www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Leszna 2017

j. Pośrednik
  2017-06-23, Pawłowice

Pospieszny Maciej
zwycięzca zawodów:

Pospieszny Maciej
waga ryb:
8950g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

208055g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3926g

liczba uczestników:53



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Szymkowiak Arkadiusz
A
18
8315
1.0
2
Dwornik Jarosław
A
17
7280
2.0
3
Jagodziński Jakub
A
14
6230
3.0
4
Ziętek Marcin
A
9
5050
4.0
5
Horemski Tomasz
A
8
4720
5.0
6
Mieczkowski Marcin
A
10
4555
6.0
7
Mejza Mariusz
A
16
4240
7.0
8
Lewandowski Rafał
A
13
3830
8.0
9
Potocki Łukasz
A
15
3400
9.0
10
Pilujski Michał
A
3
2735
10.0
10
Kasprowiak Marek
A
11
2735
10.0
12
Brudniewicz Marcin
A
1
2250
12.0
13
Lindner Norbert
A
6
2115
13.0
14
Jóska Marek
A
12
1935
14.0
15
Bojański Piotr
A
7
1915
15.0
16
Sadowczyk Jacek
A
2
1805
16.0
17
Kaczmarek Dawid
A
5
1650
17.0
18
Maćkowiak Przemysław
A
4
920
18.0
1
Pospieszny Maciej
B
4
8950
1.0
2
Jóska Dawid
B
1
6270
2.0
3
Węcławiak Tomasz
B
3
5170
3.0
4
Walczak Bartosz
B
14
5085
4.0
5
Kuflowski Bartosz
B
17
4450
5.0
6
Jagodziński Tomasz
B
11
4320
6.0
7
Klefas Roman
B
16
4040
7.0
8
Horemski Grzegorz
B
8
3720
8.0
9
Dudziak Robert
B
2
3610
9.0
10
Hudzik Łukasz
B
9
3520
10.0
11
Szczepaniak Wojciech
B
18
3100
11.0
12
Franek Tomasz
B
10
3090
12.0
13
Przybylak Marcin
B
13
5085
13.0
14
Mazana Mirosław
B
7
2665
14.0
15
Mocek Dominik
B
5
2235
15.0
16
Mania Michał
B
6
1955
16.0
17
Przybylak Wojciech
B
12
1540
17.0
1
Górny Ariel
C
7
8420
1.0
2
Awgul Ireneusz
C
1
6630
2.0
3
Poprawski Patryk
C
3
6625
3.0
4
Juskowiak Sylwester
C
15
5820
4.0
5
Gabiś Marcin
C
13
5680
5.0
6
Walasik Łukasz
C
18
4430
6.0
7
Begier Rafał
C
5
4390
7.0
8
Fechner Miłosz
C
12
4150
8.0
9
Majewski Bogusław
C
16
3970
9.0
10
Leciejewski Michał
C
8
3615
10.0
11
Kania Waldemar
C
4
3340
11.0
11
Duda Arkadiusz
C
6
3340
11.0
13
Pietrzak Arkadiusz
C
14
3140
13.0
14
Gołąbek Eugeniusz
C
2
2960
14.0
15
Niedźwiedź Dariusz
C
17
2065
15.0
16
Sadowczyk Adam
C
9
1830
16.0
17
Bota Marek
C
10
1725
17.0
18
Żak Filip
C
11
1440
18.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Brudniewicz Marcin
2250g (12.0) 

A
2
Sadowczyk Jacek
1805g (16.0) 

A
3
Pilujski Michał
2735g (10.0) 

A
4
Maćkowiak Przemysław
920g (18.0) 

A
5
Kaczmarek Dawid
1650g (17.0) 

A
6
Lindner Norbert
2115g (13.0) 

A
7
Bojański Piotr
1915g (15.0) 

A
8
Horemski Tomasz
4720g (5.0) 

A
9
Ziętek Marcin
5050g (4.0) 

A
10
Mieczkowski Marcin
4555g (6.0) 

A
11
Kasprowiak Marek
2735g (10.0) 

A
12
Jóska Marek
1935g (14.0) 

A
13
Lewandowski Rafał
3830g (8.0) 

A
14
Jagodziński Jakub
6230g (3.0) 

A
15
Potocki Łukasz
3400g (9.0) 

A
16
Mejza Mariusz
4240g (7.0) 

A
17
Dwornik Jarosław
7280g (2.0) 

A
18
Szymkowiak Arkadiusz
8315g (1.0) 

B
1
Jóska Dawid
6270g (2.0) 

B
2
Dudziak Robert
3610g (9.0) 

B
3
Węcławiak Tomasz
5170g (3.0) 

B
4
Pospieszny Maciej
8950g (1.0) 

B
5
Mocek Dominik
2235g (15.0) 

B
6
Mania Michał
1955g (16.0) 

B
7
Mazana Mirosław
2665g (14.0) 

B
8
Horemski Grzegorz
3720g (8.0) 

B
9
Hudzik Łukasz
3520g (10.0) 

B
10
Franek Tomasz
3090g (12.0) 

B
11
Jagodziński Tomasz
4320g (6.0) 

B
12
Przybylak Wojciech
1540g (17.0) 

B
13
Przybylak Marcin
5085g (13.0) 

B
14
Walczak Bartosz
5085g (4.0) 

B
16
Klefas Roman
4040g (7.0) 

B
17
Kuflowski Bartosz
4450g (5.0) 

B
18
Szczepaniak Wojciech
3100g (11.0) 

C
1
Awgul Ireneusz
6630g (2.0) 

C
2
Gołąbek Eugeniusz
2960g (14.0) 

C
3
Poprawski Patryk
6625g (3.0) 

C
4
Kania Waldemar
3340g (11.0) 

C
5
Begier Rafał
4390g (7.0) 

C
6
Duda Arkadiusz
3340g (11.0) 

C
7
Górny Ariel
8420g (1.0) 

C
8
Leciejewski Michał
3615g (10.0) 

C
9
Sadowczyk Adam
1830g (16.0) 

C
10
Bota Marek
1725g (17.0) 

C
11
Żak Filip
1440g (18.0) 

C
12
Fechner Miłosz
4150g (8.0) 

C
13
Gabiś Marcin
5680g (5.0) 

C
14
Pietrzak Arkadiusz
3140g (13.0) 

C
15
Juskowiak Sylwester
5820g (4.0) 

C
16
Majewski Bogusław
3970g (9.0) 

C
17
Niedźwiedź Dariusz
2065g (15.0) 

C
18
Walasik Łukasz
4430g (6.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2017-06-23, Pawłowice


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -