www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Poznań II Liga 2017
Puchar Rydzyny 2017

j.Rydzyna, Rydzyna
  2017-05-21, Rydzyna

Gierz Marek
zwycięzca zawodów:

Gierz Marek
waga ryb:
4600g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

39283g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

836g

liczba uczestników:47



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Poznań II Liga 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Gierz Marek
A
6
4600
1.0
SENSAS TEAM OSIECZNA
2
Baum Dawid
A
8
3410
2.0
MILO SWARZĘDZ
3
Ruszczyński Jacek
A
1
2250
3.0
WPPZ LUBOŃ
4
Ostrowski Janusz
A
11
1650
4.0
ŚREMMIASTO
5
Paprocki Jędrzej
A
5
1300
5.0
KARAŚ POZNAŃ
6
Szymkowiak Arkadiusz
A
15
1150
6.0
CHEMIK KOŚCIAN
7
Hudzik Łukasz
A
2
750
7.0
MILO LESZNO
8
Dopierała Mateusz
A
14
700
8.0
ŚREMMIASTO
9
WALIGÓRA KRZYSZTOF
A
7
600
9.0
ŚRODA WLKP
10
Chytry Sebastian
A
4
540
10.0
WRZEŚNIA
11
Sikorski Rafał
A
3
420
11.0
12
Pazderski Włodzimierz
A
10
300
12.0
ŚREMMIASTO
13
Szymczak Tomasz
A
9
210
13.0
ORLIK POZNAŃ
14
Liśkiewicz Ireneusz
A
16
150
14.0
COLMIC POZNAŃ
15.5
Nowicki Wojciech
A
12
140
15.5
MOSINA MIASTO
15.5
Gulik Arkadiusz
A
13
140
15.5
WPPZ LUBOŃ
1
KOWALCZYK Janusz
B
18
1420
1.0
ŚREM MIASTO
2
Trajnerowicz Andrzej
B
32
980
2.0
COLMIC POZNAŃ
3
Dwornik Jarosław
B
19
930
3.0
SENSAS TEAM OSIECZNA
4
Golon Michael
B
22
890
4.0
WPPZ LUBOŃ
5
Lach Paweł
B
31
850
5.0
MILO SWARZĘDZ
6
Ryba Dariusz
B
27
690
6.0
ORLIK POZNAŃ
7
Braniewicz Tomasz
B
30
330
7.0
COLMIC POZNAŃ
8
Mocek Dominik
B
26
320
8.0
CHEMIK KOŚCIAN
9
Nowicki Tomasz
B
28
310
9.0
MOSINA MIASTO
10
Pogonowski Michał
B
21
270
10.0
ŚRODA WLKP
11
Sikorski Marek
B
24
210
11.0
TARNOWO PODGÓRNE
12
Brudniewicz Marcin
B
29
150
12.0
ORLIK POZNAŃ
13
Tais Łukasz
B
20
100
13.0
ŚRODA WLKP
14
Walczak Tomasz
B
25
90
14.0
KARAŚ POZNAŃ
15
Sadowczyk Jacek
B
23
60
15.0
MILO LESZNO
1
Michalski Piotr
C
42
2260
1.0
MILO SWARZĘDZ
2
Masternak Jacek
C
45
2113
2.0
KARAŚ POZNAŃ
3
Stanisławski Krzysztof
C
35
1290
3.0
COLMIC POZNAŃ
4
Gabiś Marcin
C
49
1210
4.0
SENSAS TEAM OSIECZNA
5
Psiarski Tomasz
C
46
1140
5.0
WPPZ LUBOŃ
6
Lima Piotr
C
43
1010
6.0
TARNOWO PODGÓRNE
7
Maćkowiak Przemysław
C
40
880
7.0
CHEMIK KOŚCIAN
8
Bąk Artur
C
44
850
8.0
PRZEŹMIEROWO
9.5
Żmudzki Krystian
C
34
640
9.5
KARAŚ POZNAŃ
9.5
Jagodziński Tomasz
C
38
640
9.5
CHEMIK KOŚCIAN
11
Kosicki Dawid
C
41
510
11.0
MOSINA MIASTO
12
Dopierała Jacek
C
36
490
12.0
TARNOWO PODGÓRNE
13
Sadowczyk Adam
C
39
280
13.0
MILO LESZNO
14
Banasik Bartosz
C
37
60
14.0
ŚRODA WLKP
16
Simiński Rafał
C
47
0
16.0
KARAŚ POZNAŃ
16
KWIECIAK Paweł
C
48
0
16.0
ORLIK POZNAŃ




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Ruszczyński Jacek
2250g (3.0) 

A
2
Hudzik Łukasz
750g (7.0) 

A
3
Sikorski Rafał
420g (11.0) 

A
4
Chytry Sebastian
540g (10.0) 

A
5
Paprocki Jędrzej
1300g (5.0) 

A
6
Gierz Marek
4600g (1.0) 

A
7
WALIGÓRA KRZYSZTOF
600g (9.0) 

A
8
Baum Dawid
3410g (2.0) 

A
9
Szymczak Tomasz
210g (13.0) 

A
10
Pazderski Włodzimierz
300g (12.0) 

A
11
Ostrowski Janusz
1650g (4.0) 

A
12
Nowicki Wojciech
140g (15.5) 

A
13
Gulik Arkadiusz
140g (15.5) 

A
14
Dopierała Mateusz
700g (8.0) 

A
15
Szymkowiak Arkadiusz
1150g (6.0) 

A
16
Liśkiewicz Ireneusz
150g (14.0) 

B
18
KOWALCZYK Janusz
1420g (1.0) 

B
19
Dwornik Jarosław
930g (3.0) 

B
20
Tais Łukasz
100g (13.0) 

B
21
Pogonowski Michał
270g (10.0) 

B
22
Golon Michael
890g (4.0) 

B
23
Sadowczyk Jacek
60g (15.0) 

B
24
Sikorski Marek
210g (11.0) 

B
25
Walczak Tomasz
90g (14.0) 

B
26
Mocek Dominik
320g (8.0) 

B
27
Ryba Dariusz
690g (6.0) 

B
28
Nowicki Tomasz
310g (9.0) 

B
29
Brudniewicz Marcin
150g (12.0) 

B
30
Braniewicz Tomasz
330g (7.0) 

B
31
Lach Paweł
850g (5.0) 

B
32
Trajnerowicz Andrzej
980g (2.0) 

C
34
Żmudzki Krystian
640g (9.5) 

C
35
Stanisławski Krzysztof
1290g (3.0) 

C
36
Dopierała Jacek
490g (12.0) 

C
37
Banasik Bartosz
60g (14.0) 

C
38
Jagodziński Tomasz
640g (9.5) 

C
39
Sadowczyk Adam
280g (13.0) 

C
40
Maćkowiak Przemysław
880g (7.0) 

C
41
Kosicki Dawid
510g (11.0) 

C
42
Michalski Piotr
2260g (1.0) 

C
43
Lima Piotr
1010g (6.0) 

C
44
Bąk Artur
850g (8.0) 

C
45
Masternak Jacek
2113g (2.0) 

C
46
Psiarski Tomasz
1140g (5.0) 

C
47
Simiński Rafał
0g (16.0) 

C
48
KWIECIAK Paweł
0g (16.0) 

C
49
Gabiś Marcin
1210g (4.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2017-05-21, Rydzyna


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -