www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Poznań II Liga 2017
Puchar Pyry 2017

j.Deszczownia, Iwno
  2017-08-20, Iwno

WALIGÓRA KRZYSZTOF
zwycięzca zawodów:

WALIGÓRA KRZYSZTOF
waga ryb:
8075g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

122800g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

2456g

liczba uczestników:50


Zwycięzcy drużynowi, drużyna WWW.LESZCZ.PL - Janusz Ostrowaki, Ariel Górny, Tomasz Horemski


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Poznań II Liga 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Jagodziński Tomasz
A
7
5770
1.0
Chemik Kościan
2
Stanisławski Krzysztof
A
1
4650
2.0
Colmic Poznań
3
Dwornik Jarosław
A
10
4640
3.0
Sensas Osieczna
4
Nowicki Wojciech
A
6
4320
4.0
Mosina Miasto
5
Banasik Bartosz
A
3
4270
5.0
Środa Wlkp.
6
Górny Ariel
A
15
4260
6.0
WWW.LESZCZ.PL
7
Baum Dawid
A
2
4120
7.0
WKS Swarzędz
8
Psiarski Tomasz
A
5
3720
8.0
WPPZ Luboń
9
Trajnerowicz Andrzej
A
4
3330
9.0
Colmic Poznań
10
Kmieć Włodzimierz
A
9
2550
10.0
Indywidualny
11
Bąk Artur
A
12
1470
11.0
Indywidualny
12
Maćkowiak Dominik
A
13
1160
12.0
Mosina Miasto
13
Lima Piotr
A
17
940
13.0
Tarnowo Podgórne
14
Pogonowski Michał
A
8
910
14.0
Środa Wlkp.
15
Masternak Jacek
A
16
580
15.0
Karaś
16
Dąbrowski Dariusz
A
14
520
16.0
Karaś
18
Rosnowski Michał
A
11
0
18.0
Indywidualny
1
Majewski Bogusław
B
13
6755
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Ruszczyński Jacek
B
14
6035
2.0
WPPZ Luboń
3
Gabiś Marcin
B
16
4780
3.0
Sensas Osieczna
4
Michalski Piotr
B
17
2250
4.0
WKS Swarzędz
5
Lipiecki Grzegorz
B
12
1885
5.0
Indywidualny
6
Horemski Tomasz
B
9
1505
6.0
WWW.LESZCZ.PL
7
Szymkowiak Arkadiusz
B
3
1120
7.0
Chemik Kościan
8
KOWALCZYK Janusz
B
8
665
8.0
Indywidualny
9
Braniewicz Tomasz
B
4
625
9.0
Colmic Poznań
10
Piel Anna
B
15
535
10.0
Indywidualny
11
Paprocki Jędrzej
B
10
435
11.0
WKS Swarzędz
12
WITCZAK ŁUKASZ
B
2
425
12.0
Środa Wlkp.
13
Grupiński Franciszek
B
6
340
13.0
Karaś
14
Nowicki Tomasz
B
11
320
14.0
Mosina Miasto
15
Gulik Arkadiusz
B
1
160
15.0
WPPZ Luboń
16
Sikorski Rafał
B
7
150
16.0
Tarnowo Podgórne
17
Gałanik Andrzej
B
5
65
17.0
Indywidualny
1
WALIGÓRA KRZYSZTOF
C
9
8075
1.0
Środa Wlkp.
2
Ostrowski Janusz
C
6
5825
2.0
WWW.LESZCZ.PL
3
Walkowiak Ireneusz
C
13
5710
3.0
Indywidualny
4
Lach Paweł
C
16
4915
4.0
WKS Swarzędz
5
Golon Michael
C
12
4570
5.0
WPPZ Luboń
6
Brachaczek Rafał
C
10
3945
6.0
Tarnowo Podgórne
7
Chytry Sebastian
C
17
3735
7.0
Indywidualny
8
Maćkowiak Przemysław
C
8
3460
8.0
Chemik Kościan
9
Walczak Tomasz
C
7
2175
9.0
Karaś
10
Piel Sławomira
C
15
1595
10.0
Indywidualny
11
Liśkiewicz Ireneusz
C
4
1130
11.0
Colmic Poznań
12
Stachowiak Andrzej
C
14
810
12.0
Indywidualny
13
Kosicki Dawid
C
1
790
13.0
Mosina Miasto
14
Gierz Marek
C
3
630
14.0
Sensas Osieczna
15.5
Rybka Michał
C
15
175
15.5
Karaś
17
Tais Łukasz
C
11
0
17.0
Indywidualny




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Stanisławski Krzysztof
4650g (2.0) 

A
2
Baum Dawid
4120g (7.0) 

A
3
Banasik Bartosz
4270g (5.0) 

A
4
Trajnerowicz Andrzej
3330g (9.0) 

A
5
Psiarski Tomasz
3720g (8.0) 

A
6
Nowicki Wojciech
4320g (4.0) 

A
7
Jagodziński Tomasz
5770g (1.0) 

A
8
Pogonowski Michał
910g (14.0) 

A
9
Kmieć Włodzimierz
2550g (10.0) 

A
10
Dwornik Jarosław
4640g (3.0) 

A
11
Rosnowski Michał
0g (18.0) 

A
12
Bąk Artur
1470g (11.0) 

A
13
Maćkowiak Dominik
1160g (12.0) 

A
14
Dąbrowski Dariusz
520g (16.0) 

A
15
Górny Ariel
4260g (6.0) 

A
16
Masternak Jacek
580g (15.0) 

A
17
Lima Piotr
940g (13.0) 

B
1
Gulik Arkadiusz
160g (15.0) 

B
2
WITCZAK ŁUKASZ
425g (12.0) 

B
3
Szymkowiak Arkadiusz
1120g (7.0) 

B
4
Braniewicz Tomasz
625g (9.0) 

B
5
Gałanik Andrzej
65g (17.0) 

B
6
Grupiński Franciszek
340g (13.0) 

B
7
Sikorski Rafał
150g (16.0) 

B
8
KOWALCZYK Janusz
665g (8.0) 

B
9
Horemski Tomasz
1505g (6.0) 

B
10
Paprocki Jędrzej
435g (11.0) 

B
11
Nowicki Tomasz
320g (14.0) 

B
12
Lipiecki Grzegorz
1885g (5.0) 

B
13
Majewski Bogusław
6755g (1.0) 

B
14
Ruszczyński Jacek
6035g (2.0) 

B
15
Piel Anna
535g (10.0) 

B
16
Gabiś Marcin
4780g (3.0) 

B
17
Michalski Piotr
2250g (4.0) 

C
1
Kosicki Dawid
790g (13.0) 

C
3
Gierz Marek
630g (14.0) 

C
4
Liśkiewicz Ireneusz
1130g (11.0) 

C
6
Ostrowski Janusz
5825g (2.0) 

C
7
Walczak Tomasz
2175g (9.0) 

C
8
Maćkowiak Przemysław
3460g (8.0) 

C
9
WALIGÓRA KRZYSZTOF
8075g (1.0) 

C
10
Brachaczek Rafał
3945g (6.0) 

C
11
Tais Łukasz
0g (17.0) 

C
12
Golon Michael
4570g (5.0) 

C
13
Walkowiak Ireneusz
5710g (3.0) 

C
14
Stachowiak Andrzej
810g (12.0) 

C
15
Piel Sławomira
1595g (10.0) 

C
15
Rybka Michał
175g (15.5) 

C
16
Lach Paweł
4915g (4.0) 

C
17
Chytry Sebastian
3735g (7.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2017-08-20, Iwno

2017-08-20, Iwno

2017-08-20, Iwno


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -