www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Gostynia 2018

j.Pudliszki, Pudliszki
  2018-06-02, Pudliszki

Garczyński Robert
zwycięzca zawodów:

Garczyński Robert
waga ryb:
9250g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

246880g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4658g

liczba uczestników:53


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2018 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Awgul Ireneusz
A
4
9000
1.0
Miejska Górka
2
Pilujski Michał
A
18
6580
2.0
Rawicz
3
Horemski Grzegorz
A
5
6100
3.0
4
Węcławiak Tomasz
A
11
5360
4.0
Poznań
5
Fechner Miłosz
A
6
5240
5.0
Wolsztyn
6
Ślęzak Kamil
A
12
5040
6.0
7
Wawrzyniak Sebastian
A
17
4740
7.0
8
Kania Waldemar
A
7
4600
8.0
Gostyń
9
Dwornik Jarosław
A
9
4540
9.0
Sensas Osieczna
10
Szymanowski Dariusz
A
3
4040
10.0
11
Walczak Bartosz
A
14
3900
11.0
Rawicz II
12
Jóska Marek
A
10
3620
12.0
14
Gołąbek Eugeniusz
A
1
3460
14.0
Leszno
14
Szymkowiak Arkadiusz
A
13
3460
14.0
Kościan 2
14
Jagodziński Mikołaj
A
0
3460
14.0
Kościan-3
16
Żak Filip
A
15
2940
16.0
Kościan
17
Sadowczyk Jacek
A
8
2760
17.0
Leszno-2
18
Pośpieszna Sylwia
A
16
2540
18.0
Międzychód
1
Majewski Bogusław
B
32
6620
1.0
Poznań
1
Kaczmarek Wojciech
B
20
0
1.0
2
Gabiś Marcin
B
31
6420
2.0
Sensas Osieczna
3
Górski Maciej
B
19
6360
3.0
4
Ziętek Marcin
B
24
6080
4.0
Rawicz
5
Sibiński Paweł
B
25
5900
5.0
Gostyń
6
Kmieć Włodzimierz
B
33
5600
6.0
7
Górny Ariel
B
21
5380
7.0
Wolsztyn
8
Dudziak Robert
B
27
5020
8.0
Rawicz II
9
Jagodziński Tomasz
B
35
4840
9.0
Kościan
10
Pietrzak Arkadiusz
B
34
4600
10.0
11
Jóska Dawid
B
28
4160
11.0
Miejska Górka
12
Sadowczyk Adam
B
26
3760
12.0
Leszno-2
13
Pospieszny Maciej
B
29
3640
13.0
Międzychód
14
Bota Marek
B
22
2760
14.0
Leszno
15
Jagodziński Jakub
B
23
2600
15.0
Kościan-3
16
Stachowicz Adam
B
30
2280
16.0
1
Garczyński Robert
C
49
9250
1.0
Rawicz II
2
Horemski Tomasz
C
42
6830
2.0
Poznań
3
Hudzik Łukasz
C
39
6150
3.0
Leszno-2
4
Klefas Roman
C
41
6110
4.0
5
Mazana Mirosław
C
52
5910
5.0
Międzychód
6
Rabczewski Rafał
C
36
5870
6.0
Miejska Górka
7
Juskowiak Sylwester
C
50
5710
7.0
8
Lewandowski Rafał
C
46
5280
8.0
Wolsztyn
9
Franek Tomasz
C
38
4810
9.0
Sensas Osieczna
10
Niedźwiedź Dariusz
C
44
4700
10.0
Rawicz
11
Przybylak Wojciech
C
51
4280
11.0
Gostyń
12
Walasik Łukasz
C
47
4190
12.0
13
Koprowicz Sylwester
C
48
4130
13.0
14
Borowski Hubert
C
37
4050
14.0
Kościan 2
15
Maćkowiak Przemysław
C
43
3770
15.0
Kościan
16
Dudziak Marian
C
53
3650
16.0
Kościan-3
17
Kasprowiak Marek
C
45
3110
17.0
Leszno
18
Biernacki Jan
C
40
1680
18.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
0
Jagodziński Mikołaj
3460g (14.0) 

A
1
Gołąbek Eugeniusz
3460g (14.0) 

A
3
Szymanowski Dariusz
4040g (10.0) 

A
4
Awgul Ireneusz
9000g (1.0) 

A
5
Horemski Grzegorz
6100g (3.0) 

A
6
Fechner Miłosz
5240g (5.0) 

A
7
Kania Waldemar
4600g (8.0) 

A
8
Sadowczyk Jacek
2760g (17.0) 

A
9
Dwornik Jarosław
4540g (9.0) 

A
10
Jóska Marek
3620g (12.0) 

A
11
Węcławiak Tomasz
5360g (4.0) 

A
12
Ślęzak Kamil
5040g (6.0) 

A
13
Szymkowiak Arkadiusz
3460g (14.0) 

A
14
Walczak Bartosz
3900g (11.0) 

A
15
Żak Filip
2940g (16.0) 

A
16
Pośpieszna Sylwia
2540g (18.0) 

A
17
Wawrzyniak Sebastian
4740g (7.0) 

A
18
Pilujski Michał
6580g (2.0) 

B
19
Górski Maciej
6360g (3.0) 

B
20
Kaczmarek Wojciech
0g (1.0) 

B
21
Górny Ariel
5380g (7.0) 

B
22
Bota Marek
2760g (14.0) 

B
23
Jagodziński Jakub
2600g (15.0) 

B
24
Ziętek Marcin
6080g (4.0) 

B
25
Sibiński Paweł
5900g (5.0) 

B
26
Sadowczyk Adam
3760g (12.0) 

B
27
Dudziak Robert
5020g (8.0) 

B
28
Jóska Dawid
4160g (11.0) 

B
29
Pospieszny Maciej
3640g (13.0) 

B
30
Stachowicz Adam
2280g (16.0) 

B
31
Gabiś Marcin
6420g (2.0) 

B
32
Majewski Bogusław
6620g (1.0) 

B
33
Kmieć Włodzimierz
5600g (6.0) 

B
34
Pietrzak Arkadiusz
4600g (10.0) 

B
35
Jagodziński Tomasz
4840g (9.0) 

C
36
Rabczewski Rafał
5870g (6.0) 

C
37
Borowski Hubert
4050g (14.0) 

C
38
Franek Tomasz
4810g (9.0) 

C
39
Hudzik Łukasz
6150g (3.0) 

C
40
Biernacki Jan
1680g (18.0) 

C
41
Klefas Roman
6110g (4.0) 

C
42
Horemski Tomasz
6830g (2.0) 

C
43
Maćkowiak Przemysław
3770g (15.0) 

C
44
Niedźwiedź Dariusz
4700g (10.0) 

C
45
Kasprowiak Marek
3110g (17.0) 

C
46
Lewandowski Rafał
5280g (8.0) 

C
47
Walasik Łukasz
4190g (12.0) 

C
48
Koprowicz Sylwester
4130g (13.0) 

C
49
Garczyński Robert
9250g (1.0) 

C
50
Juskowiak Sylwester
5710g (7.0) 

C
51
Przybylak Wojciech
4280g (11.0) 

C
52
Mazana Mirosław
5910g (5.0) 

C
53
Dudziak Marian
3650g (16.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -