www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Superpuchar
Superpuchar 2017

j.Rogozińskie, Rogoźno
  2017-10-08, Rogoźno

Horemski Grzegorz
zwycięzca zawodów:

Horemski Grzegorz
waga ryb:
7380g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

146690g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3667g

liczba uczestników:40


Zwycięska drużyna Superpucharu 2017: P.Maćkowiak(4) - T.Horemski (1) - B. Majewski (2) -G.Horemski (1) - J.Ostrowski (1)


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe -
- Superpuchar 2017 - drużynowo


LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.
1
Musiał Jerzy
A
1
5930
1.0
Zarząd Okręgu
2
Majewski Bogusław
A
2
4950
2.0
WWW.LESZCZ.PL
3
Andrzejczak Adam
A
3
4060
3.0
Juniorzy
4
Stanisławski Krzysztof
A
6
3440
4.0
Liga Kół I
5
Mazana Mirosław
A
7
3240
5.0
Komisja Rewizyjna
6
Berdychowski Sławomir
A
4
3140
6.0
Straż Rybacka
7
BRACISZEWSKI Zdzisław
A
8
3000
7.0
Sędziowie
8
Piel Sławomira
A
5
1030
8.0
Goście
1
Ostrowski Janusz
B
13
6290
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Skiba Jędrzej
B
9
5040
2.0
Juniorzy
3
Nowicki Wojciech
B
15
4140
3.0
Liga Kół I
4
Bartkowiak Andrzej
B
16
3580
4.0
Komisja Rewizyjna
5
Kwita Sebastian
B
14
2950
5.0
Straż Rybacka
6
Sęk Krzysztof
B
10
2830
6.0
Zarząd Okręgu
7
Peta Krzysztof
B
12
1650
7.0
Sędziowie
8
Stachowiak Andrzej
B
11
1520
8.0
Goście
1
Horemski Grzegorz
C
21
7380
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Pawlak Ryszard
C
19
4460
2.0
Zarząd Okręgu
3
Kańduła Paweł
C
17
4260
3.0
Komisja Rewizyjna
4
Piel Anna
C
22
3700
4.0
Goście
5
Przybylak Marcin
C
18
3410
5.0
Straż Rybacka
6
Podbylski Tadeusz
C
20
3280
6.0
Sędziowie
7
Dudek Mikołaj
C
23
3200
7.0
Juniorzy
8
Kwaśniewski Tomasz
C
24
2200
8.0
Liga Kół I
1
Horemski Tomasz
D
31
5030
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Filipiak Cezary
D
25
4990
2.0
Straż Rybacka
3
Kołodziej Jacek
D
32
3180
3.0
Zarząd Okręgu
4
Sikorski Rafał
D
29
2890
4.0
Sędziowie
5
Dąbrowski Dariusz
D
28
2230
5.0
Goście
6
Begier Rafał
D
26
2130
6.0
Liga Kół I
7
Płócienniczak Mikołaj
D
30
2070
7.0
Juniorzy
8
Matuszewski Stanisław
D
27
990
8.0
Komisja Rewizyjna
1
Franek Tomasz
E
35
6770
1.0
Zarząd Okręgu
2
Gałanik Andrzej
E
40
6660
2.0
Goście
3
Dopierała Mateusz
E
39
6030
3.0
Juniorzy
4
Maćkowiak Przemysław
E
33
5170
4.0
WWW.LESZCZ.PL
5
Grupiński Franciszek
E
36
3340
5.0
Sędziowie
6
Juskowiak Sylwester
E
34
3030
6.0
Straż Rybacka
7
Liśkiewicz Ireneusz
E
37
1770
7.0
Liga Kół I
8
Stefański Adam
E
38
1730
8.0
Komisja Rewizyjna




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Musiał Jerzy
5930g (1.0) 

A
2
Majewski Bogusław
4950g (2.0) 

A
3
Andrzejczak Adam
4060g (3.0) 

A
4
Berdychowski Sławomir
3140g (6.0) 

A
5
Piel Sławomira
1030g (8.0) 

A
6
Stanisławski Krzysztof
3440g (4.0) 

A
7
Mazana Mirosław
3240g (5.0) 

A
8
BRACISZEWSKI Zdzisław
3000g (7.0) 

B
9
Skiba Jędrzej
5040g (2.0) 

B
10
Sęk Krzysztof
2830g (6.0) 

B
11
Stachowiak Andrzej
1520g (8.0) 

B
12
Peta Krzysztof
1650g (7.0) 

B
13
Ostrowski Janusz
6290g (1.0) 

B
14
Kwita Sebastian
2950g (5.0) 

B
15
Nowicki Wojciech
4140g (3.0) 

B
16
Bartkowiak Andrzej
3580g (4.0) 

C
17
Kańduła Paweł
4260g (3.0) 

C
18
Przybylak Marcin
3410g (5.0) 

C
19
Pawlak Ryszard
4460g (2.0) 

C
20
Podbylski Tadeusz
3280g (6.0) 

C
21
Horemski Grzegorz
7380g (1.0) 

C
22
Piel Anna
3700g (4.0) 

C
23
Dudek Mikołaj
3200g (7.0) 

C
24
Kwaśniewski Tomasz
2200g (8.0) 

D
25
Filipiak Cezary
4990g (2.0) 

D
26
Begier Rafał
2130g (6.0) 

D
27
Matuszewski Stanisław
990g (8.0) 

D
28
Dąbrowski Dariusz
2230g (5.0) 

D
29
Sikorski Rafał
2890g (4.0) 

D
30
Płócienniczak Mikołaj
2070g (7.0) 

D
31
Horemski Tomasz
5030g (1.0) 

D
32
Kołodziej Jacek
3180g (3.0) 

E
33
Maćkowiak Przemysław
5170g (4.0) 

E
34
Juskowiak Sylwester
3030g (6.0) 

E
35
Franek Tomasz
6770g (1.0) 

E
36
Grupiński Franciszek
3340g (5.0) 

E
37
Liśkiewicz Ireneusz
1770g (7.0) 

E
38
Stefański Adam
1730g (8.0) 

E
39
Dopierała Mateusz
6030g (3.0) 

E
40
Gałanik Andrzej
6660g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.



2017-10-08, Rogoźno

2017-10-08, Rogoźno


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -