www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Poznań II Liga 2017
Puchar Mosiny

rz.Warta, Sowiniec
  2017-09-17, Sowiniec

WITCZAK ŁUKASZ
zwycięzca zawodów:

WITCZAK ŁUKASZ
waga ryb:
4550g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

45710g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1088g

liczba uczestników:42



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Poznań II Liga 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Dwornik Jarosław
A
12
1660
1.0
Sensas Osieczna
2
Nowicki Tomasz
A
19
1070
2.0
Mosina Miasto
3
Lach Paweł
A
8
780
3.0
WKS Swarzędz
4
Jagodziński Tomasz
A
9
680
4.0
Chemik Kościan
5
Braniewicz Tomasz
A
16
640
5.0
Colmic Poznań
6
Brachaczek Rafał
A
21
580
6.0
Tarnowo Podgórne
7
Masternak Jacek
A
15
570
7.0
Karaś
8
Majewski Bogusław
A
18
410
8.0
WWW.LESZCZ.PL
9
Maćkowiak Dominik
A
10
290
9.0
Mosina Miasto
10
Bąk Artur
A
20
260
10.0
Przeźmierowo
11
Mocek Dominik
A
13
220
11.0
Chemik Kościan
12
Psiarski Tomasz
A
22
10
12.0
WPPZ Luboń
13.5
Banasik Bartosz
A
11
5
13.5
Środa Wlkp.
13.5
Grupiński Franciszek
A
17
5
13.5
Karaś
15
Mierzejewski Jacek
A
14
0
15.0
WWW.LESZCZ.PL
1
WITCZAK ŁUKASZ
B
36
4550
1.0
Środa Wlkp.
2
Maćkowiak Przemysław
B
35
3380
2.0
Chemik Kościan
3
Gabiś Marcin
B
32
2950
3.0
Sensas Osieczna
4
Gulik Arkadiusz
B
23
1300
4.0
WPPZ Luboń
5.5
Michalski Piotr
B
30
1060
5.5
WKS Swarzędz
5.5
Golon Michael
B
31
1060
5.5
WPPZ Luboń
7
Ostrowski Janusz
B
29
870
7.0
WWW.LESZCZ.PL
8
Lima Piotr
B
28
790
8.0
Tarnowo Podgórne
9
Liśkiewicz Ireneusz
B
34
700
9.0
Colmic Poznań
10
Tórz Jacek
B
26
380
10.0
Sensas Osieczna
11
Koprowicz Sylwester
B
27
240
11.0
Karaś
12
Pogonowski Michał
B
24
200
12.0
Środa Wlkp.
13
Nowicki Wojciech
B
25
10
13.0
Mosina Miasto
14
Tais Łukasz
B
33
0
14.0
Środa Wlkp.
1
Ruszczyński Jacek
C
46
3540
1.0
WPPZ Luboń
2
Horemski Tomasz
C
43
3360
2.0
WWW.LESZCZ.PL
3
Gierz Marek
C
37
2700
3.0
Sensas Osieczna
4
Chytry Sebastian
C
47
2180
4.0
Indywidualny
5
Żmudzki Krystian
C
41
1860
5.0
Karaś
6
Szymkowiak Arkadiusz
C
45
1780
6.0
Chemik Kościan
8
Sikorski Rafał
C
49
1180
8.0
Tarnowo Podgórne
9
Waligóra Krzysztof
C
48
1100
9.0
Środa Wlkp.
10
Trajnerowicz Andrzej
C
42
1080
10.0
Colmic Poznań
11
Baum Dawid
C
39
1020
11.0
WKS Swarzędz
12
Dopierała Jacek
C
50
530
12.0
Śrem Miasto
13
Kosicki Dawid
C
44
480
13.0
Mosina Miasto
14
Stanisławski Krzysztof
C
40
230
14.0
Colmic Poznań




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
8
Lach Paweł
780g (3.0) 

A
9
Jagodziński Tomasz
680g (4.0) 

A
10
Maćkowiak Dominik
290g (9.0) 

A
11
Banasik Bartosz
5g (13.5) 

A
12
Dwornik Jarosław
1660g (1.0) 

A
13
Mocek Dominik
220g (11.0) 

A
14
Mierzejewski Jacek
0g (15.0) 

A
15
Masternak Jacek
570g (7.0) 

A
16
Braniewicz Tomasz
640g (5.0) 

A
17
Grupiński Franciszek
5g (13.5) 

A
18
Majewski Bogusław
410g (8.0) 

A
19
Nowicki Tomasz
1070g (2.0) 

A
20
Bąk Artur
260g (10.0) 

A
21
Brachaczek Rafał
580g (6.0) 

A
22
Psiarski Tomasz
10g (12.0) 

B
23
Gulik Arkadiusz
1300g (4.0) 

B
24
Pogonowski Michał
200g (12.0) 

B
25
Nowicki Wojciech
10g (13.0) 

B
26
Tórz Jacek
380g (10.0) 

B
27
Koprowicz Sylwester
240g (11.0) 

B
28
Lima Piotr
790g (8.0) 

B
29
Ostrowski Janusz
870g (7.0) 

B
30
Michalski Piotr
1060g (5.5) 

B
31
Golon Michael
1060g (5.5) 

B
32
Gabiś Marcin
2950g (3.0) 

B
33
Tais Łukasz
0g (14.0) 

B
34
Liśkiewicz Ireneusz
700g (9.0) 

B
35
Maćkowiak Przemysław
3380g (2.0) 

B
36
WITCZAK ŁUKASZ
4550g (1.0) 

C
37
Gierz Marek
2700g (3.0) 

C
39
Baum Dawid
1020g (11.0) 

C
40
Stanisławski Krzysztof
230g (14.0) 

C
41
Żmudzki Krystian
1860g (5.0) 

C
42
Trajnerowicz Andrzej
1080g (10.0) 

C
43
Horemski Tomasz
3360g (2.0) 

C
44
Kosicki Dawid
480g (13.0) 

C
45
Szymkowiak Arkadiusz
1780g (6.0) 

C
46
Ruszczyński Jacek
3540g (1.0) 

C
47
Chytry Sebastian
2180g (4.0) 

C
48
Waligóra Krzysztof
1100g (9.0) 

C
49
Sikorski Rafał
1180g (8.0) 

C
50
Dopierała Jacek
530g (12.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2017-09-17, Sowiniec

2017-09-17, Sowiniec


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -