www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Kościana

k.Wojnowicki, Wojnowice
  2017-04-22, Wojnowice

Sibiński Paweł
zwycięzca zawodów:

Sibiński Paweł
waga ryb:
7850g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

119745g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2177g

liczba uczestników:55


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Lewandowski Rafał
A
18
2425
1.0
2
Jóska Dawid
A
17
2290
2.0
3
Wojtas patrycja
A
5
2180
3.0
4
Bota Marek
A
2
2135
4.0
5
Klefas Roman
A
19
2085
5.0
6
Sadowczyk Adam
A
6
2055
6.0
7
Siergiej Mirosław
A
15
2050
7.0
8
Kmieć Włodzimierz
A
13
1960
8.0
9
Niedźwiedź Dariusz
A
8
1875
9.0
10
Maćkowiak Przemysław
A
11
1750
10.0
11
Szymkowiak Arkadiusz
A
16
1705
11.0
12
Przybylak Wojciech
A
9
1680
12.0
13
Garczyński Robert
A
14
1650
13.0
14
Przybylak Marcin
A
3
1560
14.0
15
Mazana Mirosław
A
7
1520
15.0
16
Franek Tomasz
A
10
1510
16.0
17
WALKOWIAK Stefan
A
1
1475
17.0
18
Mejza Mariusz
A
12
1470
18.0
19
Gołąbek Eugeniusz
A
4
1355
19.0
1
Sibiński Paweł
B
12
7850
1.0
2
Górny Ariel
B
1
6130
2.0
3
Walczak Bartosz
B
13
4095
3.0
4
Begier Rafał
B
9
4070
4.0
5
Duda Arkadiusz
B
11
3375
5.0
6
Dudziak Robert
B
15
3150
6.0
7
Dwornik Jarosław
B
17
2995
7.0
8
Leciejewski Michał
B
19
2815
8.0
9
Węcławiak Tomasz
B
2
2735
9.0
10
Majewski Bogusław
B
8
2550
10.0
11
Juskowiak Sylwester
B
18
2510
11.0
12
Szczepaniak Wojciech
B
4
2355
12.0
13
Walasik Łukasz
B
14
2185
13.0
15
Sadowczyk Jacek
B
16
2005
15.0
16
Jagodziński Tomasz
B
5
2000
16.0
17
Kuflowski Bartosz
B
7
1805
17.0
18
Jóska Marek
B
3
1760
18.0
19
Biernacki Jan
B
10
1415
19.0
1
Pilujski Michał
C
18
2640
1.0
2
Horemski Tomasz
C
10
2180
2.0
3
Hudzik Łukasz
C
17
2030
3.0
4
Mieczkowski Marcin
C
1
1715
4.0
5
Kasprowiak Marek
C
7
1650
5.0
6
Kania Waldemar
C
8
1590
6.0
7
Gabiś Marcin
C
15
1580
7.0
8
Mania Michał
C
14
1555
8.0
9
Awgul Ireneusz
C
3
1545
9.0
10
Ziętek Marcin
C
6
1525
10.0
11
Brudniewicz Marcin
C
16
1490
11.0
12
Poprawski Patryk
C
12
1470
12.0
13
Lindner Norbert
C
9
1465
13.0
14
Potocki Łukasz
C
2
1390
14.0
14
Mocek Dominik
C
5
1390
14.0
16
Dudziak Marian
C
4
1360
16.0
17
Żak Filip
C
11
1320
17.0
17
Bojański Piotr
C
13
1320
17.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
WALKOWIAK Stefan
1475g (17.0) 

A
2
Bota Marek
2135g (4.0) 

A
3
Przybylak Marcin
1560g (14.0) 

A
4
Gołąbek Eugeniusz
1355g (19.0) 

A
5
Wojtas patrycja
2180g (3.0) 

A
6
Sadowczyk Adam
2055g (6.0) 

A
7
Mazana Mirosław
1520g (15.0) 

A
8
Niedźwiedź Dariusz
1875g (9.0) 

A
9
Przybylak Wojciech
1680g (12.0) 

A
10
Franek Tomasz
1510g (16.0) 

A
11
Maćkowiak Przemysław
1750g (10.0) 

A
12
Mejza Mariusz
1470g (18.0) 

A
13
Kmieć Włodzimierz
1960g (8.0) 

A
14
Garczyński Robert
1650g (13.0) 

A
15
Siergiej Mirosław
2050g (7.0) 

A
16
Szymkowiak Arkadiusz
1705g (11.0) 

A
17
Jóska Dawid
2290g (2.0) 

A
18
Lewandowski Rafał
2425g (1.0) 

A
19
Klefas Roman
2085g (5.0) 

B
1
Górny Ariel
6130g (2.0) 

B
2
Węcławiak Tomasz
2735g (9.0) 

B
3
Jóska Marek
1760g (18.0) 

B
4
Szczepaniak Wojciech
2355g (12.0) 

B
5
Jagodziński Tomasz
2000g (16.0) 

B
7
Kuflowski Bartosz
1805g (17.0) 

B
8
Majewski Bogusław
2550g (10.0) 

B
9
Begier Rafał
4070g (4.0) 

B
10
Biernacki Jan
1415g (19.0) 

B
11
Duda Arkadiusz
3375g (5.0) 

B
12
Sibiński Paweł
7850g (1.0) 

B
13
Walczak Bartosz
4095g (3.0) 

B
14
Walasik Łukasz
2185g (13.0) 

B
15
Dudziak Robert
3150g (6.0) 

B
16
Sadowczyk Jacek
2005g (15.0) 

B
17
Dwornik Jarosław
2995g (7.0) 

B
18
Juskowiak Sylwester
2510g (11.0) 

B
19
Leciejewski Michał
2815g (8.0) 

C
1
Mieczkowski Marcin
1715g (4.0) 

C
2
Potocki Łukasz
1390g (14.0) 

C
3
Awgul Ireneusz
1545g (9.0) 

C
4
Dudziak Marian
1360g (16.0) 

C
5
Mocek Dominik
1390g (14.0) 

C
6
Ziętek Marcin
1525g (10.0) 

C
7
Kasprowiak Marek
1650g (5.0) 

C
8
Kania Waldemar
1590g (6.0) 

C
9
Lindner Norbert
1465g (13.0) 

C
10
Horemski Tomasz
2180g (2.0) 

C
11
Żak Filip
1320g (17.0) 

C
12
Poprawski Patryk
1470g (12.0) 

C
13
Bojański Piotr
1320g (17.0) 

C
14
Mania Michał
1555g (8.0) 

C
15
Gabiś Marcin
1580g (7.0) 

C
16
Brudniewicz Marcin
1490g (11.0) 

C
17
Hudzik Łukasz
2030g (3.0) 

C
18
Pilujski Michał
2640g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -