www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Puchar Wielkopolski 2018
Puchar Gniezna 2018

j.Winiary, Gniezno
  2018-04-22, Gniezno

Pietrzak Sławomir
zwycięzca zawodów:

Pietrzak Sławomir
waga ryb:
7610g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

258810g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

3451g

liczba uczestników:75



sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - Puchar Wielkopolski 2018

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.




1
Pietrzak Sławomir
A1
6
7610
1.0
(PW) Joker Famot
2
Nowaczyk Robert
A1
8
6965
2.0
Krewetka Gniezno
3
Górny Ariel
A1
4
5820
3.0
(PW) www.leszcz.pl
4
Woźniak Konrad
A1
7
5500
4.0
Skimmers
5
WANKIEWICZ MARIUSZ
A1
1
4475
5.0
(pw) Browning Ostrzeszów
6
Pochylski Roman
A1
10
4220
6.0
7
Gałanik Andrzej
A1
2
3745
7.0
(PW) Lorpio
8
Meller Sławomir
A1
9
3635
8.0
Spławik Gniezno
9
Piątek Igor
A1
5
2940
9.0
10
Śmiłowski Marcin
A1
3
2185
10.0
Milo Match Pro Koło II
1
Gabiś Marcin
A2
18
6110
1.0
Sensas Osieczna
2
Piątkowiak Arek
A2
14
5695
2.0
Match-Pro Milo Polska
4
Stocki Przemysław
A2
19
4200
4.0
Milo Match Pro Koło
5
Burda Grzegorz
A2
17
4170
5.0
(PW)Tilapia
6
BARTCZAK MARCIN
A2
11
3800
6.0
Tilapia Konin 2
7.5
Wilczyński Piotr
A2
12
2765
7.5
Skimmers II
7.5
Marcińczak Janusz
A2
13
2765
7.5
(PW) Złoty Haczyk
9
Kucharski Tomasz
A2
15
1925
9.0
(PW) Złoty Haczyk 2
10
Kańduła Paweł
A2
16
1855
10.0
Winogrady Poznań
1
Peta Krzysztof
B1
29
5905
1.0
Winogrady Poznań
2
Pochylski Kamil
B1
23
5095
2.0
(PW) www.leszcz.pl
3
Boliński Jacek
B1
21
4540
3.0
(PW) Lorpio
4
Majewski Bogusław
B1
20
4480
4.0
5
Grzelak Michał
B1
22
3760
5.0
Milo Match Pro Koło II
6
Zalewski Bogumił
B1
27
3400
6.0
(PW)Tilapia
7
Kieroń Marcin
B1
25
3190
7.0
(pw) Browning Ostrzeszów
8
Wolniak Marcin
B1
28
2830
8.0
Match-Pro Milo Polska
9
Ignaczak Mateusz
B1
24
2735
9.0
Skimmers II
10
Nowak Tomasz (G-no)
B1
26
2725
10.0
Spławik Gniezno
1
Przyszło Zbigniew
B2
37
6065
1.0
Milo Match Pro Koło
3
Kortus Dawid
B2
30
5270
3.0
Krewetka Gniezno
4
Domański Krzysztof
B2
31
4780
4.0
(PW) Złoty Haczyk
5
Krystek Grzegorz
B2
32
3935
5.0
(PW) Joker Famot
6
Franek Tomasz
B2
34
3645
6.0
Sensas Osieczna
7
Jóska Dawid
B2
35
3505
7.0
Skimmers
8
Szefliński Michał
B2
36
3360
8.0
Tilapia Konin 2
9
Wróblewski Mariusz
B2
33
2965
9.0
10
Bielawski Jan
B2
38
2525
10.0
(PW) Złoty Haczyk 2
1
Laskowski Sylwester
C1
39
5500
1.0
Milo Match Pro Koło
2
Kołodziej Marcin
C1
48
5220
2.0
(pw) Browning Ostrzeszów
3
Chebda Bartosz
C1
40
4790
3.0
Tilapia Konin 2
4
Lewandowski Robert
C1
47
4490
4.0
Spławik Gniezno
5
Przytuła Adam
C1
46
3545
5.0
(PW) www.leszcz.pl
6
Konieczny Piotr
C1
41
2480
6.0
Krewetka Gniezno
7
Lis Rafał
C1
42
2445
7.0
8
Larkowski Daniel
C1
43
1470
8.0
Winogrady Poznań
9.5
Zieliński Piotr
C1
44
1050
9.5
Skimmers II
9.5
Marcińczak Lech
C1
45
1050
9.5
(PW) Złoty Haczyk 2
2
Kasztelan Maciej
C2
49
4395
2.0
(PW) Joker Famot
3
Prymas Robert
C2
50
4075
3.0
(PW) Złoty Haczyk
4
Gierz Marek
C2
52
3005
4.0
Sensas Osieczna
5
Kamiński Adam
C2
55
2335
5.0
(PW)Tilapia
6
Adamek Waldemar
C2
54
2230
6.0
Skimmers
7
Łączkowski Bartosz
C2
57
1625
7.0
Milo Match Pro Koło II
8
Bielawski Kacper
C2
51
1385
8.0
9
Drewny Patryk
C2
56
1380
9.0
Match-Pro Milo Polska
10
Dukarski Adam
C2
53
1210
10.0
(PW) Lorpio
1
Michalski Hubert
D1
60
4810
1.0
(pw) Browning Ostrzeszów
2
Bociek Rafał
D1
62
4605
2.0
Krewetka Gniezno
3
Mrozik Paweł
D1
59
3605
3.0
4
Orszulak Piotr
D1
63
3460
4.0
Match-Pro Milo Polska
5
Kędzierski Krzysztof
D1
64
2900
5.0
(PW)Tilapia
6
Roszak Jacek
D1
66
2120
6.0
(PW) Lorpio
7
Binkowski Dawid
D1
58
1760
7.0
Skimmers
8
Rasztorf Łukasz
D1
61
1235
8.0
Milo Match Pro Koło
9
Kołomyjec Michał
D1
65
1140
9.0
(PW) Złoty Haczyk 2
1
SKUPIEWSKI BARTOSZ
D2
72
6985
1.0
Spławik Gniezno
2
Horemski Tomasz
D2
70
2945
2.0
(PW) www.leszcz.pl
3
Horyza Marek
D2
75
2795
3.0
(PW) Joker Famot
4
Wilczyński Andrzej
D2
71
2395
4.0
Tilapia Konin 2
5
Kmieć Włodzimierz
D2
74
2160
5.0
Winogrady Poznań
6
Kłokowski Marcin
D2
68
2015
6.0
(PW) Złoty Haczyk
7
Awgul Ireneusz
D2
69
1885
7.0
Sensas Osieczna
8
Modelski Karol
D2
73
1775
8.0
Skimmers II
9
Kameduła Jakub
D2
67
1450
9.0
Milo Match Pro Koło II




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A1
1
WANKIEWICZ MARIUSZ
4475g (5.0) 

A1
2
Gałanik Andrzej
3745g (7.0) 

A1
3
Śmiłowski Marcin
2185g (10.0) 

A1
4
Górny Ariel
5820g (3.0) 

A1
5
Piątek Igor
2940g (9.0) 

A1
6
Pietrzak Sławomir
7610g (1.0) 

A1
7
Woźniak Konrad
5500g (4.0) 

A1
8
Nowaczyk Robert
6965g (2.0) 

A1
9
Meller Sławomir
3635g (8.0) 

A1
10
Pochylski Roman
4220g (6.0) 

A2
11
BARTCZAK MARCIN
3800g (6.0) 

A2
12
Wilczyński Piotr
2765g (7.5) 

A2
13
Marcińczak Janusz
2765g (7.5) 

A2
14
Piątkowiak Arek
5695g (2.0) 

A2
15
Kucharski Tomasz
1925g (9.0) 

A2
16
Kańduła Paweł
1855g (10.0) 

A2
17
Burda Grzegorz
4170g (5.0) 

A2
18
Gabiś Marcin
6110g (1.0) 

A2
19
Stocki Przemysław
4200g (4.0) 

B1
20
Majewski Bogusław
4480g (4.0) 

B1
21
Boliński Jacek
4540g (3.0) 

B1
22
Grzelak Michał
3760g (5.0) 

B1
23
Pochylski Kamil
5095g (2.0) 

B1
24
Ignaczak Mateusz
2735g (9.0) 

B1
25
Kieroń Marcin
3190g (7.0) 

B1
26
Nowak Tomasz (G-no)
2725g (10.0) 

B1
27
Zalewski Bogumił
3400g (6.0) 

B1
28
Wolniak Marcin
2830g (8.0) 

B1
29
Peta Krzysztof
5905g (1.0) 

B2
30
Kortus Dawid
5270g (3.0) 

B2
31
Domański Krzysztof
4780g (4.0) 

B2
32
Krystek Grzegorz
3935g (5.0) 

B2
33
Wróblewski Mariusz
2965g (9.0) 

B2
34
Franek Tomasz
3645g (6.0) 

B2
35
Jóska Dawid
3505g (7.0) 

B2
36
Szefliński Michał
3360g (8.0) 

B2
37
Przyszło Zbigniew
6065g (1.0) 

B2
38
Bielawski Jan
2525g (10.0) 

C1
39
Laskowski Sylwester
5500g (1.0) 

C1
40
Chebda Bartosz
4790g (3.0) 

C1
41
Konieczny Piotr
2480g (6.0) 

C1
42
Lis Rafał
2445g (7.0) 

C1
43
Larkowski Daniel
1470g (8.0) 

C1
44
Zieliński Piotr
1050g (9.5) 

C1
45
Marcińczak Lech
1050g (9.5) 

C1
46
Przytuła Adam
3545g (5.0) 

C1
47
Lewandowski Robert
4490g (4.0) 

C1
48
Kołodziej Marcin
5220g (2.0) 

C2
49
Kasztelan Maciej
4395g (2.0) 

C2
50
Prymas Robert
4075g (3.0) 

C2
51
Bielawski Kacper
1385g (8.0) 

C2
52
Gierz Marek
3005g (4.0) 

C2
53
Dukarski Adam
1210g (10.0) 

C2
54
Adamek Waldemar
2230g (6.0) 

C2
55
Kamiński Adam
2335g (5.0) 

C2
56
Drewny Patryk
1380g (9.0) 

C2
57
Łączkowski Bartosz
1625g (7.0) 

D1
58
Binkowski Dawid
1760g (7.0) 

D1
59
Mrozik Paweł
3605g (3.0) 

D1
60
Michalski Hubert
4810g (1.0) 

D1
61
Rasztorf Łukasz
1235g (8.0) 

D1
62
Bociek Rafał
4605g (2.0) 

D1
63
Orszulak Piotr
3460g (4.0) 

D1
64
Kędzierski Krzysztof
2900g (5.0) 

D1
65
Kołomyjec Michał
1140g (9.0) 

D1
66
Roszak Jacek
2120g (6.0) 

D2
67
Kameduła Jakub
1450g (9.0) 

D2
68
Kłokowski Marcin
2015g (6.0) 

D2
69
Awgul Ireneusz
1885g (7.0) 

D2
70
Horemski Tomasz
2945g (2.0) 

D2
71
Wilczyński Andrzej
2395g (4.0) 

D2
72
SKUPIEWSKI BARTOSZ
6985g (1.0) 

D2
73
Modelski Karol
1775g (8.0) 

D2
74
Kmieć Włodzimierz
2160g (5.0) 

D2
75
Horyza Marek
2795g (3.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.







2018-04-22, Gniezno

2018-04-22, Gniezno

2018-04-22, Gniezno


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -