www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
-
Mistrzostwa o.poznańskiego Feeder

j.Średzkie, Środa Wlkp.
  2017-04-23, Środa

Czubek Dariusz
zwycięzca zawodów:

Czubek Dariusz
waga ryb:
4095g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

38715g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2151g

liczba uczestników:18



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - -

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.



1
Liśkiewicz Ireneusz
A
7
3300
1.0
Colmic II
2
Sikorski Rafał
A
9
2780
2.0
Tarnowo Podgórne
3
Kmieć Włodzimierz
A
4
1830
3.0
Leszcz IV
4
Kubiak Robert
A
5
1730
4.0
Colmic
5
Bryszak Jarosław
A
2
1710
5.0
www.leszcz.pl II
6
Brudniewicz Marcin
A
8
1620
6.0
www.leszcz.pl III
7
Kamil Filip
A
6
970
7.0
Mosina Miasto II
8
Kwaśniewski Tomasz
A
3
710
8.0
Mosina Miasto I
10
Wawrzyniak Sebastian
A
1
0
10.0
www.leszcz.pl I
1
Czubek Dariusz
B
2
4095
1.0
www.leszcz.pl II
2
Horemski Grzegorz
B
9
3400
2.0
www.leszcz.pl I
3
Wielkopolan Damian
B
6
3350
3.0
Mosina Miasto II
4
Górny Ariel
B
7
3280
4.0
www.leszcz.pl IV
5
Kuta Dawid
B
8
3010
5.0
www.leszcz.pl III
6
Begier Rafał
B
1
2810
6.0
Colmic II
7
Szymczak Wiesław
B
4
1610
7.0
Mosina Miasto
8
Stanisławski Krzysztof
B
5
1495
8.0
Colmic
9
Michalski Jacek
B
3
1015
9.0
Tarnowo Podgórne




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Wawrzyniak Sebastian
0g (10.0) 

A
2
Bryszak Jarosław
1710g (5.0) 

A
3
Kwaśniewski Tomasz
710g (8.0) 

A
4
Kmieć Włodzimierz
1830g (3.0) 

A
5
Kubiak Robert
1730g (4.0) 

A
6
Kamil Filip
970g (7.0) 

A
7
Liśkiewicz Ireneusz
3300g (1.0) 

A
8
Brudniewicz Marcin
1620g (6.0) 

A
9
Sikorski Rafał
2780g (2.0) 

B
1
Begier Rafał
2810g (6.0) 

B
2
Czubek Dariusz
4095g (1.0) 

B
3
Michalski Jacek
1015g (9.0) 

B
4
Szymczak Wiesław
1610g (7.0) 

B
5
Stanisławski Krzysztof
1495g (8.0) 

B
6
Wielkopolan Damian
3350g (3.0) 

B
7
Górny Ariel
3280g (4.0) 

B
8
Kuta Dawid
3010g (5.0) 

B
9
Horemski Grzegorz
3400g (2.0) 






2017-04-23, Środa

2017-04-23, Środa

2017-04-23, Środa

2017-04-23, Środa

2017-04-23, Środa

2017-04-23, Środa


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -