www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Poznań II Liga 2017
Puchar Tarnowa Podgórnego 2017

j.Stawy w Baranowie
  2017-10-01, Baranowo

Horemski Tomasz
zwycięzca zawodów:

Horemski Tomasz
waga ryb:
7585g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

180285g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4397g

liczba uczestników:41


Tomasz Horemski (WWW.LESZCZ.PL) z połowem (7550g)   


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Poznań II Liga 2017 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Jagodziński Tomasz
A
6
6275
1.0
Chemik Kościan
2
Gierz Marek
A
3
6155
2.0
Sensas Team Osieczna
3
Maćkowiak Przemysław
A
9
5385
3.0
Chemik Kościan
4
Majewski Bogusław
A
11
5260
4.0
Klub Leszcz
5
Golon Michael
A
4
5170
5.0
WPPZ Luboń
6
Lach Paweł
A
8
4830
6.0
Milo Swarzędz
7
Kmieć Włodzimierz
A
2
4710
7.0
Klub Leszcz
8
Dąbrowski Dariusz
A
13
4705
8.0
Karaś Poznań
9
Sikorski Marek
A
1
3960
9.0
Tarnowo Podgórne
10
Banasik Bartosz
A
7
3445
10.0
Środa Wlkp
11
Nowicki Tomasz
A
10
3315
11.0
Mosina Miasto
12
Grupiński Franciszek
A
5
2335
12.0
Karaś Poznań
13
Stanisławski Krzysztof
A
12
2310
13.0
Colmik Poznań
1
Ruszczyński Jacek
B
1
6130
1.0
WPPZ Luboń
2
Ostrowski Janusz
B
14
5890
2.0
Klub Leszcz
3
Szymkowiak Arkadiusz
B
7
5340
3.0
Chemik Kościan
4
Michalski Piotr
B
9
4775
4.0
Milo Swarzędz
5
Liśkiewicz Ireneusz
B
8
4710
5.0
Colmik Poznań
6
Maćkowiak Dominik
B
13
4460
6.0
Mosina Miasto
7
Trajnerowicz Andrzej
B
2
4380
7.0
Colmik Poznań
8
Gabiś Marcin
B
3
4360
8.0
Sensas Team Osieczna
9
Braniewicz Tomasz
B
12
3555
9.0
Colmik Poznań
10
Kosicki Dawid
B
4
3260
10.0
Mosina Miasto
11
Sikorski Rafał
B
11
2890
11.0
Tarnowo Podgórne
12
Walczak Tomasz
B
10
2200
12.0
Karaś Poznań
13
Pogonowski Michał
B
5
1640
13.0
Środa Wlkp
14
WITCZAK ŁUKASZ
B
6
1450
14.0
Środa Wlkp
1
Horemski Tomasz
C
4
7585
1.0
Klub Leszcz
2
Paprocki Jędrzej
C
11
7325
2.0
Karaś Poznań
3
Nowicki Wojciech
C
14
7220
3.0
Mosina Miasto
4
Brachaczek Rafał
C
9
6205
4.0
Tarnowo Podgórne
5
Begier Rafał
C
10
5360
5.0
Colmik Poznań
6
Dwornik Jarosław
C
13
5190
6.0
Sensas Team Osieczna
7
Baum Dawid
C
8
4780
7.0
Milo Swarzędz
8
Mocek Dominik
C
12
4470
8.0
Chemik Kościan
9
Chytry Sebastian
C
5
4125
9.0
Września
10
Psiarski Tomasz
C
2
3830
10.0
WPPZ Luboń
11
Tais Łukasz
C
6
3345
11.0
Środa Wlkp
12
Bąk Artur
C
1
2835
12.0
Przźmierowo
13
Masternak Jacek
C
3
2620
13.0
Karaś Poznań
14
Waligóra Krzysztof
C
7
2500
14.0
Środa Wlkp




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Sikorski Marek
3960g (9.0) 

A
2
Kmieć Włodzimierz
4710g (7.0) 

A
3
Gierz Marek
6155g (2.0) 

A
4
Golon Michael
5170g (5.0) 

A
5
Grupiński Franciszek
2335g (12.0) 

A
6
Jagodziński Tomasz
6275g (1.0) 

A
7
Banasik Bartosz
3445g (10.0) 

A
8
Lach Paweł
4830g (6.0) 

A
9
Maćkowiak Przemysław
5385g (3.0) 

A
10
Nowicki Tomasz
3315g (11.0) 

A
11
Majewski Bogusław
5260g (4.0) 

A
12
Stanisławski Krzysztof
2310g (13.0) 

A
13
Dąbrowski Dariusz
4705g (8.0) 

B
1
Ruszczyński Jacek
6130g (1.0) 

B
2
Trajnerowicz Andrzej
4380g (7.0) 

B
3
Gabiś Marcin
4360g (8.0) 

B
4
Kosicki Dawid
3260g (10.0) 

B
5
Pogonowski Michał
1640g (13.0) 

B
6
WITCZAK ŁUKASZ
1450g (14.0) 

B
7
Szymkowiak Arkadiusz
5340g (3.0) 

B
8
Liśkiewicz Ireneusz
4710g (5.0) 

B
9
Michalski Piotr
4775g (4.0) 

B
10
Walczak Tomasz
2200g (12.0) 

B
11
Sikorski Rafał
2890g (11.0) 

B
12
Braniewicz Tomasz
3555g (9.0) 

B
13
Maćkowiak Dominik
4460g (6.0) 

B
14
Ostrowski Janusz
5890g (2.0) 

C
1
Bąk Artur
2835g (12.0) 

C
2
Psiarski Tomasz
3830g (10.0) 

C
3
Masternak Jacek
2620g (13.0) 

C
4
Horemski Tomasz
7585g (1.0) 

C
5
Chytry Sebastian
4125g (9.0) 

C
6
Tais Łukasz
3345g (11.0) 

C
7
Waligóra Krzysztof
2500g (14.0) 

C
8
Baum Dawid
4780g (7.0) 

C
9
Brachaczek Rafał
6205g (4.0) 

C
10
Begier Rafał
5360g (5.0) 

C
11
Paprocki Jędrzej
7325g (2.0) 

C
12
Mocek Dominik
4470g (8.0) 

C
13
Dwornik Jarosław
5190g (6.0) 

C
14
Nowicki Wojciech
7220g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2017-10-01, Baranowo

2017-10-01, Baranowo


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -