www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Miejskiej Górki 2018

j.Balaton, Miejska Górka
  2018-09-22, Miejska Górka

Gabiś Marcin
zwycięzca zawodów:

Gabiś Marcin
waga ryb:
12250g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

280085g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

6089g

liczba uczestników:46


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2018 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Gabiś Marcin
A
2
12250
1.0
Sensas Osieczna
2
Horemski Grzegorz
A
11
8950
2.0
3
Awgul Ireneusz
A
14
8460
3.0
Miejska Górka
4
Mania Michał
A
1
7670
4.0
Wolsztyn
5
Pietrzak Arkadiusz
A
7
7230
5.0
6
Węcławiak Tomasz
A
15
7220
6.0
Poznań
7
Pilujski Michał
A
13
7120
7.0
8
Niedźwiedź Dariusz
A
12
7105
8.0
Rawicz
9
Wawrzyniak Sebastian
A
4
6910
9.0
10
Sadowczyk Jacek
A
5
5580
10.0
Leszno-2
11
Szczepaniak Wojciech
A
16
5575
11.0
Leszno
12
Brudniewicz Marcin
A
6
5040
12.0
13
Przybylak Wojciech
A
8
4700
13.0
Gostyń
14
Borowski Hubert
A
3
4145
14.0
Kościan 2
15
Pospieszny Maciej
A
10
3600
15.0
Międzychód
16
Stachowicz Adam
A
9
2955
16.0
Rawicz II
1
Maćkowiak Przemysław
B
7
9825
1.0
2
Leciejewski Michał
B
3
7150
2.0
Kościan 2
3
Rabczewski Rafał
B
8
7115
3.0
Miejska Górka
4
Hudzik Łukasz
B
9
6790
4.0
Leszno-2
5
Walczak Bartosz
B
2
6740
5.0
Rawicz II
6
Walasik Łukasz
B
1
6485
6.0
7
Horemski Tomasz
B
12
6280
7.0
Poznań
8
Mazana Mirosław
B
10
6185
8.0
Międzychód
9
Fechner Miłosz
B
13
6180
9.0
Wolsztyn
10
Dwornik Jarosław
B
15
6130
10.0
Sensas Osieczna
11
Kmieć Włodzimierz
B
4
5955
11.0
12
Ziętek Marcin
B
14
5900
12.0
Rawicz
13
Sibiński Paweł
B
5
5675
13.0
Gostyń
14
Jóska Marek
B
11
4115
14.0
15
Gołąbek Eugeniusz
B
6
1630
15.0
Leszno
1
Garczyński Robert
C
15
8645
1.0
Rawicz II
2
Szymkowiak Arkadiusz
C
5
7510
2.0
Kościan 2
3
Majewski Bogusław
C
3
7195
3.0
Poznań
4
Jóska Dawid
C
4
5880
4.0
Miejska Górka
5
Ratajczak Erwin
C
10
5840
5.0
Wolsztyn
6
Klefas Roman
C
13
5515
6.0
7
Kopka Piotr
C
1
5410
7.0
Rawicz
8
Kania Waldemar
C
7
5115
8.0
Gostyń
9
Franek Tomasz
C
2
5035
9.0
Sensas Osieczna
10
Juskowiak Sylwester
C
12
4980
10.0
11
Ślęzak Kamil
C
6
4910
11.0
12
Sadowczyk Adam
C
8
4890
12.0
Leszno-2
13
Pośpieszna Sylwia
C
11
4395
13.0
Międzychód
14
Jagodziński Mikołaj
C
9
4175
14.0
15
Koprowicz Sylwester
C
14
3925
15.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Mania Michał
7670g (4.0) 

A
2
Gabiś Marcin
12250g (1.0) 

A
3
Borowski Hubert
4145g (14.0) 

A
4
Wawrzyniak Sebastian
6910g (9.0) 

A
5
Sadowczyk Jacek
5580g (10.0) 

A
6
Brudniewicz Marcin
5040g (12.0) 

A
7
Pietrzak Arkadiusz
7230g (5.0) 

A
8
Przybylak Wojciech
4700g (13.0) 

A
9
Stachowicz Adam
2955g (16.0) 

A
10
Pospieszny Maciej
3600g (15.0) 

A
11
Horemski Grzegorz
8950g (2.0) 

A
12
Niedźwiedź Dariusz
7105g (8.0) 

A
13
Pilujski Michał
7120g (7.0) 

A
14
Awgul Ireneusz
8460g (3.0) 

A
15
Węcławiak Tomasz
7220g (6.0) 

A
16
Szczepaniak Wojciech
5575g (11.0) 

B
1
Walasik Łukasz
6485g (6.0) 

B
2
Walczak Bartosz
6740g (5.0) 

B
3
Leciejewski Michał
7150g (2.0) 

B
4
Kmieć Włodzimierz
5955g (11.0) 

B
5
Sibiński Paweł
5675g (13.0) 

B
6
Gołąbek Eugeniusz
1630g (15.0) 

B
7
Maćkowiak Przemysław
9825g (1.0) 

B
8
Rabczewski Rafał
7115g (3.0) 

B
9
Hudzik Łukasz
6790g (4.0) 

B
10
Mazana Mirosław
6185g (8.0) 

B
11
Jóska Marek
4115g (14.0) 

B
12
Horemski Tomasz
6280g (7.0) 

B
13
Fechner Miłosz
6180g (9.0) 

B
14
Ziętek Marcin
5900g (12.0) 

B
15
Dwornik Jarosław
6130g (10.0) 

C
1
Kopka Piotr
5410g (7.0) 

C
2
Franek Tomasz
5035g (9.0) 

C
3
Majewski Bogusław
7195g (3.0) 

C
4
Jóska Dawid
5880g (4.0) 

C
5
Szymkowiak Arkadiusz
7510g (2.0) 

C
6
Ślęzak Kamil
4910g (11.0) 

C
7
Kania Waldemar
5115g (8.0) 

C
8
Sadowczyk Adam
4890g (12.0) 

C
9
Jagodziński Mikołaj
4175g (14.0) 

C
10
Ratajczak Erwin
5840g (5.0) 

C
11
Pośpieszna Sylwia
4395g (13.0) 

C
12
Juskowiak Sylwester
4980g (10.0) 

C
13
Klefas Roman
5515g (6.0) 

C
14
Koprowicz Sylwester
3925g (15.0) 

C
15
Garczyński Robert
8645g (1.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -