www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Kościana 2018

k.Wojnowicki, Wojnowice
  2018-04-14, Wojnowice

Hudzik Łukasz
zwycięzca zawodów:

Hudzik Łukasz
waga ryb:
12450g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

340295g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5867g

liczba uczestników:58



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2018 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Hudzik Łukasz
A
5
12450
1.0
2
Horemski Grzegorz
A
8
12235
2.0
3
Gabiś Marcin
A
11
10570
3.0
4
Horemski Tomasz
A
13
9910
4.0
5
Ziętek Marcin
A
10
9525
5.0
6
Awgul Ireneusz
A
12
9370
6.0
7
Lewandowski Rafał
A
17
7335
7.0
8
Tórz Jacek
A
2
7100
8.0
9
Koprowicz Sylwester
A
14
7095
9.0
10
Ślęzak Kamil
A
19
6965
10.0
11
Brudniewicz Marcin
A
20
6390
11.0
12
Górski Maciej
A
18
6360
12.0
13
Skibiński Paweł
A
15
6330
13.0
14
Mazana Mirosław
A
9
6285
14.0
15
Mocek Dominik
A
3
5875
15.0
16
Maćkowiak Przemysław
A
7
5825
16.0
17
Garczyński Robert
A
6
5475
17.0
18
Biernacki Jan
A
1
5280
18.0
19
Dudziak Marian
A
16
5270
19.0
20
Bota Marek
A
4
3915
20.0
1
Górny Ariel
B
2
11120
1.0
2
Jóska Dawid
B
10
8085
2.0
3
Sadowczyk Adam
B
4
7425
3.0
4
Pilujski Michał
B
14
6970
4.0
5
Kuflowski Bartosz
B
9
6830
5.0
6
Ratajczak Erwin
B
5
6510
6.0
7
Jóska Marek
B
3
6345
7.0
8
Kania Waldemar
B
7
5995
8.0
9
Dwornik Jarosław
B
6
5930
9.0
10
Kopka Piotr
B
15
5780
10.0
11
Dudziak Robert
B
16
5375
11.0
12
Juskowiak Sylwester
B
13
5300
12.0
13
Żak Filip
B
8
5200
13.0
14
Gołąbek Eugeniusz
B
1
5150
14.0
15
Węcławiak Tomasz
B
11
4465
15.0
16
Borowski Hubert
B
19
4030
16.0
17
Jagodziński Mikołaj
B
17
3780
17.0
18
Kmieć Włodzimierz
B
18
3480
18.0
19
Pośpieszna Sylwia
B
12
2600
19.0
1
Franek Tomasz
C
18
11405
1.0
2
Szymanowski Dariusz
C
19
8290
2.0
3
Klefas Roman
C
16
5665
3.0
4
Majewski Bogusław
C
13
5020
4.0
5
Rabczewski Rafał
C
2
4845
5.0
6
Wawrzyniak Sebastian
C
3
4650
6.0
7
Walczak Bartosz
C
6
4200
7.0
8
Mania Michał
C
10
3840
8.0
9
Pospieszny Maciej
C
14
3755
9.0
10
Begier Rafał
C
11
3650
10.0
11
Walasik Łukasz
C
12
3550
11.0
12
Sadowczyk Jacek
C
1
3535
12.0
13
Jagodziński Jakub
C
7
3295
13.0
14
Szymkowiak Arkadiusz
C
8
3150
14.0
15
Stachowicz Adam
C
17
2885
15.0
16
Niedźwiedź Dariusz
C
15
2630
16.0
17
Jagodziński Tomasz
C
5
2285
17.0
18
Kasprowiak Marek
C
4
2200
18.0
19
Przybylak Wojciech
C
9
1515
19.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Biernacki Jan
5280g (18.0) 

A
2
Tórz Jacek
7100g (8.0) 

A
3
Mocek Dominik
5875g (15.0) 

A
4
Bota Marek
3915g (20.0) 

A
5
Hudzik Łukasz
12450g (1.0) 

A
6
Garczyński Robert
5475g (17.0) 

A
7
Maćkowiak Przemysław
5825g (16.0) 

A
8
Horemski Grzegorz
12235g (2.0) 

A
9
Mazana Mirosław
6285g (14.0) 

A
10
Ziętek Marcin
9525g (5.0) 

A
11
Gabiś Marcin
10570g (3.0) 

A
12
Awgul Ireneusz
9370g (6.0) 

A
13
Horemski Tomasz
9910g (4.0) 

A
14
Koprowicz Sylwester
7095g (9.0) 

A
15
Skibiński Paweł
6330g (13.0) 

A
16
Dudziak Marian
5270g (19.0) 

A
17
Lewandowski Rafał
7335g (7.0) 

A
18
Górski Maciej
6360g (12.0) 

A
19
Ślęzak Kamil
6965g (10.0) 

A
20
Brudniewicz Marcin
6390g (11.0) 

B
1
Gołąbek Eugeniusz
5150g (14.0) 

B
2
Górny Ariel
11120g (1.0) 

B
3
Jóska Marek
6345g (7.0) 

B
4
Sadowczyk Adam
7425g (3.0) 

B
5
Ratajczak Erwin
6510g (6.0) 

B
6
Dwornik Jarosław
5930g (9.0) 

B
7
Kania Waldemar
5995g (8.0) 

B
8
Żak Filip
5200g (13.0) 

B
9
Kuflowski Bartosz
6830g (5.0) 

B
10
Jóska Dawid
8085g (2.0) 

B
11
Węcławiak Tomasz
4465g (15.0) 

B
12
Pośpieszna Sylwia
2600g (19.0) 

B
13
Juskowiak Sylwester
5300g (12.0) 

B
14
Pilujski Michał
6970g (4.0) 

B
15
Kopka Piotr
5780g (10.0) 

B
16
Dudziak Robert
5375g (11.0) 

B
17
Jagodziński Mikołaj
3780g (17.0) 

B
18
Kmieć Włodzimierz
3480g (18.0) 

B
19
Borowski Hubert
4030g (16.0) 

C
1
Sadowczyk Jacek
3535g (12.0) 

C
2
Rabczewski Rafał
4845g (5.0) 

C
3
Wawrzyniak Sebastian
4650g (6.0) 

C
4
Kasprowiak Marek
2200g (18.0) 

C
5
Jagodziński Tomasz
2285g (17.0) 

C
6
Walczak Bartosz
4200g (7.0) 

C
7
Jagodziński Jakub
3295g (13.0) 

C
8
Szymkowiak Arkadiusz
3150g (14.0) 

C
9
Przybylak Wojciech
1515g (19.0) 

C
10
Mania Michał
3840g (8.0) 

C
11
Begier Rafał
3650g (10.0) 

C
12
Walasik Łukasz
3550g (11.0) 

C
13
Majewski Bogusław
5020g (4.0) 

C
14
Pospieszny Maciej
3755g (9.0) 

C
15
Niedźwiedź Dariusz
2630g (16.0) 

C
16
Klefas Roman
5665g (3.0) 

C
17
Stachowicz Adam
2885g (15.0) 

C
18
Franek Tomasz
11405g (1.0) 

C
19
Szymanowski Dariusz
8290g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2018-04-14, Wojnowice

2018-04-14, Wojnowice

2018-04-14, Wojnowice


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -