www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Leszna 2018

j. Pośrednik
  2018-04-07, Pawłowice

Jóska Dawid
zwycięzca zawodów:

Jóska Dawid
waga ryb:
6910g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

197395g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3346g

liczba uczestników:59



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2018 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Jóska Dawid
A
12
6910
1.0
Miejska Górka
2
Mazana Mirosław
A
10
6730
2.0
Międzychód
3
Garczyński Robert
A
18
6300
3.0
Rawicz II
4
Kopka Piotr
A
11
5500
4.0
Rawicz
5
Mania Michał
A
5
5365
5.0
Wolsztyn
6
Szymkowiak Arkadiusz
A
19
5115
6.0
Kościan 2
7
Jagodziński Tomasz
A
1
4855
7.0
Kościan
8
Ślęzak Kamil
A
15
4695
8.0
9
Franek Tomasz
A
8
4650
9.0
Sensas Osieczna
10
Sibiński Paweł
A
16
4320
10.0
Gostyń
11
Węcławiak Tomasz
A
17
4215
11.0
Poznań
12
Koprowicz Sylwester
A
6
4070
12.0
Poznań II
13
Brudniewicz Marcin
A
7
3950
13.0
14
Juskowiak Sylwester
A
2
3905
14.0
15
Sadowczyk Jacek
A
4
3790
15.0
Leszno-2
16
Kasprowiak Marek
A
14
3665
16.0
Leszno
17
Jagodziński Mikołaj
A
9
3630
17.0
Kościan-3
18
Pośpieszna Sylwia
A
3
875
18.0
19
Tomala Dariusz
A
13
185
19.0
Międzychód II
1
Horemski Grzegorz
B
17
5770
1.0
2
Hudzik Łukasz
B
3
4235
2.0
Leszno-2
3
Fechner Miłosz
B
9
4090
3.0
4
Pilujski Michał
B
14
4055
4.0
5
Przybylak Wojciech
B
1
3905
5.0
Gostyń
6
Walasik Łukasz
B
18
3725
6.0
7
Gabiś Marcin
B
20
3520
7.0
Sensas Osieczna
8
Niedźwiedź Dariusz
B
7
3355
8.0
Rawicz
9
Begier Rafał
B
11
2850
9.0
Poznań II
10
Klefas Roman
B
8
2625
10.0
11
Walczak Bartosz
B
12
2540
11.0
Rawicz II
12
Awgul Ireneusz
B
10
2500
12.0
Miejska Górka
13
Majewski Bogusław
B
4
1895
13.0
Poznań
14
Lewandowski Rafał
B
5
1710
14.0
Wolsztyn
15
Mocek Dominik
B
19
1620
15.0
Kościan 2
16
Żak Filip
B
2
1510
16.0
Kościan
17
Dudziak Marian
B
16
1175
17.0
Kościan-3
18
Sikorski Ryszard
B
6
705
18.0
Międzychód II
19
Bota Marek
B
13
600
19.0
Leszno
20
Sawala Paweł
B
15
240
20.0
Międzychód
1
Kania Waldemar
C
12
5280
1.0
Gostyń
2
Sadowczyk Adam
C
3
4810
2.0
Leszno-2
3
Wawrzyniak Sebastian
C
5
4770
3.0
4
Horemski Tomasz
C
13
4570
4.0
Poznań
5
Górny Ariel
C
1
4230
5.0
Wolsztyn
6
Rabczewski Rafał
C
9
4145
6.0
Miejska Górka
7
Pietrzak Arkadiusz
C
18
4090
7.0
8
Ratajczak Erwin
C
11
3670
8.0
9
Dudziak Robert
C
2
3610
9.0
Rawicz II
10
Dwornik Jarosław
C
15
2850
10.0
Sensas Osieczna
11
Pospieszny Maciej
C
14
2780
11.0
Międzychód
12
Ziętek Marcin
C
4
2730
12.0
Rawicz
13
Jagodziński Jakub
C
7
2710
13.0
Kościan-3
14
Kuflowski Bartosz
C
10
2565
14.0
Poznań II
15
Borowski Hubert
C
16
2400
15.0
Kościan 2
16
Gołąbek Eugeniusz
C
20
2015
16.0
Leszno
17
Jóska Marek
C
19
2010
17.0
18
Maćkowiak Przemysław
C
6
1590
18.0
Kościan
19
Potocki Łukasz
C
8
980
19.0
20
Fojud Jacek
C
17
240
20.0
Międzychód II




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Jagodziński Tomasz
4855g (7.0) 

A
2
Juskowiak Sylwester
3905g (14.0) 

A
3
Pośpieszna Sylwia
875g (18.0) 

A
4
Sadowczyk Jacek
3790g (15.0) 

A
5
Mania Michał
5365g (5.0) 

A
6
Koprowicz Sylwester
4070g (12.0) 

A
7
Brudniewicz Marcin
3950g (13.0) 

A
8
Franek Tomasz
4650g (9.0) 

A
9
Jagodziński Mikołaj
3630g (17.0) 

A
10
Mazana Mirosław
6730g (2.0) 

A
11
Kopka Piotr
5500g (4.0) 

A
12
Jóska Dawid
6910g (1.0) 

A
13
Tomala Dariusz
185g (19.0) 

A
14
Kasprowiak Marek
3665g (16.0) 

A
15
Ślęzak Kamil
4695g (8.0) 

A
16
Sibiński Paweł
4320g (10.0) 

A
17
Węcławiak Tomasz
4215g (11.0) 

A
18
Garczyński Robert
6300g (3.0) 

A
19
Szymkowiak Arkadiusz
5115g (6.0) 

B
1
Przybylak Wojciech
3905g (5.0) 

B
2
Żak Filip
1510g (16.0) 

B
3
Hudzik Łukasz
4235g (2.0) 

B
4
Majewski Bogusław
1895g (13.0) 

B
5
Lewandowski Rafał
1710g (14.0) 

B
6
Sikorski Ryszard
705g (18.0) 

B
7
Niedźwiedź Dariusz
3355g (8.0) 

B
8
Klefas Roman
2625g (10.0) 

B
9
Fechner Miłosz
4090g (3.0) 

B
10
Awgul Ireneusz
2500g (12.0) 

B
11
Begier Rafał
2850g (9.0) 

B
12
Walczak Bartosz
2540g (11.0) 

B
13
Bota Marek
600g (19.0) 

B
14
Pilujski Michał
4055g (4.0) 

B
15
Sawala Paweł
240g (20.0) 

B
16
Dudziak Marian
1175g (17.0) 

B
17
Horemski Grzegorz
5770g (1.0) 

B
18
Walasik Łukasz
3725g (6.0) 

B
19
Mocek Dominik
1620g (15.0) 

B
20
Gabiś Marcin
3520g (7.0) 

C
1
Górny Ariel
4230g (5.0) 

C
2
Dudziak Robert
3610g (9.0) 

C
3
Sadowczyk Adam
4810g (2.0) 

C
4
Ziętek Marcin
2730g (12.0) 

C
5
Wawrzyniak Sebastian
4770g (3.0) 

C
6
Maćkowiak Przemysław
1590g (18.0) 

C
7
Jagodziński Jakub
2710g (13.0) 

C
8
Potocki Łukasz
980g (19.0) 

C
9
Rabczewski Rafał
4145g (6.0) 

C
10
Kuflowski Bartosz
2565g (14.0) 

C
11
Ratajczak Erwin
3670g (8.0) 

C
12
Kania Waldemar
5280g (1.0) 

C
13
Horemski Tomasz
4570g (4.0) 

C
14
Pospieszny Maciej
2780g (11.0) 

C
15
Dwornik Jarosław
2850g (10.0) 

C
16
Borowski Hubert
2400g (15.0) 

C
17
Fojud Jacek
240g (20.0) 

C
18
Pietrzak Arkadiusz
4090g (7.0) 

C
19
Jóska Marek
2010g (17.0) 

C
20
Gołąbek Eugeniusz
2015g (16.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2018-04-07, Pawłowice

2018-04-07, Pawłowice

2018-04-07, Pawłowice

2018-04-07, Pawłowice

2018-04-07, Pawłowice


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -