www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Superpuchar
Superpuchar 2016

j.Średzkie, Środa Wlkp.
  2016-10-08, Środa

Grylewicz Piotr
zwycięzca zawodów:

Grylewicz Piotr
waga ryb:
8260g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

138500g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3078g

liczba uczestników:45


Zwycięzcy zawodów drużyna WWW.LESZCZ.PL


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe -
- Superpuchar 2016 - drużynowo


LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Czubek Dariusz
A
4
5450
1.0
2
Przybylak Marcin
A
2
4890
2.0
3
Szymkowiak Arkadiusz
A
5
4160
3.0
4
Kosicki Dawid
A
3
3880
4.0
5
Mazana Mirosław
A
9
3660
5.0
6
Górski Leszek
A
1
2840
6.0
7
Lebiotkowski Andrzej
A
8
2700
7.0
8
Brzustkiewicz Leszek
A
6
2090
8.0
9
Franczuk Zbigniew
A
7
2000
9.0
1
Grylewicz Piotr
B
10
8260
1.0
2
Horemski Tomasz
B
12
6960
2.0
3
Ostrowski Janusz
B
11
6790
3.0
4
Wajman Dawid
B
13
5450
4.0
5
Andrejczuk Aleksander
B
18
4170
5.0
6
Kołodziej Jacek
B
16
3130
6.0
7
Nowaczyk Adrian
B
17
2030
7.0
8
Andrzejewski Andrzej
B
14
1770
8.0
9
Baranowski Zbigniew
B
15
1140
9.0
1
Franek Tomasz
C
19
3710
1.0
2
Matuszak Rafał
C
26
3460
2.0
3
Wilczyński Sylwester
C
23
3160
3.0
4
Piątek Artur
C
22
2500
4.0
5
Piotrowski Dariusz
C
25
2050
5.0
6
Bartkowiak Andrzej
C
27
1600
6.0
7
Stachowiak Andrzej
C
20
1560
7.0
8
Braciszewski Andrzej
C
21
1020
8.0
9
Przybylak Andrzej
C
24
920
9.0
1
Lach Paweł
D
35
4730
1.0
2
Horemski Grzegorz
D
28
2940
2.0
3
Filipiak Cezary
D
34
2600
3.0
4
Kukiel Artur
D
33
2540
4.0
5
Szymanowski Dariusz
D
29
1900
5.0
6
Kańduła Paweł
D
31
1670
6.0
7
Podbylski Tadeusz
D
36
1620
7.0
8
Musiał Jerzy
D
32
1080
8.0
9
Peta Krzysztof
D
30
940
9.0
1
Baum Dawid
E
37
5790
1.0
2
Juskowiak Sylwester
E
42
4270
2.0
2
Górski Maciej
E
44
4270
2.0
4
Nowicki Wojciech
E
43
3670
4.0
5
Grupiński Franciszek
E
45
2960
5.0
6
Rogoziński Karol
E
41
2530
6.0
7
Rosa Jacek
E
40
1930
7.0
8
Muszkieta Edward
E
38
1160
8.0
9
Matuszewski Stanisław
E
39
550
9.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Górski Leszek
2840g (6.0) 

A
2
Przybylak Marcin
4890g (2.0) 

A
3
Kosicki Dawid
3880g (4.0) 

A
4
Czubek Dariusz
5450g (1.0) 

A
5
Szymkowiak Arkadiusz
4160g (3.0) 

A
6
Brzustkiewicz Leszek
2090g (8.0) 

A
7
Franczuk Zbigniew
2000g (9.0) 

A
8
Lebiotkowski Andrzej
2700g (7.0) 

A
9
Mazana Mirosław
3660g (5.0) 

B
10
Grylewicz Piotr
8260g (1.0) 

B
11
Ostrowski Janusz
6790g (3.0) 

B
12
Horemski Tomasz
6960g (2.0) 

B
13
Wajman Dawid
5450g (4.0) 

B
14
Andrzejewski Andrzej
1770g (8.0) 

B
15
Baranowski Zbigniew
1140g (9.0) 

B
16
Kołodziej Jacek
3130g (6.0) 

B
17
Nowaczyk Adrian
2030g (7.0) 

B
18
Andrejczuk Aleksander
4170g (5.0) 

C
19
Franek Tomasz
3710g (1.0) 

C
20
Stachowiak Andrzej
1560g (7.0) 

C
21
Braciszewski Andrzej
1020g (8.0) 

C
22
Piątek Artur
2500g (4.0) 

C
23
Wilczyński Sylwester
3160g (3.0) 

C
24
Przybylak Andrzej
920g (9.0) 

C
25
Piotrowski Dariusz
2050g (5.0) 

C
26
Matuszak Rafał
3460g (2.0) 

C
27
Bartkowiak Andrzej
1600g (6.0) 

D
28
Horemski Grzegorz
2940g (2.0) 

D
29
Szymanowski Dariusz
1900g (5.0) 

D
30
Peta Krzysztof
940g (9.0) 

D
31
Kańduła Paweł
1670g (6.0) 

D
32
Musiał Jerzy
1080g (8.0) 

D
33
Kukiel Artur
2540g (4.0) 

D
34
Filipiak Cezary
2600g (3.0) 

D
35
Lach Paweł
4730g (1.0) 

D
36
Podbylski Tadeusz
1620g (7.0) 

E
37
Baum Dawid
5790g (1.0) 

E
38
Muszkieta Edward
1160g (8.0) 

E
39
Matuszewski Stanisław
550g (9.0) 

E
40
Rosa Jacek
1930g (7.0) 

E
41
Rogoziński Karol
2530g (6.0) 

E
42
Juskowiak Sylwester
4270g (2.0) 

E
43
Nowicki Wojciech
3670g (4.0) 

E
44
Górski Maciej
4270g (2.0) 

E
45
Grupiński Franciszek
2960g (5.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2016-10-08, Środa


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -