www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Challenge Sensas
Drużynowy Challenge Sensas

j.Rogozińskie, Rogoźno
  2017-05-27, Owczygłowy

Starosta Bartek
zwycięzca zawodów:

Starosta Bartek
waga ryb:
10500g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

256490g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4580g

liczba uczestników:56



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe -

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Challenge Sensas

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Starosta Bartek
A
6
10500
1.0
Hydromak Poniec
2
Migdalski Dariusz
A
4
8840
2.0
Elbląg I
3
Dopierała Jacek
A
1
6890
3.0
Pyry II Luboń
4
Potocki Łukasz
A
12
6880
4.0
Franek Int
5
Janicki Leszek
A
7
6750
5.0
Błyskawica Wronki
6
Bernat Maciej
A
8
6210
6.0
ESSOX
7
Górny Ariel
A
18
6190
7.0
WWW LESZCZ PL
8
Kowalski Paweł
A
3
6060
8.0
Essox Tuberttini Czaplinek
9
Golon Michael
A
19
5840
9.0
Pyry
10
Obarski Marek
A
17
5660
10.0
Piła Super Team
11
Franek Tomasz
A
2
5000
11.0
Sensas Osieczna
12
Pędziński Przemysław
A
14
4370
12.0
Liga Czerwonak
13
Kasztelan Maciej
A
15
4350
13.0
Team Fiume
14
Goman Dawid
A
10
4200
14.0
Kufel Maver
15
Kańduła Paweł
A
11
4040
15.0
Winogrady
16
Boruta Andrzej
A
9
3740
16.0
Olszynka Częstochowa
17
Marinow Janko
A
13
3480
17.0
Elbląg II
18
Larkowski Daniel
A
5
2650
18.0
Winogrady II
19
Barczak Janusz
A
16
2100
19.0
Lorpio Wielkopolska
1
Egidijus Juodis
B
37
6910
1.0
Elbląg II
2
Gałanik Andrzej
B
21
6470
2.0
Lorpio Wielkopolska
3
Paprocki Jędrzej
B
30
5810
3.0
Team Fiume
4
Starosta Dariusz
B
29
5230
4.0
Hydromak Poniec
5
Barszczewski Artur
B
20
4860
5.0
Essox Tuberttini Czaplinek
6
Ostrowski Janusz
B
27
4460
6.0
WWW LESZCZ PL
7
Kmieć Włodzimierz
B
31
4410
7.0
Winogrady
8
Gajewski Mieczysław
B
24
4220
8.0
ESSOX
9
Romańczak Jan
B
38
3900
9.0
Piła Super Team
10
Psiarski Tomasz
B
33
3540
10.0
Pyry
11
Grupiński Franciszek
B
25
3300
11.0
Franek Int
12
Kasprowiak Marek
B
34
3430
12.0
Sensas Osieczna
13
Gulik Arkadiusz
B
23
3300
13.0
Pyry II Luboń
14
Mnich Zbigniew
B
26
2980
14.0
Olszynka Częstochowa
15
Cieślarczyk Bartłomiej
B
36
2960
15.0
Winogrady II
16
Brudniewicz Marcin
B
22
2880
16.0
Kufel Maver
17
Hodrych Arkadiusz
B
35
2830
17.0
Błyskawica Wronki
18
Żytkiewicz Krzysztof
B
32
2520
18.0
Elbląg I
19
Stachowiak Andrzej
B
28
1620
19.0
Liga Czerwonak
1
Rolfas Bitinas
C
56
6240
1.0
Elbląg II
2
Horemski Tomasz
C
46
5760
2.0
WWW LESZCZ PL
3
Stencel Józef
C
49
5630
3.0
Piła Super Team
4
Boliński Jacek
C
40
5230
4.0
Lorpio Wielkopolska
5
Ruszczyński Jacek
C
53
4930
5.0
Pyry
6
Stasiak Łukasz
C
44
4840
6.0
Elbląg I
7
Mierzejewski Jacek
C
42
4580
7.0
Liga Czerwonak
8
Siemaszko Emil
C
39
4480
8.0
Team Fiume
9
Tórz Jacek
C
45
4440
9.0
Sensas Osieczna
10
Pietrzak Daniel
C
48
4410
10.0
Hydromak Poniec
11
Mieczkowski Marcin
C
51
4180
11.0
Błyskawica Wronki
12
Białas Łukasz
C
52
4080
12.0
Essox Tuberttini Czaplinek
13
Peta Krzysztof
C
50
3980
13.0
Winogrady
14
Strajch Krzysztof
C
41
3790
14.0
ESSOX
15
Rutkowski Zenon
C
43
3030
15.0
Pyry II Luboń
16
Pielka Henryk
C
55
2990
16.0
Olszynka Częstochowa
17
Kuflowski Bartosz
C
47
2340
17.0
Kufel Maver
18
Gierwazik Tomasz
C
54
2180
18.0
Winogrady II




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Dopierała Jacek
6890g (3.0) 

A
2
Franek Tomasz
5000g (11.0) 

A
3
Kowalski Paweł
6060g (8.0) 

A
4
Migdalski Dariusz
8840g (2.0) 

A
5
Larkowski Daniel
2650g (18.0) 

A
6
Starosta Bartek
10500g (1.0) 

A
7
Janicki Leszek
6750g (5.0) 

A
8
Bernat Maciej
6210g (6.0) 

A
9
Boruta Andrzej
3740g (16.0) 

A
10
Goman Dawid
4200g (14.0) 

A
11
Kańduła Paweł
4040g (15.0) 

A
12
Potocki Łukasz
6880g (4.0) 

A
13
Marinow Janko
3480g (17.0) 

A
14
Pędziński Przemysław
4370g (12.0) 

A
15
Kasztelan Maciej
4350g (13.0) 

A
16
Barczak Janusz
2100g (19.0) 

A
17
Obarski Marek
5660g (10.0) 

A
18
Górny Ariel
6190g (7.0) 

A
19
Golon Michael
5840g (9.0) 

B
20
Barszczewski Artur
4860g (5.0) 

B
21
Gałanik Andrzej
6470g (2.0) 

B
22
Brudniewicz Marcin
2880g (16.0) 

B
23
Gulik Arkadiusz
3300g (13.0) 

B
24
Gajewski Mieczysław
4220g (8.0) 

B
25
Grupiński Franciszek
3300g (11.0) 

B
26
Mnich Zbigniew
2980g (14.0) 

B
27
Ostrowski Janusz
4460g (6.0) 

B
28
Stachowiak Andrzej
1620g (19.0) 

B
29
Starosta Dariusz
5230g (4.0) 

B
30
Paprocki Jędrzej
5810g (3.0) 

B
31
Kmieć Włodzimierz
4410g (7.0) 

B
32
Żytkiewicz Krzysztof
2520g (18.0) 

B
33
Psiarski Tomasz
3540g (10.0) 

B
34
Kasprowiak Marek
3430g (12.0) 

B
35
Hodrych Arkadiusz
2830g (17.0) 

B
36
Cieślarczyk Bartłomiej
2960g (15.0) 

B
37
Egidijus Juodis
6910g (1.0) 

B
38
Romańczak Jan
3900g (9.0) 

C
39
Siemaszko Emil
4480g (8.0) 

C
40
Boliński Jacek
5230g (4.0) 

C
41
Strajch Krzysztof
3790g (14.0) 

C
42
Mierzejewski Jacek
4580g (7.0) 

C
43
Rutkowski Zenon
3030g (15.0) 

C
44
Stasiak Łukasz
4840g (6.0) 

C
45
Tórz Jacek
4440g (9.0) 

C
46
Horemski Tomasz
5760g (2.0) 

C
47
Kuflowski Bartosz
2340g (17.0) 

C
48
Pietrzak Daniel
4410g (10.0) 

C
49
Stencel Józef
5630g (3.0) 

C
50
Peta Krzysztof
3980g (13.0) 

C
51
Mieczkowski Marcin
4180g (11.0) 

C
52
Białas Łukasz
4080g (12.0) 

C
53
Ruszczyński Jacek
4930g (5.0) 

C
54
Gierwazik Tomasz
2180g (18.0) 

C
55
Pielka Henryk
2990g (16.0) 

C
56
Rolfas Bitinas
6240g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2017-05-27, Owczygłowy


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -