www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Challenge Sensas
Drużynowy Challenge Sensas

j.Rogozińskie, Rogoźno
  2017-05-28, Owczygłowy

Ostrowski Janusz
zwycięzca zawodów:

Ostrowski Janusz
waga ryb:
10390g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

296330g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5292g

liczba uczestników:56



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Challenge Sensas

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Ostrowski Janusz
A
18
10390
1.0
WWW LESZCZ PL
2
Migdalski Dariusz
A
1
9600
2.0
Elbląg I
3
Kmieć Włodzimierz
A
10
8880
3.0
Winogrady
4
Kasztelan Maciej
A
2
8760
4.0
Team Fiume
6
Marinow Janko
A
4
6780
6.0
Elbląg II
7
Golon Michael
A
6
6370
7.0
Pyry
8
Stencel Józef
A
13
6240
8.0
Piła Super Team
9
Starosta Dariusz
A
15
5750
9.0
Hydromak Poniec
9
Boliński Jacek
A
9
7880
9.0
Lorpio Wielkopolska
10
Boruta Andrzej
A
5
4750
10.0
Olszynka Częstochowa
11
Białas Łukasz
A
14
4540
11.0
Essox Tuberttini Czaplinek
12
Cieślarczyk Bartłomiej
A
3
4470
12.0
Winogrady II
13
Grupiński Franciszek
A
12
4340
13.0
Franek Int
14
Goman Dawid
A
17
4210
14.0
Kufel Maver
15
Bernat Maciej
A
8
4090
15.0
ESSOX
16
Dopierała Jacek
A
7
3580
16.0
Pyry II Luboń
17
Mierzejewski Jacek
A
19
3070
17.0
Liga Czerwonak
18
Kasprowiak Marek
A
16
2560
18.0
Sensas Osieczna
19
Janicki Leszek
A
11
1910
19.0
Błyskawica Wronki
1
Górny Ariel
B
20
8570
1.0
WWW LESZCZ PL
2
Egidijus Juodis
B
33
7400
2.0
Elbląg II
3
Starosta Bartek
B
31
7150
3.0
Hydromak Poniec
4
Mnich Zbigniew
B
22
6500
4.0
Olszynka Częstochowa
5
Romańczak Jan
B
29
5930
5.0
Piła Super Team
6
Tórz Jacek
B
32
5910
6.0
Sensas Osieczna
7
Żytkiewicz Krzysztof
B
27
5470
7.0
Elbląg I
8
Barszczewski Artur
B
23
4980
8.0
Essox Tuberttini Czaplinek
9
Strajch Krzysztof
B
24
4480
9.0
ESSOX
10
Pędziński Przemysław
B
30
4300
10.0
Liga Czerwonak
11
Gulik Arkadiusz
B
34
4160
11.0
Pyry II Luboń
12
Kańduła Paweł
B
28
3920
12.0
Winogrady
13
Gierwazik Tomasz
B
37
3580
13.0
Winogrady II
14
Psiarski Tomasz
B
21
3400
14.0
Pyry
15
Barczak Janusz
B
35
2960
15.0
Lorpio Wielkopolska
16
Hodrych Arkadiusz
B
25
2680
16.0
Błyskawica Wronki
17
Awgul Ireneusz
B
26
2670
17.0
Team Fiume
18
Kuflowski Bartosz
B
36
2250
18.0
Kufel Maver
1
Horemski Tomasz
C
43
7310
1.0
WWW LESZCZ PL
2
Rolfas Bitinas
C
40
7180
2.0
Elbląg II
3
Paprocki Jędrzej
C
50
6970
3.0
Team Fiume
4
Stasiak Łukasz
C
54
6730
4.0
Elbląg I
5
Gałanik Andrzej
C
51
6340
5.0
Lorpio Wielkopolska
6
Kowalski Paweł
C
49
6130
6.0
Essox Tuberttini Czaplinek
7
Potocki Łukasz
C
41
6000
7.0
Franek Int
8
Peta Krzysztof
C
45
5940
8.0
Winogrady
8
Rutkowski Zenon
C
44
5940
8.0
Pyry II Luboń
10
Franek Tomasz
C
48
5760
10.0
Sensas Osieczna
11
Obarski Marek
C
39
5730
11.0
Piła Super Team
12
Pietrzak Daniel
C
47
5500
12.0
Hydromak Poniec
13
Pielka Henryk
C
46
4270
13.0
Olszynka Częstochowa
14
Brudniewicz Marcin
C
42
4880
14.0
Kufel Maver
15
Mieczkowski Marcin
C
55
4270
15.0
Błyskawica Wronki
16
Ruszczyński Jacek
C
53
4210
16.0
Pyry
17
Larkowski Daniel
C
38
3870
17.0
Winogrady II
18
Stachowiak Andrzej
C
56
2620
18.0
Liga Czerwonak
19
Gajewski Mieczysław
C
52
2200
19.0
ESSOX




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Migdalski Dariusz
9600g (2.0) 

A
2
Kasztelan Maciej
8760g (4.0) 

A
3
Cieślarczyk Bartłomiej
4470g (12.0) 

A
4
Marinow Janko
6780g (6.0) 

A
5
Boruta Andrzej
4750g (10.0) 

A
6
Golon Michael
6370g (7.0) 

A
7
Dopierała Jacek
3580g (16.0) 

A
8
Bernat Maciej
4090g (15.0) 

A
9
Boliński Jacek
7880g (9.0) 

A
10
Kmieć Włodzimierz
8880g (3.0) 

A
11
Janicki Leszek
1910g (19.0) 

A
12
Grupiński Franciszek
4340g (13.0) 

A
13
Stencel Józef
6240g (8.0) 

A
14
Białas Łukasz
4540g (11.0) 

A
15
Starosta Dariusz
5750g (9.0) 

A
16
Kasprowiak Marek
2560g (18.0) 

A
17
Goman Dawid
4210g (14.0) 

A
18
Ostrowski Janusz
10390g (1.0) 

A
19
Mierzejewski Jacek
3070g (17.0) 

B
20
Górny Ariel
8570g (1.0) 

B
21
Psiarski Tomasz
3400g (14.0) 

B
22
Mnich Zbigniew
6500g (4.0) 

B
23
Barszczewski Artur
4980g (8.0) 

B
24
Strajch Krzysztof
4480g (9.0) 

B
25
Hodrych Arkadiusz
2680g (16.0) 

B
26
Awgul Ireneusz
2670g (17.0) 

B
27
Żytkiewicz Krzysztof
5470g (7.0) 

B
28
Kańduła Paweł
3920g (12.0) 

B
29
Romańczak Jan
5930g (5.0) 

B
30
Pędziński Przemysław
4300g (10.0) 

B
31
Starosta Bartek
7150g (3.0) 

B
32
Tórz Jacek
5910g (6.0) 

B
33
Egidijus Juodis
7400g (2.0) 

B
34
Gulik Arkadiusz
4160g (11.0) 

B
35
Barczak Janusz
2960g (15.0) 

B
36
Kuflowski Bartosz
2250g (18.0) 

B
37
Gierwazik Tomasz
3580g (13.0) 

C
38
Larkowski Daniel
3870g (17.0) 

C
39
Obarski Marek
5730g (11.0) 

C
40
Rolfas Bitinas
7180g (2.0) 

C
41
Potocki Łukasz
6000g (7.0) 

C
42
Brudniewicz Marcin
4880g (14.0) 

C
43
Horemski Tomasz
7310g (1.0) 

C
44
Rutkowski Zenon
5940g (8.0) 

C
45
Peta Krzysztof
5940g (8.0) 

C
46
Pielka Henryk
4270g (13.0) 

C
47
Pietrzak Daniel
5500g (12.0) 

C
48
Franek Tomasz
5760g (10.0) 

C
49
Kowalski Paweł
6130g (6.0) 

C
50
Paprocki Jędrzej
6970g (3.0) 

C
51
Gałanik Andrzej
6340g (5.0) 

C
52
Gajewski Mieczysław
2200g (19.0) 

C
53
Ruszczyński Jacek
4210g (16.0) 

C
54
Stasiak Łukasz
6730g (4.0) 

C
55
Mieczkowski Marcin
4270g (15.0) 

C
56
Stachowiak Andrzej
2620g (18.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2017-05-28, Owczygłowy


więcej zdjęć >>>