep.
1. England Ashby 2pkt   11438g
2. Russia Fedorov 3pkt   11333g
3. Austria Litschl 3pkt   8243g
4. Serbia Danilovic 3pkt   7887g
5. France Pottelet 3pkt   1048g
2011
Ostellato , Italy
1. Italy Fini 2pkt   32620g
2. Hungary Milkovics 2pkt   31070g
3. Italy Gabba 2pkt   28200g
4. Belgium Nullens 3pkt   17905g
5. Italy Ballabeni 3pkt   17640g
2010
Merida, Spain
1. Holland Meis 2pkt   16730g
2. Ireland Hughes 3pkt   24680g
3. Bulgaria Vitkov 3pkt   22365g
4. Holland Friederisch 4pkt   20420g
5. Scotland Masson 5pkt   28220g
2009
Almere, Holland
1. Russia Potapov 2pkt   13515g
2. England Raison 3pkt   15332g
3. Denmark Jensen 3pkt   8368g
4. Slovakia Dudr 3pkt   7857g
5. Channel Islands Brown 5pkt   6780g
2008
Spinadesco, Italy
1. England Raison 3pkt   23530g
2. Ireland Wheeler 4pkt   15760g
3. England Gardner 4pkt   15530g
4. Germany Bredereck 5pkt   19780g
5. San Marino Selve 7pkt   23430g
2007
Sukoro, Hungary
1. England Scotthorne 5pkt   10170g
2. Latvia Grabovskis 6pkt   8790g
3. Wales Lee 6pkt   7790g
4. Russia Yakushin 6pkt   7720g
5. Wales Frost 8pkt   8590g
2006
Finland, Lappeeranta
1. Belgium Nullens 3pkt   2180g
2. France Pottelet 5pkt   2975g
3. England Raison 5pkt   2745g
4. England Scotthorne 5pkt   2440g
5. Hungary Erdei 6pkt   3360g
2005
Portugal, Montemor
1. Hungary Walter 4pkt   10105g
2. San Marino Biordi 4pkt   7435g
3. England Ashby 4pkt   4045g
4. England Raison 5pkt   6235g
5. Switzerland Cuomo 6pkt   5850g
2004
Willebroek, Belgium
1. Hungary Walter 2pkt   9610g
2. Holland Van Den Hoogen 3pkt   9575g
3. Hungary Ambrus 4pkt   8240g
4. France Gazannois 4pkt   6995g
5. Germany Herdlitzschke 5pkt   6795g
2003
Madunice, Slovakia
1. England Scotthorne 3pkt   13140g
2. Hungary Schater 5pkt   8200g
3. Poland Bednarski 7pkt   12850g
4. Hungary Ambrus 8pkt   9800g
5. Slovakia Hason 8pkt   7110g
2002
Coimbra, Portugal
1. Spain Blasco 3pkt   12060g
2. Spain Duran 4pkt   12000g
3. England Conroy 5pkt   9220g
4. Yugoslavia Radovic 6pkt   10480g
5. Belgium Schoubben 6pkt   10160g
2001
Paris, France
1. Italy Ballabeni 4pkt   4950g
2. Poland Lorenc 4pkt   4085g
3. France Da Silva 5pkt   6540g
4. Italy Sorti 5pkt   3010g
5. Croatia Habibovic 6pkt   2840g
2000
Arno, Italy
1. Italy Falsini 2pkt   31920g
2. England Raison 2pkt   28360g
3. France Fougeat 4pkt   23300g
4. England Scotthorne 4pkt   22700g
5. Belgium Nullens 5pkt   24600g
1999
Toledo, Spain
1. England Nudd 3pkt   54110g
2. Spain Blasco 3pkt   52240g
3. Portugal Xerez 3pkt   50890g
4. Italy Casini 6pkt   57550g
5. Luxemburg Schmitt 6pkt   55590g
1998
Zagreb, Croatia
1. England Scotthorne 2pkt   9726g
2. Belgium Carroyer 3pkt   7436g
3. Portugal Barros 4pkt   10160g
4. Czech Republic Konopasek 7pkt
5. France Fougeat 7pkt
1997
Velence, Hungary
1. England Scotthorne 2pkt   19711g
2. Italy Sorti 3pkt   12295g
3. England Milsom 4pkt   16372g
4. France Chaumet 6pkt   10365g
5. France Fougeat 6pkt   9296g
1996
Pesciera, Italy
1. England Scotthorne 3pkt   10076g
2. Italy Guicciardi 3pkt   8808g
3. Italy Colombo 3pkt   8576g
4. Italy Trabucco 5pkt   5576g
5. Italy Gardner 5pkt   4536g
1995
Lappeenranta, Finland
1. France Jean 2pkt   2622g
2. Belgium Wilmart 3pkt   2615g
3. France Desque 3pkt   2294g
4. France Fougeat 3pkt   2266g
5. Italy Sorti 4pkt   2698g
1994
Nottingham, England
1. England Nudd 2pkt   1440g
2. Luxemburg Stronck 4pkt   4480g
3. France Chaumet 5pkt   720g
4. Portugal Barros 6pkt   4190g
5. England White 7pkt   3870g
1993
Coruche, Portugal
1. Portugal Barros 2pkt   6960g
2. Holland Savelhoul 4pkt   7950g
3. France Bodineau 4pkt   7650g
4. Italy Sorti 4pkt   7550g
5. Scotland Glen 5pkt   8740g
1992
Enniskillen, Northern Ireland
1. Australia Wesson 3pkt   8920g
2. Italy Guicciardi 4pkt   15290g
3. USA Thill 7pkt   9520g
4. Scotland McLeod 8pkt   7790g
5. France Guessard 10pkt   9880g
1991
Szeged, Hungary
1. England Nudd 2pkt   12215g
2. England Ashurst 3pkt   11095g
3. Holland Van Schendel 3pkt   7655g
4. France Fougeat 4pkt   6793g
5. Belgium Hirsch 5pkt   7065g
1990
Maribor, Yugoslavia
1. England Nudd 2pkt   2665g
2. England Ashurst 4pkt   2425g
3. Luxemburg Koenit 5pkt   2010g
4. Holland Van Schendel 5pkt   1290g
5. France Guessard 7pkt   1730g
1989
Plodiv, Bulgaria
1. England Pickering 3pkt   15450g
2. Italy Casini 3pkt   12805g
3. Wales Benton 3pkt   10650g
4. Italy Barbetta 4pkt   22950g
5. Russia Timofeev 6pkt   14095g
1988
Damme, Belgium
1. France Fougeat 2pkt   7060g
2. England Gardner 3pkt   5270g
3. Italy Colombo 3pkt   4290g
4. England Roper 4pkt   8255g
5. Belgium Van Den Eynde 4pkt   7200g
1987
Coimbra, Portugal
1. Wales Branson
2. England Ashurst
3. England White
4. England Pickering
5. Hungary Hunyadi
1986
Strasbourg, France
1. Holland Wever   3940g
2. Wales Branson   2720g
3. Holland Van Neer   1730g
4. Austria Hack
5. Germany Kremkus
1985
Florence, Italy
1. England Roper   6405g
2. Italy Trabucco   5430g
3. Wales David   4930g
4. Ireland Smithers
5. Sweden Svedlund
1984
Yverdon, Switzerland
1. Ireland Smithers   8500g
2. Scotland Stephan   2610g
3. Holland Brouver   2320g
4. Austria Wonka
5. Portugal Nuses
1983
Amersfoort, Holland
1. Germany Kremkus   6945g
2. Luxemburg Kohn   6250g
3. Holland Van Goo   4150g
4. Sweden Lennartsson
1982
Newry, Ireland
1. England Ashurst   820g
2. USA Thill   680g
3. Belgium Bartolas   580g
4. Luxemburg Weivel
5. Netherlands Verheyden
1981
Luddington, England
1. England Thomas   1190g
2. Portugal Santos   930g
3. Belgium Lecog   630g
4. Sweden Simmerfors
5. Austria Pickelbauer
1980
Mannheim, Germany
1. Germany Kremkus   16990g
2. Germany Wessel   10975g
3. Italy Trabucco   10830g
1979
Saragos, Spain
1. France Heulard   2155g
2. Holland Eikhout   2120g
3. France Durozier   1670g
4. Sweden Julny
5. Holland Heer
1978
Vienna, Austria
1. France Fougeat   1561g
2. Italy Trabucco   1496g
3. Luxemburg Birbaum   1487g
4. Holland Diele
5. Austria Mysleveck
1977
Ehnen, Luxemburg
1. Belgium Mainil   3941g
2. Luxemburg Poth   3153g
3. Belgium Quinet   3128g
4. France Fougeat
5. Holland Roest
1976
Varna, Bulgaria
1. Italy Bassi   8296g
2. England Marks   7959g
3. Italy Pasinetti   7723g
4. England Ashurst
5. Italy Cavagna
1975
Bydgoszcz, Poland
1. England Heaps   10234g
2. France Tesse   6717g
3. San Marino De Biagi   4956g
4. France Cureau
5. Poland Gładek
1974
Gand, Belgium
1. Germany Richter   5016g
2. Spain Mendes-Gomes   4310g
3. France Fougeat   3794g
4. France Morzieres
5. Italy Baia
1973
Chalo-sur-Saone, France
1. Belgium Michiels   3681g
2. Belgium Vand den Eynde   3381g
3. France Hebert   3321g
4. Belgium Roelandts
5. Belgium Callens
1972
Prague, Czech
1. Holland Levels   9310g
2. Luxemburg Thomma   7599g
3. France Tesse   7290g
4. England Ashurst
5. France Hebert
1971
Pesciera, Italy
1. Italy Bassi   3913g
2. Italy Alferi   2744g
3. Germany Zimmer   2492g
4. Italy Baia
5. Belgium Van den Eynde
1970
Berg, Holland
1. Belgium Van den Eynde   4084g
2. Belgium Michiels   3330g
3. Belgium Paquet   2967g
4. Belgium Baudot
5. Holland Renkens
1969
Bad Oldesole, Germany
1. England Harris   4462g
2. Austria Leyrer   2633g
3. Belgium Vermeulen   2555g
4. Poland Samet
5. Holland Van Deur
1968
Fermoy, Ireland
1. Germany Grebenstein   3218g
2. Romania Pana   2393g
3. England Sherwood   1689g
4. Italy Tampelloni
5. England Weatherley
1967
Dunajvaros, Hungary
1. Belgium Isenbaert   9880g
2. Germany Hanat   9400g
3. Belgium Detry   9160g
4. England Marlow
5. Italy Bonacini
1966
Marthan Ferry, England
1. France Guiheneuf   5742g
2. Belgium Baudot   3868g
3. Belgium Roelandt   3744g
4. England Gardner
5. France Legouge
1965
Galati, Romania
1. France Tesse   3227g
2. Italy Ceppi   2001g
3. England Burch   1998g
4. Italy Galbiati
5. France Guiheneuf
1964
Isola Pascoralii, Italy
1. France Fontanet   5395g
2. France Despres   4720g
3. France Tesse   3935g
4. Luxemburg Meyer
5. France Jaquelin
1963
Wormeldange, Luxemburg
1. England Lane   4570g
2. France Tesse   3230g
3. Italy Vanelli   3105g
4. France Guiheneuf
5. England Eowley
1962
Las de Garde, Italy
1. Italy Tedesco   3615g
2. France Fontanet   3093g
3. Italy Vanelli   2865g
4. France Jaquelin
5. Italy De Angelis
1961
Merseburg, Germany
1. France Lagouge   3120g
2. Germany Schmidt   1830g
3. France Tesse   1720g
4. Belgium Jacobs
5. Belgium Swennen
1960
Gdańsk, Poland
1. France Tesse   2000g
2. Belgium Cerfontaine   1905g
3. Belgium Swennen   1855g
4. France Guiheneuf
5. France Perent
1959
Neuchatel, Switzerland
1. France Tesse   6386g
2. Italy De Angelis   6340g
3. Holland Knapen   6195g
4. France Guiheneuf
5. Luxemburg Dostert
1958
Huy, Belgium
1. Belgium Garroit   3225g
2. Belgium Carfontaine   3170g
3. France Negrignat   3065g
4. France Hubert
5. France Foucher
1957
Belgrad, Yugoslavia
1. Italy Mandell   8780g
2. Italy De Angelis   7860g
3. Italy Fugazza   7655g
4. Italy Barbieri
5. France Bardy
1956
Paris, France
1. France Cerfontaine   1541g
2. France Dubuc   1469g
3. France Tesse   1410g
4. France Hubert
5. Italy Bula
1955
Reading, England
1. France Mailly   2448g
2. Belgium Dufeys   2429g
3. France Ducret   1919g
4. Belgium Devillers
5. Luxemburg Ditch
1954
Dusseldorf, Germany
1. Italy Vigarani   2467g
2. Italy Fugazza   1690g
3. Germany Andef   1060g
4. Belgium Beskx
5. Luxemburg Gedgen
Tabela medali drużynowych
2015
Radece, Slovenia
1. Italy Italy 37pkt   93466g
2. Hungary Hungary 41pkt   102808g
3. England England 47pkt   88453g
 
 
2014
Prelude, Croatia
1. Holland Holland 38pkt   53684g
2. Czech Republic Czech Republic 44pkt   50499g
3. Serbia Serbia 45pkt   51475g
 
 
2013
Warszawa, Poland
1. England England 22pkt   32270g
2. France France 33pkt   26810g
3. Poland Poland 39pkt   18065g
 
 
2012
Uherske Hradiste, Czech Rep.
1. Poland Poland 32pkt   41420g
2. Czech Republic Czech Republic 44pkt   31846g
3. France France 47pkt   18733g
 
 
2011
Ostellato , Italy
1. Italy Italy 21pkt   124810g
2. Hungary Hungary 27pkt   109740g
3. Holland Holland 33pkt   101655g
 
 
2010
Merida, Spain
1. England England 40pkt   95990g
2. Italy Italy 43pkt   83260g
3. Holland Holland 51pkt   85565g
 
 
2009
Almere, Holland
1. Slovakia Slovakia 39pkt   25479g
2. France France 40pkt   28397g
3. Belgium Belgium 41pkt   37004g
 
 
2008
Spinadesco, Italy
1. England England 75pkt   74500g
2. San Marino San Marino 104pkt   63810g
3. Italy Italy 109pkt   70000g
 
 
2007
Sukoro, Hungary
1. Italy Italy 57pkt   39480g
2. Belgium Belgium 78pkt   33920g
3. Hungary Hungary 86pkt   35160g
 
 
2006
Finland, Lappeeranta
1. England England 64pkt   11650g
2. Belgium Belgium 76pkt   9800g
3. Hungary Hungary 77pkt   9875g
 
 
2005
Portugal, Montemor
1. England England 61pkt   29935g
2. Italy Italy 85pkt   26500g
3. Hungary Hungary 101pkt   23425g
 
 
2004
Willebroek, Belgium
1. France France 70pkt   19920g
2. England England 71pkt   20035g
3. Hungary Hungary 97pkt   24515g
 
 
2003
Madunice, Slovakia
1. Hungary Hungary 55pkt   39200g
2. Poland Poland 93pkt   37290g
3. France France 102pkt   30640g
 
 
2002
Coimbra, Portugal
1. Spain Spain 52pkt   49220g
2. Portugal Portugal 55pkt   42500g
3. Belgium Belgium 74pkt   40740g
 
 
2001
Paris, France
1. England England 68pkt   12650g
2. France France 72pkt   12480g
3. Italy Italy 87pkt   10895g
 
 
2000
Arno, Italy
1. Spain Spain 34pkt
2. Italy Italy 40pkt
3. England England 52pkt
 
 
1999
Toledo, Spain
1. Spain Spain 34pkt
2. Italy Italy 40pkt
3. England England 52pkt
 
 
1998
Zagreb, Croatia
1. England England 61pkt
2. France France 84pkt
3. Italy Italy 89pkt
 
 
1997
Velence, Hungary
1. Italy Italy 56pkt
2. England England 70pkt
3. France France 72pkt
 
 
1996
Pesciera, Italy
1. Italy Italy 36pkt
2. England England 63pkt
3. Austria Austria 72pkt
 
 
1995
Lappeenranta, Finland
1. France France 23pkt
2. Belgium Belgium 45pkt
3. Italy Italy 59pkt
 
 
1994
Nottingham, England
1. England England 92pkt
2. France France 96pkt
3. Italy Italy 117pkt
 
 
1993
Coruche, Portugal
1. Italy Italy 47pkt
2. France France 68pkt
3. Austria Austria 76pkt
 
 
1992
Enniskillen, Northern Ireland
1. Italy Italy 94pkt
2. France France 97pkt
3. Channel Islands Channel Islands 120pkt
 
 
1991
Szeged, Hungary
1. England England 44pkt
2. France France 48pkt
3. Italy Italy 51pkt
 
 
1990
Maribor, Yugoslavia
1. France France 60pkt
2. England England 89pkt
3. Italy Italy 89pkt
 
 
1989
Plodiv, Bulgaria
1. Wales Wales 48pkt
2. Italy Italy 68pkt
3. England England 83pkt
 
 
1988
Damme, Belgium
1. England England 50pkt
2. Italy Italy 50pkt
3. France France 58pkt
 
 
1987
Coimbra, Portugal
1. England England 9pkt
2. Italy Italy 18pkt
3. Austria Austria 33pkt
 
 
1986
Strasbourg, France
1. Italy Italy 27pkt
2. Germany Germany 35pkt
3. Austria Austria 40pkt
 
 
1985
Florence, Italy
1. England England 16pkt
2. Italy Italy 17pkt
3. Belgium Belgium 25pkt
 
 
1984
Yverdon, Switzerland
1. Luxemburg Luxemburg 28pkt
2. England England 28pkt
3. Belgium Belgium 40pkt
 
 
1983
Amersfoort, Holland
1. Belgium Belgium 9pkt
2. England England 14pkt
3. Holland Holland 24pkt
 
 
1982
Newry, Ireland
1. Holland Holland 20pkt
2. France France 25pkt
3. England England 26pkt
 
 
1981
Luddington, England
1. France France 25pkt
2. England England 31pkt
3. Wales Wales 37pkt
 
 
1980
Mannheim, Germany
1. Germany Germany 7pkt
2. England England 23pkt
3. Belgium Belgium 24pkt
 
 
1979
Saragos, Spain
1. France France 14pkt
2. Holland Holland 16pkt
3. Portugal Portugal 25pkt
 
 
1978
Vienna, Austria
1. France France 14pkt
2. Italy Italy 19pkt
3. Czech Republic Czech Republic 24pkt
 
 
1977
Ehnen, Luxemburg
1. Luxemburg Luxemburg 16pkt
2. Belgium Belgium 18pkt
3. France France 19pkt
 
 
1976
Varna, Bulgaria
1. Italy Italy 7pkt
2. Bulgaria Bulgaria 20pkt
3. Austria Austria 27pkt
 
 
1975
Bydgoszcz, Poland
1. France France 23pkt
2. England England 26pkt
3. Belgium Belgium 26pkt
 
 
1974
Gand, Belgium
1. France France
2. Italy Italy
3. Holland Holland
 
 
1973
Chalo-sur-Saone, France
1. Belgium Belgium 10pkt
2. France France 16pkt
3. England England 26pkt
 
 
1972
Prague, Czech
1. France France 12pkt
2. England England 24pkt
3. Italy Italy 25pkt
 
 
1971
Pesciera, Italy
1. Italy Italy 6pkt
2. Belgium Belgium 21pkt
3. France France 25pkt
 
 
1970
Berg, Holland
1. Belgium Belgium 8pkt
2. Holland Holland 14pkt
3. France France 16pkt
 
 
1969
Bad Oldesole, Germany
1. Holland Holland 17pkt
2. Belgium Belgium 19pkt
3. France France 21pkt
 
 
1968
Fermoy, Ireland
1. France France 18pkt
2. Germany Germany 24pkt
3. Romania Romania 25pkt
 
 
1967
Dunajvaros, Hungary
1. Belgium Belgium 12pkt
2. France France 17pkt
3. England England 25pkt
 
 
1966
Marthan Ferry, England
1. France France 8pkt
2. Belgium Belgium 15pkt
3. Italy Italy 24pkt
 
 
1965
Galati, Romania
1. Romania Romania 22pkt
2. France France 27pkt
3. Poland Poland 32pkt
 
 
1964
Isola Pascoralii, Italy
1. France France 6pkt
2. Italy Italy 9pkt
3. Austria Austria 20pkt
 
 
1963
Wormeldange, Luxemburg
1. France France 57pkt
2. Italy Italy 77pkt
3. England England 80pkt
 
 
1962
Las de Garde, Italy
1. Italy Italy 21pkt
2. France France 27pkt
3. Belgium Belgium 95pkt
 
 
1961
Merseburg, Germany
1. Germany Germany 44pkt
2. Belgium Belgium 66pkt
3. England England 70pkt
 
 
1960
Gdańsk, Poland
1. Belgium Belgium 36pkt
2. France France 61pkt
3. Germany Germany 87pkt
 
 
1959
Neuchatel, Switzerland
1. France France 71pkt
2. Italy Italy 103pkt
3. Switzerland Switzerland 104pkt
 
 
1958
Huy, Belgium
1. Belgium Belgium 29pkt
2. France France 32pkt
3. Luxemburg Luxemburg 86pkt
 
 
1957
Belgrad, Yugoslavia
1. Italy Italy 23pkt
2. Luxemburg Luxemburg 52pkt
3. France France 54pkt
 
 
1956
Paris, France
1. France France 39pkt
2. Belgium Belgium 64pkt
3. Luxemburg Luxemburg 71pkt
 
 
1955
Reading, England
1. Luxemburg Luxemburg 69pkt
2. Belgium Belgium 71pkt
3. France France 74pkt
 
 
1954
Dusseldorf, Germany
1. England England 50pkt
2. Belgium Belgium 70pkt
3. Italy Italy 71pkt
 
 


Statystyki





Poniższa tabela pokazuje listę wszystkich medali zdobytych przez poszczególne kraje. Najeżdżając myszą na odpowiedni kolor, wyświetlisz daty i miejsca, w których dane medale zostały zdobyte.

LP. KRAJ ZDOBYTE MEDALE
1. France 73
ind 13 6 14
dru 15 15 10
2. England 68
ind 18 8 10
dru 13 10 9
3. Italy 62
ind 8 11 8
dru 12 13 10
4. Belgium 46
ind 6 8 8
dru 6 11 7
5. Holland 22
ind 3 4 6
dru 3 2 4
6. Germany 14
ind 4 3 2
dru 2 2 1
7. Hungary 13
ind 2 3 1
dru 1 2 4
8. Luxemburg 12
ind 0 4 2
dru 3 1 2
9. Austria 8
ind 0 1 1
dru 0 0 6
10. Wales 7
ind 1 1 3
dru 1 0 1
11. Spain 7
ind 1 3 0
dru 3 0 0
12. Poland 6
ind 0 1 1
dru 1 1 2
13. Portugal 6
ind 1 1 2
dru 0 1 1
14. Ireland 3
ind 1 2 0
dru 0 0 0
15. Czech Republic 3
ind 0 0 0
dru 0 2 1
16. Russia 3
ind 2 1 0
dru 0 0 0
17. Romania 3
ind 0 1 0
dru 1 0 1
18. San Marino 3
ind 0 1 1
dru 0 1 0
19. Bulgaria 2
ind 0 0 1
dru 0 1 0
20. USA 2
ind 0 1 1
dru 0 0 0
21. Serbia 2
ind 1 0 0
dru 0 0 1
22. Australia 1
ind 1 0 0
dru 0 0 0
23. Slovakia 1
ind 0 0 0
dru 1 0 0
24. Denmark 1
ind 0 0 1
dru 0 0 0
25. Switzerland 1
ind 0 0 0
dru 0 0 1
26. Channel Islands 1
ind 0 0 0
dru 0 0 1
27. Scotland 1
ind 0 1 0
dru 0 0 0
28. Latvia 1
ind 0 1 0
dru 0 0 0
  Poniższa tabela pokazuje listę wszystkich medali zdobytych przez zawodników indywidualnych. Najeżdżając myszą na odpowiedni kolor, wyświetlisz daty i miejsca, w których dany medal został zdobyty.

LP. KRAJ NAZWISKO ZDOBYTE MEDALE
1. Tesse9
3 2 4
2. Scotthorne7
5 0 2
3. Nudd4
4 0 0
4. Ashurst4
1 3 0
5. Raison4
1 2 1
6. Fougeat4
2 0 2
7. Walter3
2 1 0
8. Trabucco3
0 2 1
9. Fontanet2
1 1 0
10. Bassi2
2 0 0
11. Kremkus2
2 0 0
12. Branson2
1 1 0
13. Michiels2
1 1 0
14. Blasco2
1 1 0
15. Cerfontaine2
1 1 0
16. Guicciardi2
0 2 0
17. De Angelis2
0 2 0
18. Fugazza2
0 1 1
19. Thill2
0 1 1
20. Vanelli2
0 0 2
21. Ashby2
1 0 1
22. Barros2
1 0 1
23. Colombo2
0 0 2
24. Gardner2
0 1 1
25. Mandell1
1 0 0
26. Mainil1
1 0 0
27. Falsini1
1 0 0
28. Smithers1
1 0 0
29. Van den Eynde1
1 0 0
30. Siptsov1
1 0 0
31. Nullens1
1 0 0
32. Wesson1
1 0 0
33. Mailly1
1 0 0
34. Harris1
1 0 0
35. Lane1
1 0 0
36. Heaps1
1 0 0
37. Tedesco1
1 0 0
38. Vigarani1
1 0 0
39. Grebenstein1
1 0 0
40. Lagouge1
1 0 0
41. Meis1
1 0 0
42. Pickering1
1 0 0
43. Fini1
1 0 0
44. Thomas1
1 0 0
45. Richter1
1 0 0
46. Isenbaert1
1 0 0
47. Potapov1
1 0 0
48. Jean1
1 0 0
49. Wever1
1 0 0
50. Heulard1
1 0 0
51. Guiheneuf1
1 0 0
52. Garroit1
1 0 0
53. Delannoy1
1 0 0
54. Levels1
1 0 0
55. Ballabeni1
1 0 0
56. Roper1
1 0 0
57. Radovic1
1 0 0
58. Alferi1
0 1 0
59. Ceppi1
0 1 0
60. Altena1
0 1 0
61. Grabovskis1
0 1 0
62. Savelhoul1
0 1 0
63. Poth1
0 1 0
64. Dubuc1
0 1 0
65. Stephan1
0 1 0
66. Despres1
0 1 0
67. Pottelet1
0 1 0
68. Dufeys1
0 1 0
69. Marks1
0 1 0
70. Leyrer1
0 1 0
71. Biordi1
0 1 0
72. Carroyer1
0 1 0
73. Kohn1
0 1 0
74. Van Den Hoogen1
0 1 0
75. Sorti1
0 1 0
76. Pana1
0 1 0
77. Schmidt1
0 1 0
78. Hughes1
0 1 0
79. Casini1
0 1 0
80. Milkovics1
0 1 0
81. Schater 1
0 1 0
82. Santos1
0 1 0
83. Mendes-Gomes1
0 1 0
84. Hanat1
0 1 0
85. Fedorov1
0 1 0
86. Wessel1
0 1 0
87. Vand den Eynde1
0 1 0
88. Duran1
0 1 0
89. Wilmart1
0 1 0
90. Wheeler1
0 1 0
91. Eikhout1
0 1 0
92. Baudot1
0 1 0
93. Carfontaine1
0 1 0
94. Hemmingray1
0 1 0
95. Stronck1
0 1 0
96. Thomma1
0 1 0
97. Lorenc1
0 1 0
98. Da Silva1
0 0 1
99. David1
0 0 1
100. Zimmer1
0 0 1
101. Burch1
0 0 1
102. Klop1
0 0 1
103. Lee1
0 0 1
104. Bodineau1
0 0 1
105. Quinet1
0 0 1
106. Paquet1
0 0 1
107. Brouver1
0 0 1
108. Xerez1
0 0 1
109. Pasinetti1
0 0 1
110. Ducret1
0 0 1
111. Van Schendel1
0 0 1
112. Vermeulen1
0 0 1
113. Koenit1
0 0 1
114. Van Goo1
0 0 1
115. Andef1
0 0 1
116. Bartolas1
0 0 1
117. De Biagi1
0 0 1
118. Ambrus1
0 0 1
119. Milsom1
0 0 1
120. Sherwood1
0 0 1
121. Vitkov1
0 0 1
122. Benton1
0 0 1
123. Swennen1
0 0 1
124. Gabba1
0 0 1
125. Bednarski1
0 0 1
126. Lecog1
0 0 1
127. White1
0 0 1
128. Detry1
0 0 1
129. Knapen1
0 0 1
130. Litschl1
0 0 1
131. Jensen1
0 0 1
132. Hebert1
0 0 1
133. Conroy1
0 0 1
134. Desque1
0 0 1
135. Van Neer1
0 0 1
136. Durozier1
0 0 1
137. Roelandt1
0 0 1
138. Negrignat1
0 0 1
139. Chaumet1
0 0 1
140. Birbaum1
0 0 1