www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Poznań
Puchar k.Wojnowickiego 2018

k.Wojnowicki, Wojnowice
  2018-04-15, Wojnowice

Górny Ariel
zwycięzca zawodów:

Górny Ariel
waga ryb:
12350g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

250895g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4920g

liczba uczestników:51


  Ariel Górny (www.leszcz.pl) - zwycięzca zawodów


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - GP Poznań

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Starosta Bartek
A
1
9785
1.0
Albatros Bojanowo
2
Lipiecki Grzegorz
A
6
8435
2.0
Kostrzyn
3
Majewski Bogusław
A
2
6740
3.0
WWW.LESZCZ.PL
4
Tórz Jacek
A
7
6715
4.0
Perkoz Poniec
5
Sikorski Marek
A
14
6335
5.0
6
Liśkiewicz Ireneusz
A
8
6175
6.0
7
Ruszczyński Jacek
A
11
6115
7.0
WPPZ Luboń
8
Paprocki Jędrzej
A
15
6110
8.0
9
Waligóra Krzysztof
A
17
5625
9.0
Środa Wlkp
10
Kłosowiak Adam
A
4
5510
10.0
Śródmieście Poznań
11
Poprawski Patryk
A
12
5285
11.0
Ciernik Leszno
12
Larkowski Daniel
A
5
5190
12.0
Winogrady Poznań
13
Brachaczek Rafał
A
9
4930
13.0
Tarnowo Podgórne
14
Jagodziński Jakub
A
16
3815
14.0
Chemik Kościan
15
Musiał Jerzy
A
3
3780
15.0
16
Bartosik Waldemar
A
13
1930
16.0
17
Grupiński Franciszek
A
10
0
17.0
1
Górny Ariel
B
27
12350
1.0
WWW.LESZCZ.PL
2
Starosta Dariusz
B
19
9150
2.0
Albatros Bojanowo
3
Lima Piotr
B
20
9120
3.0
Tarnowo Podgórne
4
Szymkowiak Arkadiusz
B
26
8860
4.0
Chemik Kościan
5
Psiarski Tomasz
B
31
8615
5.0
WPPZ Luboń
6
Gabiś Marcin
B
28
8480
6.0
Perkoz Poniec
7
Gałanik Andrzej
B
32
7620
7.0
8
Franek Tomasz
B
33
7020
8.0
9
Walasik Łukasz
B
23
6700
9.0
Ciernik Leszno
10
Ostrowski Janusz
B
24
6490
10.0
11
Braniewicz Tomasz
B
25
5990
11.0
12
Gierwazik Tomasz
B
34
5870
12.0
Winogrady Poznań
13
Zabiciel Krystian
B
22
5450
13.0
14
Markiewicz Grzegorz
B
30
5360
14.0
Kostrzyn
15
Banasik Bartosz
B
21
4735
15.0
Środa Wlkp
16
Konieczny Michał
B
18
3200
16.0
17
Kępiński Rafał
B
29
2920
17.0
Śródmieście Poznań
1
Pietrzak Daniel
C
35
6690
1.0
Albatros Bojanowo
2
Horemski Tomasz
C
38
5290
2.0
WWW.LESZCZ.PL
3
Chytry Sebastian
C
51
4655
3.0
4
Maćkowiak Przemysław
C
37
3655
4.0
Chemik Kościan
5
Pogonowski Michał
C
36
2725
5.0
Środa Wlkp
6.5
Dwornik Jarosław
C
40
2300
6.5
Perkoz Poniec
6.5
Baum Dawid
C
41
2300
6.5
Tarnowo Podgórne
8
Kmieć Włodzimierz
C
45
2270
8.0
Winogrady Poznań
9
Zazula Tomasz
C
49
1920
9.0
10
Kielich Michał
C
39
1825
10.0
11
Hudzik Łukasz
C
43
1820
11.0
Ciernik Leszno
12
Łój Mariola
C
44
1445
12.0
13
Golon Michael
C
46
935
13.0
WPPZ Luboń
14
Stróżewski Andrzej
C
50
905
14.0
Śródmieście Poznań
15
Trajnerowicz Andrzej
C
42
765
15.0
16
Walkowiak Ireneusz
C
47
750
16.0
Kostrzyn
17
Mocek Dominik
C
48
240
17.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Starosta Bartek
9785g (1.0) 

A
2
Majewski Bogusław
6740g (3.0) 

A
3
Musiał Jerzy
3780g (15.0) 

A
4
Kłosowiak Adam
5510g (10.0) 

A
5
Larkowski Daniel
5190g (12.0) 

A
6
Lipiecki Grzegorz
8435g (2.0) 

A
7
Tórz Jacek
6715g (4.0) 

A
8
Liśkiewicz Ireneusz
6175g (6.0) 

A
9
Brachaczek Rafał
4930g (13.0) 

A
10
Grupiński Franciszek
0g (17.0) 

A
11
Ruszczyński Jacek
6115g (7.0) 

A
12
Poprawski Patryk
5285g (11.0) 

A
13
Bartosik Waldemar
1930g (16.0) 

A
14
Sikorski Marek
6335g (5.0) 

A
15
Paprocki Jędrzej
6110g (8.0) 

A
16
Jagodziński Jakub
3815g (14.0) 

A
17
Waligóra Krzysztof
5625g (9.0) 

B
18
Konieczny Michał
3200g (16.0) 

B
19
Starosta Dariusz
9150g (2.0) 

B
20
Lima Piotr
9120g (3.0) 

B
21
Banasik Bartosz
4735g (15.0) 

B
22
Zabiciel Krystian
5450g (13.0) 

B
23
Walasik Łukasz
6700g (9.0) 

B
24
Ostrowski Janusz
6490g (10.0) 

B
25
Braniewicz Tomasz
5990g (11.0) 

B
26
Szymkowiak Arkadiusz
8860g (4.0) 

B
27
Górny Ariel
12350g (1.0) 

B
28
Gabiś Marcin
8480g (6.0) 

B
29
Kępiński Rafał
2920g (17.0) 

B
30
Markiewicz Grzegorz
5360g (14.0) 

B
31
Psiarski Tomasz
8615g (5.0) 

B
32
Gałanik Andrzej
7620g (7.0) 

B
33
Franek Tomasz
7020g (8.0) 

B
34
Gierwazik Tomasz
5870g (12.0) 

C
35
Pietrzak Daniel
6690g (1.0) 

C
36
Pogonowski Michał
2725g (5.0) 

C
37
Maćkowiak Przemysław
3655g (4.0) 

C
38
Horemski Tomasz
5290g (2.0) 

C
39
Kielich Michał
1825g (10.0) 

C
40
Dwornik Jarosław
2300g (6.5) 

C
41
Baum Dawid
2300g (6.5) 

C
42
Trajnerowicz Andrzej
765g (15.0) 

C
43
Hudzik Łukasz
1820g (11.0) 

C
44
Łój Mariola
1445g (12.0) 

C
45
Kmieć Włodzimierz
2270g (8.0) 

C
46
Golon Michael
935g (13.0) 

C
47
Walkowiak Ireneusz
750g (16.0) 

C
48
Mocek Dominik
240g (17.0) 

C
49
Zazula Tomasz
1920g (9.0) 

C
50
Stróżewski Andrzej
905g (14.0) 

C
51
Chytry Sebastian
4655g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2018-04-15, Wojnowice

2018-04-15, Wojnowice


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -