www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Wolsztyna 2017

j.Olejnickie, Olejnica
  2017-05-07, Olejnica

Juskowiak Sylwester
zwycięzca zawodów:

Juskowiak Sylwester
waga ryb:
12190g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

276510g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5318g

liczba uczestników:52


 Mirosław Mazana - łowca największej ryby zawodów (leszcz 1700g)


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Horemski Tomasz
A
14
9810
1.0
2
Górny Ariel
A
1
8610
2.0
3
Ziętek Marcin
A
8
6500
3.0
4
Pilujski Michał
A
18
6420
4.0
5
Jóska Dawid
A
5
5860
5.0
6
Mazana Mirosław
A
17
5850
6.0
7
Walasik Łukasz
A
15
5560
7.0
8
Kasprowiak Marek
A
11
5470
8.0
8
Klefas Roman
A
20
5480
8.0
9
Begier Rafał
A
2
5310
9.0
10
Przybylak Marcin
A
10
4990
10.0
11
Jagodziński Tomasz
A
12
4560
11.0
12
Dwornik Jarosław
A
4
4390
12.0
13
Przybylak Wojciech
A
13
4300
13.0
14
Szymkowiak Arkadiusz
A
9
3920
14.0
14
Kaczmarek Dawid
A
19
4010
14.0
15
Potocki Włodzimierz
A
6
3300
15.0
16
Sadowczyk Adam
A
3
2940
16.0
17
Bota Marek
A
7
2480
17.0
18
Lindner Norbert
A
16
1680
18.0
1
Hudzik Łukasz
B
24
7960
1.0
2
Lewandowski Rafał
B
22
7170
2.0
3
Kania Waldemar
B
32
6710
3.0
4
Jóska Marek
B
33
6490
4.0
5
Leciejewski Michał
B
36
6120
5.0
6
Gabiś Marcin
B
34
5690
6.0
7
Garczyński Robert
B
31
5540
7.0
9
Kuflowski Bartosz
B
35
5270
9.0
10
Siergiej Mirosław
B
30
4810
10.0
11
Dudziak Robert
B
25
4690
11.0
12
Maćkowiak Przemysław
B
27
4520
12.0
13
Bojański Piotr
B
26
4500
13.0
15
Węcławiak Tomasz
B
29
3940
15.0
16
Mieczkowski Marcin
B
23
3900
16.0
17
Pospieszny Maciej
B
21
3650
17.0
18
Gołąbek Eugeniusz
B
28
2540
18.0
1
Juskowiak Sylwester
C
54
12190
1.0
2
Duda Arkadiusz
C
44
8800
2.0
3
Mania Michał
C
46
6810
3.0
4
Poprawski Patryk
C
53
6280
4.0
5
Fechner Miłosz
C
47
5100
5.0
6
Awgul Ireneusz
C
49
5900
6.0
7
Brudniewicz Marcin
C
39
5740
7.0
8
Majewski Bogusław
C
37
5270
8.0
9
Szczepaniak Wojciech
C
52
5260
9.0
10
Sibiński Paweł
C
50
5160
10.0
11
Mocek Dominik
C
41
4710
11.0
12
Sadowczyk Jacek
C
43
4600
12.0
13
Niedźwiedź Dariusz
C
38
4270
13.0
14
Franek Tomasz
C
51
3860
14.0
15
Walczak Bartosz
C
42
3850
15.0
16
Żak Filip
C
48
3770
16.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Górny Ariel
8610g (2.0) 

A
2
Begier Rafał
5310g (9.0) 

A
3
Sadowczyk Adam
2940g (16.0) 

A
4
Dwornik Jarosław
4390g (12.0) 

A
5
Jóska Dawid
5860g (5.0) 

A
6
Potocki Włodzimierz
3300g (15.0) 

A
7
Bota Marek
2480g (17.0) 

A
8
Ziętek Marcin
6500g (3.0) 

A
9
Szymkowiak Arkadiusz
3920g (14.0) 

A
10
Przybylak Marcin
4990g (10.0) 

A
11
Kasprowiak Marek
5470g (8.0) 

A
12
Jagodziński Tomasz
4560g (11.0) 

A
13
Przybylak Wojciech
4300g (13.0) 

A
14
Horemski Tomasz
9810g (1.0) 

A
15
Walasik Łukasz
5560g (7.0) 

A
16
Lindner Norbert
1680g (18.0) 

A
17
Mazana Mirosław
5850g (6.0) 

A
18
Pilujski Michał
6420g (4.0) 

A
19
Kaczmarek Dawid
4010g (14.0) 

A
20
Klefas Roman
5480g (8.0) 

B
21
Pospieszny Maciej
3650g (17.0) 

B
22
Lewandowski Rafał
7170g (2.0) 

B
23
Mieczkowski Marcin
3900g (16.0) 

B
24
Hudzik Łukasz
7960g (1.0) 

B
25
Dudziak Robert
4690g (11.0) 

B
26
Bojański Piotr
4500g (13.0) 

B
27
Maćkowiak Przemysław
4520g (12.0) 

B
28
Gołąbek Eugeniusz
2540g (18.0) 

B
29
Węcławiak Tomasz
3940g (15.0) 

B
30
Siergiej Mirosław
4810g (10.0) 

B
31
Garczyński Robert
5540g (7.0) 

B
32
Kania Waldemar
6710g (3.0) 

B
33
Jóska Marek
6490g (4.0) 

B
34
Gabiś Marcin
5690g (6.0) 

B
35
Kuflowski Bartosz
5270g (9.0) 

B
36
Leciejewski Michał
6120g (5.0) 

C
37
Majewski Bogusław
5270g (8.0) 

C
38
Niedźwiedź Dariusz
4270g (13.0) 

C
39
Brudniewicz Marcin
5740g (7.0) 

C
41
Mocek Dominik
4710g (11.0) 

C
42
Walczak Bartosz
3850g (15.0) 

C
43
Sadowczyk Jacek
4600g (12.0) 

C
44
Duda Arkadiusz
8800g (2.0) 

C
46
Mania Michał
6810g (3.0) 

C
47
Fechner Miłosz
5100g (5.0) 

C
48
Żak Filip
3770g (16.0) 

C
49
Awgul Ireneusz
5900g (6.0) 

C
50
Sibiński Paweł
5160g (10.0) 

C
51
Franek Tomasz
3860g (14.0) 

C
52
Szczepaniak Wojciech
5260g (9.0) 

C
53
Poprawski Patryk
6280g (4.0) 

C
54
Juskowiak Sylwester
12190g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2017-05-07, Olejnica

2017-05-07, Olejnica

2017-05-07, Olejnica


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -