www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2017
Puchar Konina 2017

k.Łężyński, Konin
  2017-03-19, Łężyn

Orszulak Piotr
zwycięzca zawodów:

Orszulak Piotr
waga ryb:
8550g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

154900g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2093g

liczba uczestników:74


   Indywidualni zwycięzcy zawodów: P.Orszulak - P.Kuta - P.Lach


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe -

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Puchar Wielkopolski 2017

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Orszulak Piotr
A1
1
8550
1.0
Match Pro Milo Polska
2
Górny Ariel
A1
4
6430
2.0
WWW.Leszcz.pl nr 1
3
Kędzierski Krzysztof
A1
7
6410
3.0
Tilapia Konin nr 1
4
Baranowski Tomasz
A1
9
5815
4.0
5
Obarski Marek
A1
3
5535
5.0
Milo Match Pro Swarzędz
6
Boliński Jacek
A1
6
5115
6.0
Lorpio Wielkopolska
7
Piątek Igor
A1
2
4530
7.0
Sensas Polska
8
Bucholz Rafał
A1
8
3535
8.0
9
Łój Mariola
A1
5
3320
9.0
Tilapia Konin nr 3
1
Kuta Przemysław
A2
10
6885
1.0
Tilapia Konin nr 2
2
Majewski Bogusław
A2
11
3205
2.0
WWW.Leszcz.pl nr 2
3
Kaj Michał
A2
16
2605
3.0
Złoty Haczyk Ostrów
4
Wróblewski Mariusz
A2
12
2100
4.0
5
Kmieć Włodzimierz
A2
13
2005
5.0
Winogrady Poznań
6
Binkowski Dawid
A2
18
1915
6.0
Skimmers
7
Cieślak Artur
A2
17
1565
7.0
8
Malesza Jolanta
A2
15
870
8.0
9
Rasztorf Łukasz
A2
14
775
9.0
Milo Match Pro Koło
1
Lach Paweł
B1
7
1340
1.0
Milo Match Pro Swarzędz
2
Burda Grzegorz
B1
6
1230
2.0
Tilapia Konin nr 1
3
Peta Krzysztof
B1
1
1000
3.0
Winogrady Poznań
4
Dukarski Adam
B1
3
995
4.0
Lorpio Wielkopolska
5
Franek Tomasz
B1
8
980
5.0
6
Dywelski Andrzej
B1
5
930
6.0
7
Kłokowski Marcin
B1
4
855
7.0
Złoty Haczyk Ostrów
8
Potocki Łukasz
B1
2
820
8.0
9
Kuflowski Bartosz
B1
9
575
9.0
1
Orłowski Krzysztof
B2
15
2765
1.0
Tilapia Konin nr 2
2
Zieliński Piotr
B2
14
1355
2.0
Skimmers
3
Lange Janusz
B2
11
1325
3.0
Match Pro Milo Polska
4
Tomczak Sławomir
B2
10
1075
4.0
Sensas Polska
4
Łączkowski Bartosz
B2
12
1075
4.0
Milo Match Pro Koło
6
Laskowski Sylwester
B2
17
990
6.0
Tilapia Konin nr 3
7
Wojtas patrycja
B2
13
980
7.0
WWW.Leszcz.pl nr 1
8
Pietrzak Sławomir
B2
18
915
8.0
Joker Famot Pleszew
9
Kostrzyński Tomasz
B2
16
660
9.0
WWW.Leszcz.pl nr 2
1
Domański Krzysztof
C1
8
1380
1.0
Złoty Haczyk Ostrów
2
Stańczyk Marcin
C1
1
1250
2.0
Sensas Polska
3
Kulesza Dariusz
C1
4
1170
3.0
Tilapia Konin nr 3
4
Mrozik Paweł
C1
5
1090
4.0
5
Dąbrowski Karol
C1
2
1050
5.0
Milo Match Pro Swarzędz
6
Słomka Daniel
C1
3
940
6.0
6
Zalewski Bogumił
C1
6
940
6.0
Tilapia Konin nr 1
8
Przytuła Adam
C1
7
910
8.0
WWW.Leszcz.pl nr 1
9
Kantanista Krzysztof
C1
9
800
9.0
1
Gałanik Andrzej
C2
12
1360
1.0
Lorpio Wielkopolska
2
Kałużny Krzysztof
C2
13
1160
2.0
Match Pro Milo Polska
3
BARTCZAK MARCIN
C2
17
940
3.0
Tilapia Konin nr 2
4
Stocki Przemysław
C2
11
830
4.0
Milo Match Pro Koło
4
Adamek Waldemar
C2
14
830
4.0
Skimmers
6
Horemski Tomasz
C2
16
670
6.0
WWW.Leszcz.pl nr 2
7
Piątkowiak Arek
C2
10
610
7.0
8
Larkowski Daniel
C2
15
480
8.0
Winogrady Poznań
1
Popiołek Michał
D1
1
2090
1.0
Sensas Polska
2
Paprocki Jędrzej
D1
3
1330
2.0
Milo Match Pro Swarzędz
3
Kożuchowski Daniel
D1
2
1310
3.0
Tilapia Konin nr 1
4
Iwanowski Tomasz
D1
4
1100
4.0
WWW.Leszcz.pl nr 1
5
Wilczyński Andrzej
D1
5
940
5.0
Tilapia Konin nr 2
6
Kańduła Paweł
D1
9
920
6.0
Winogrady Poznań
7
Zeszyłek Błażej
D1
8
770
7.0
8
Barczak Janusz
D1
6
740
8.0
Lorpio Wielkopolska
9
Kameduła Jakub
D1
7
730
9.0
Milo Match Pro Koło
1
Wolniak Marcin
D2
15
5580
1.0
Match Pro Milo Polska
2
Ignaczak Mateusz
D2
16
5230
2.0
Skimmers
3
Drewny Patryk
D2
14
4850
3.0
4
Kamiński Adam
D2
17
4690
4.0
Tilapia Konin nr 3
5
Prymas Robert
D2
12
2960
5.0
Złoty Haczyk Ostrów
6
Stachowiak Andrzej
D2
13
2560
6.0
7
Pochylski Kamil
D2
11
2110
7.0
WWW.Leszcz.pl nr 2
8
Tórz Jacek
D2
10
860
8.0
1
Nowakowski Miłosz
J1
2
5190
1.0
2
Młodzieniak Witold
J1
4
2050
2.0
3
Nadlewski Adam
J1
1
1450
3.0
5
Burda Michał
J1
3
0
5.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A1
1
Orszulak Piotr
8550g (1.0) 

A1
2
Piątek Igor
4530g (7.0) 

A1
3
Obarski Marek
5535g (5.0) 

A1
4
Górny Ariel
6430g (2.0) 

A1
5
Łój Mariola
3320g (9.0) 

A1
6
Boliński Jacek
5115g (6.0) 

A1
7
Kędzierski Krzysztof
6410g (3.0) 

A1
8
Bucholz Rafał
3535g (8.0) 

A1
9
Baranowski Tomasz
5815g (4.0) 

A2
10
Kuta Przemysław
6885g (1.0) 

A2
11
Majewski Bogusław
3205g (2.0) 

A2
12
Wróblewski Mariusz
2100g (4.0) 

A2
13
Kmieć Włodzimierz
2005g (5.0) 

A2
14
Rasztorf Łukasz
775g (9.0) 

A2
15
Malesza Jolanta
870g (8.0) 

A2
16
Kaj Michał
2605g (3.0) 

A2
17
Cieślak Artur
1565g (7.0) 

A2
18
Binkowski Dawid
1915g (6.0) 

B1
1
Peta Krzysztof
1000g (3.0) 

B1
2
Potocki Łukasz
820g (8.0) 

B1
3
Dukarski Adam
995g (4.0) 

B1
4
Kłokowski Marcin
855g (7.0) 

B1
5
Dywelski Andrzej
930g (6.0) 

B1
6
Burda Grzegorz
1230g (2.0) 

B1
7
Lach Paweł
1340g (1.0) 

B1
8
Franek Tomasz
980g (5.0) 

B1
9
Kuflowski Bartosz
575g (9.0) 

B2
10
Tomczak Sławomir
1075g (4.0) 

B2
11
Lange Janusz
1325g (3.0) 

B2
12
Łączkowski Bartosz
1075g (4.0) 

B2
13
Wojtas patrycja
980g (7.0) 

B2
14
Zieliński Piotr
1355g (2.0) 

B2
15
Orłowski Krzysztof
2765g (1.0) 

B2
16
Kostrzyński Tomasz
660g (9.0) 

B2
17
Laskowski Sylwester
990g (6.0) 

B2
18
Pietrzak Sławomir
915g (8.0) 

C1
1
Stańczyk Marcin
1250g (2.0) 

C1
2
Dąbrowski Karol
1050g (5.0) 

C1
3
Słomka Daniel
940g (6.0) 

C1
4
Kulesza Dariusz
1170g (3.0) 

C1
5
Mrozik Paweł
1090g (4.0) 

C1
6
Zalewski Bogumił
940g (6.0) 

C1
7
Przytuła Adam
910g (8.0) 

C1
8
Domański Krzysztof
1380g (1.0) 

C1
9
Kantanista Krzysztof
800g (9.0) 

C2
10
Piątkowiak Arek
610g (7.0) 

C2
11
Stocki Przemysław
830g (4.0) 

C2
12
Gałanik Andrzej
1360g (1.0) 

C2
13
Kałużny Krzysztof
1160g (2.0) 

C2
14
Adamek Waldemar
830g (4.0) 

C2
15
Larkowski Daniel
480g (8.0) 

C2
16
Horemski Tomasz
670g (6.0) 

C2
17
BARTCZAK MARCIN
940g (3.0) 

D1
1
Popiołek Michał
2090g (1.0) 

D1
2
Kożuchowski Daniel
1310g (3.0) 

D1
3
Paprocki Jędrzej
1330g (2.0) 

D1
4
Iwanowski Tomasz
1100g (4.0) 

D1
5
Wilczyński Andrzej
940g (5.0) 

D1
6
Barczak Janusz
740g (8.0) 

D1
7
Kameduła Jakub
730g (9.0) 

D1
8
Zeszyłek Błażej
770g (7.0) 

D1
9
Kańduła Paweł
920g (6.0) 

D2
10
Tórz Jacek
860g (8.0) 

D2
11
Pochylski Kamil
2110g (7.0) 

D2
12
Prymas Robert
2960g (5.0) 

D2
13
Stachowiak Andrzej
2560g (6.0) 

D2
14
Drewny Patryk
4850g (3.0) 

D2
15
Wolniak Marcin
5580g (1.0) 

D2
16
Ignaczak Mateusz
5230g (2.0) 

D2
17
Kamiński Adam
4690g (4.0) 

J1
1
Nadlewski Adam
1450g (3.0) 

J1
2
Nowakowski Miłosz
5190g (1.0) 

J1
3
Burda Michał
0g (5.0) 

J1
4
Młodzieniak Witold
2050g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.







2017-03-19, Łężyn

2017-03-19, Łężyn

2017-03-19, Łężyn


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -