www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Poznania

j.Rogozińskie, Rogoźno
  2017-09-30, Rogoźno

Horemski Tomasz
zwycięzca zawodów:

Horemski Tomasz
waga ryb:
8770g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

296285g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5022g

liczba uczestników:59


   Pierwsza trójka klasyfikacji indywidualnej: 1.Tomasz Horemski - 2.Dawid Jóska - 3. Paweł Sibiński


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Sibiński Paweł
A
1
7540
1.0
Gostyń
2
Jagodziński Tomasz
A
7
6450
2.0
Kościan
3
Walasik Łukasz
A
19
6400
3.0
4
Pietrzak Arkadiusz
A
2
6160
4.0
Poznań
5
Walczak Bartosz
A
3
5730
5.0
Rawicz II
6
Kaczmarek Dawid
A
4
5690
6.0
Miejska Górka
7
Sadowczyk Jacek
A
9
5090
7.0
Leszno-2
8
Szymkowiak Arkadiusz
A
8
5000
8.0
Kościan 2
9
Gabiś Marcin
A
13
4840
9.0
Sensas Osieczna
10
Mania Michał
A
5
4690
10.0
Wolsztyn
11
Kasprowiak Marek
A
10
4520
11.0
Leszno
12
Mazana Mirosław
A
11
4260
12.0
Międzychód
13
Ziętek Marcin
A
6
3890
13.0
Rawicz
14
Piel Anna
A
16
3460
14.0
15
Kuflowski Bartosz
A
17
3240
15.0
Poznań II
16
Klefas Roman
A
18
3170
16.0
17
Dąbrowski Dariusz
A
15
3110
17.0
18
Kwita Sebastian
A
14
2750
18.0
Kama Gostyń
19
Brudniewicz Marcin
A
12
1940
19.0
Colmic Poznań
20
A
20
10
20.0
Kościan
1
Jóska Dawid
B
5
8435
1.0
Miejska Górka
2
Horemski Grzegorz
B
7
8255
2.0
3
Kmieć Włodzimierz
B
13
7865
3.0
4
Begier Rafał
B
19
7460
4.0
Colmic Poznań
5
Duda Arkadiusz
B
15
6875
5.0
Międzychód
6
Dwornik Jarosław
B
14
6565
6.0
Sensas Osieczna
7
Hudzik Łukasz
B
2
6415
7.0
Leszno-2
8
Wawrzyniak Sebastian
B
12
6140
8.0
9
Lewandowski Rafał
B
8
5710
9.0
Wolsztyn
10
Przybylak Wojciech
B
18
5250
10.0
Gostyń
11
Leciejewski Michał
B
1
5245
11.0
Kościan 2
12
Maćkowiak Przemysław
B
16
4865
12.0
Kościan
13
Dukarski Adam
B
11
4260
13.0
14
Węcławiak Tomasz
B
9
4150
14.0
Poznań
15
Potocki Łukasz
B
6
3910
15.0
Poznań II
16
Bojański Piotr
B
17
3370
16.0
Kama Gostyń
17
Mejza Mariusz
B
10
2770
17.0
Rawicz
18
Gołąbek Eugeniusz
B
3
1970
18.0
Leszno
19
Stachowiak Andrzej
B
4
1845
19.0
20
B
20
10
20.0
Rawicz II
1
Horemski Tomasz
C
2
8770
1.0
Poznań
2
Awgul Ireneusz
C
3
8530
2.0
Miejska Górka
3
Boliński Jacek
C
14
7730
3.0
4
Goman Dawid
C
9
7420
4.0
Colmic Poznań
5
Majewski Bogusław
C
11
6900
5.0
Poznań II
6.5
Pilujski Michał
C
18
6750
6.5
Rawicz II
6.5
Mierzejewski Jacek
C
17
6750
6.5
8
Kania Waldemar
C
5
6510
8.0
Gostyń
9
Franek Tomasz
C
10
5690
9.0
Sensas Osieczna
10
Sadowczyk Adam
C
12
4900
10.0
Leszno-2
11
Ratajczak Erwin
C
15
4630
11.0
Wolsztyn
12
Niedźwiedź Dariusz
C
4
4590
12.0
Rawicz
13
Grupiński Franciszek
C
1
4530
13.0
14.5
Mocek Dominik
C
6
4400
14.5
Kościan 2
14.5
Juskowiak Sylwester
C
16
4400
14.5
Kama Gostyń
16
Jóska Marek
C
13
4040
16.0
17
Pospieszny Maciej
C
7
3570
17.0
Międzychód
18
Bota Marek
C
8
3560
18.0
Leszno
19
Piel Sławomira
C
19
3310
19.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Sibiński Paweł
7540g (1.0) 

A
2
Pietrzak Arkadiusz
6160g (4.0) 

A
3
Walczak Bartosz
5730g (5.0) 

A
4
Kaczmarek Dawid
5690g (6.0) 

A
5
Mania Michał
4690g (10.0) 

A
6
Ziętek Marcin
3890g (13.0) 

A
7
Jagodziński Tomasz
6450g (2.0) 

A
8
Szymkowiak Arkadiusz
5000g (8.0) 

A
9
Sadowczyk Jacek
5090g (7.0) 

A
10
Kasprowiak Marek
4520g (11.0) 

A
11
Mazana Mirosław
4260g (12.0) 

A
12
Brudniewicz Marcin
1940g (19.0) 

A
13
Gabiś Marcin
4840g (9.0) 

A
14
Kwita Sebastian
2750g (18.0) 

A
15
Dąbrowski Dariusz
3110g (17.0) 

A
16
Piel Anna
3460g (14.0) 

A
17
Kuflowski Bartosz
3240g (15.0) 

A
18
Klefas Roman
3170g (16.0) 

A
19
Walasik Łukasz
6400g (3.0) 

A
20
10g (20.0) 

B
1
Leciejewski Michał
5245g (11.0) 

B
2
Hudzik Łukasz
6415g (7.0) 

B
3
Gołąbek Eugeniusz
1970g (18.0) 

B
4
Stachowiak Andrzej
1845g (19.0) 

B
5
Jóska Dawid
8435g (1.0) 

B
6
Potocki Łukasz
3910g (15.0) 

B
7
Horemski Grzegorz
8255g (2.0) 

B
8
Lewandowski Rafał
5710g (9.0) 

B
9
Węcławiak Tomasz
4150g (14.0) 

B
10
Mejza Mariusz
2770g (17.0) 

B
11
Dukarski Adam
4260g (13.0) 

B
12
Wawrzyniak Sebastian
6140g (8.0) 

B
13
Kmieć Włodzimierz
7865g (3.0) 

B
14
Dwornik Jarosław
6565g (6.0) 

B
15
Duda Arkadiusz
6875g (5.0) 

B
16
Maćkowiak Przemysław
4865g (12.0) 

B
17
Bojański Piotr
3370g (16.0) 

B
18
Przybylak Wojciech
5250g (10.0) 

B
19
Begier Rafał
7460g (4.0) 

B
20
10g (20.0) 

C
1
Grupiński Franciszek
4530g (13.0) 

C
2
Horemski Tomasz
8770g (1.0) 

C
3
Awgul Ireneusz
8530g (2.0) 

C
4
Niedźwiedź Dariusz
4590g (12.0) 

C
5
Kania Waldemar
6510g (8.0) 

C
6
Mocek Dominik
4400g (14.5) 

C
7
Pospieszny Maciej
3570g (17.0) 

C
8
Bota Marek
3560g (18.0) 

C
9
Goman Dawid
7420g (4.0) 

C
10
Franek Tomasz
5690g (9.0) 

C
11
Majewski Bogusław
6900g (5.0) 

C
12
Sadowczyk Adam
4900g (10.0) 

C
13
Jóska Marek
4040g (16.0) 

C
14
Boliński Jacek
7730g (3.0) 

C
15
Ratajczak Erwin
4630g (11.0) 

C
16
Juskowiak Sylwester
4400g (14.5) 

C
17
Mierzejewski Jacek
6750g (6.5) 

C
18
Pilujski Michał
6750g (6.5) 

C
19
Piel Sławomira
3310g (19.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2017-09-30, Rogoźno

2017-09-30, Rogoźno


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -