www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2017
Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2017

j.Rydzyna, Rydzyna
  2017-06-04, Rydzyna

Horemski Tomasz
zwycięzca zawodów:

Horemski Tomasz
waga ryb:
9430g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

80660g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2305g

liczba uczestników:35


   Tomasz Horemski i najlepszy połów drugiego dnia - 9430g


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - Mistrzostwa okręgu poznańskiego 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Szymkowiak Arkadiusz
A
13
7110
1.0
Koło 177 Chemik Kościan
2
Niedźwiedź Dariusz
A
17
5920
2.0
Klub Hydromak Poniec
3
Franek Tomasz
A
16
4900
3.0
Koło 179 Osieczna
4
Gabiś Marcin
A
11
4690
4.0
Klub Sensas Team Osieczna
5
Górny Ariel
A
12
4260
5.0
Klub Leszcz. Pl
6
Zabiciel Krystian
A
9
4120
6.0
Koło 34 Opalenica
7
Maćkowiak Przemysław
A
8
3320
7.0
Klub Leszcz. Pl
8
Klefas Roman
A
14
2065
8.0
Koło 179 Osieczna
9
Kmieć Włodzimierz
A
10
1935
9.0
Koło 112 Winogrady Poznań
11
Masternak Jacek
A
15
0
11.0
Koło 62 Karaś Poznań
1
Ostrowski Janusz
B
22
4695
1.0
Klub Leszcz. pl
2
Majewski Ryszard
B
20
3830
2.0
Koło 183 Wschowa
3
Anioła Filip
B
26
2840
3.0
Koło 117 Rogalin
4
Stankiewicz Piotr
B
18
1985
4.0
Koło 65 Kolejarz Poznań
5
Trajnerowicz Andrzej
B
23
1470
5.0
Koło 42 Uniwersytet Med. Poznań
6
Sibiński Paweł
B
19
965
6.0
Klub Hydromak Poniec
7
Peta Krzysztof
B
21
880
7.0
Koło 112 Winogrady Poznań
8
Borowiec Bartosz
B
24
290
8.0
Koło 179 Osieczna
9
Jagodziński Tomasz
B
25
130
9.0
Koło 177 Chemik Kościan
1
Horemski Tomasz
C
29
9430
1.0
Klub Leszcz. pl
2
Majewski Bogusław
C
35
3715
2.0
Klub Leszcz. pl
3
Starosta Bartek
C
30
1905
3.0
Klub Hydromak Poniec
4
Dwornik Jarosław
C
31
1630
4.0
Klub Sensas Team Osieczna
5
Hudzik Łukasz
C
33
1345
5.0
Koło 192 Ciernik Leszno
6
Stanisławski Krzysztof
C
32
1155
6.0
Koło 133 Przeźmierowo
7
Tórz Jacek
C
27
730
7.0
Klub Sensas Team Osieczna
8
Bąk Artur
C
28
700
8.0
Koło 133 Przeźmierowo
9
Kańduła Paweł
C
34
425
9.0
Koło 112 Winogrady Poznań
1
Gierwazik Tomasz
J
3
2355
1.0
Koło 112 Winogrady Poznań
2
TYMA Bartosz
J
5
1000
2.0
Koło 27 Mosina Miasto
3
Walczak Bartosz
J
4
0
3.0
Koło 197 Zakład Karny Rawicz
6
Walasik Łukasz
J
1
0
6.0
Kolo 192 Ciernik Leszno
6
Poprawski Patryk
J
2
0
6.0
Koło 192 Ciernik Leszno
1
Łój Mariola
K
1
865
1.0
Koło 23 WPPZ Luboń
2
Mikołajczak Natalia
K
2
0
2.0
Klub Hydromak Poniec




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
8
Maćkowiak Przemysław
3320g (7.0) 

A
9
Zabiciel Krystian
4120g (6.0) 

A
10
Kmieć Włodzimierz
1935g (9.0) 

A
11
Gabiś Marcin
4690g (4.0) 

A
12
Górny Ariel
4260g (5.0) 

A
13
Szymkowiak Arkadiusz
7110g (1.0) 

A
14
Klefas Roman
2065g (8.0) 

A
15
Masternak Jacek
0g (11.0) 

A
16
Franek Tomasz
4900g (3.0) 

A
17
Niedźwiedź Dariusz
5920g (2.0) 

B
18
Stankiewicz Piotr
1985g (4.0) 

B
19
Sibiński Paweł
965g (6.0) 

B
20
Majewski Ryszard
3830g (2.0) 

B
21
Peta Krzysztof
880g (7.0) 

B
22
Ostrowski Janusz
4695g (1.0) 

B
23
Trajnerowicz Andrzej
1470g (5.0) 

B
24
Borowiec Bartosz
290g (8.0) 

B
25
Jagodziński Tomasz
130g (9.0) 

B
26
Anioła Filip
2840g (3.0) 

C
27
Tórz Jacek
730g (7.0) 

C
28
Bąk Artur
700g (8.0) 

C
29
Horemski Tomasz
9430g (1.0) 

C
30
Starosta Bartek
1905g (3.0) 

C
31
Dwornik Jarosław
1630g (4.0) 

C
32
Stanisławski Krzysztof
1155g (6.0) 

C
33
Hudzik Łukasz
1345g (5.0) 

C
34
Kańduła Paweł
425g (9.0) 

C
35
Majewski Bogusław
3715g (2.0) 

J
1
Walasik Łukasz
0g (6.0) 

J
2
Poprawski Patryk
0g (6.0) 

J
3
Gierwazik Tomasz
2355g (1.0) 

J
4
Walczak Bartosz
0g (3.0) 

J
5
TYMA Bartosz
1000g (2.0) 

K
1
Łój Mariola
865g (1.0) 

K
2
Mikołajczak Natalia
0g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2017-06-04, Rydzyna


więcej zdjęć >>>