www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- GP Policji Wielkopolski
Puchar Leszna 2019

j. Pośrednik
  2019-06-08, Pawłowice

Fechner Miłosz
zwycięzca zawodów:

Fechner Miłosz
waga ryb:
10465g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

233080g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

4398g

liczba uczestników:53


Przemo Maćkowiak, zwycięzca sektora B


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi - Wyniki drużynowe - - - GP Policji Wielkopolski 2019 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Górski Maciej
A
29
7555
1.0
Poznań
2
Franek Tomasz
A
20
5525
2.0
Osieczna
3
Przybylak Marcin
A
21
4760
3.0
Kama Gostyń
4
Woźniak Konrad
A
36
4715
4.0
Skimmers
5
Walasik Łukasz
A
24
4425
5.0
Leszno
6
Dudziak Robert
A
35
4405
6.0
Rawicz
7
Pilujski Michał
A
31
4310
7.0
Rawicz II
8
Kostrzewa Radzisław
A
25
4175
8.0
Kościan 2
9
Sadowczyk Adam
A
22
3995
9.0
Leszno-2
10
Żak Filip
A
34
3910
10.0
Kościan
11
Mania Michał
A
23
3520
11.0
Wolsztyn
12
Ciszewski Marek
A
28
3490
12.0
Brodnica
13.5
Rabczewski Rafał
A
27
3360
13.5
Miejska Górka
13.5
Lindner Norbert
A
26
3360
13.5
15
Mazana Mirosław
A
33
1965
15.0
Międzychód
16
Stachowicz Adam
A
30
1685
16.0
17
Przybylak Wojciech
A
32
1150
17.0
Gostyń
1
Maćkowiak Przemysław
B
73
9420
1.0
Kościan
2
Walczak Bartosz
B
7
9115
2.0
Rawicz II
3
Juskowiak Sylwester
B
13
6985
3.0
Kama Gostyń
4
Lewandowski Rafał
B
10
5870
4.0
Wolsztyn
5
Węcławiak Tomasz
B
12
5835
5.0
Poznań
6
Wawrzyniak Sebastian
B
77
5740
6.0
7
Modelski Karol
B
11
5400
7.0
Skimmers
8
Ziętek Marcin
B
79
5255
8.0
Rawicz
9
Sadowczyk Jacek
B
74
4600
9.0
Leszno-2
10
Macedoński Szymon
B
6
4370
10.0
11
Jóska Marek
B
81
4285
11.0
12
Duda Arkadiusz
B
5
4090
12.0
Międzychód
13
Jóska Dawid
B
9
2715
13.0
Miejska Górka
14
Borowski Hubert
B
78
2540
14.0
Kościan 2
15
Gabiś Marcin
B
76
2400
15.0
Osieczna
16
Sibiński Paweł
B
80
2180
16.0
Gostyń
17
Liddon Tony
B
8
2030
17.0
18
Mikołajczak Marcin
B
75
1920
18.0
Brodnica
19
Gołąbek Eugeniusz
B
0
0
19.0
Leszno
1
Fechner Miłosz
C
47
10465
1.0
Wolsztyn
2
Adamek Waldemar
C
63
6430
2.0
Skimmers
3
Dopierała Jacek
C
56
6130
3.0
Brodnica
4
Awgul Ireneusz
C
46
5725
4.0
Miejska Górka
5
Garczyński Robert
C
54
5380
5.0
Rawicz II
6
Dwornik Jarosław
C
48
5280
6.0
Osieczna
7
Niedźwiedź Dariusz
C
62
5170
7.0
Rawicz
8
Szymkowiak Arkadiusz
C
61
4815
8.0
Kościan 2
9
Kwita Sebastian
C
51
4715
9.0
Kama Gostyń
10
Żurek Marcin
C
50
4560
10.0
Leszno
11
Sosiński Tomasz
C
49
3985
11.0
12
Ślęzak Kamil
C
52
3960
12.0
13
Selmoser Jakub
C
55
3620
13.0
Kościan
14
Szyszka Artur
C
58
3530
14.0
Międzychód
15
Horemski Tomasz
C
59
3015
15.0
Poznań
16
Kania Waldemar
C
60
2690
16.0
Gostyń
17
Hudzik Łukasz
C
57
2555
17.0
Leszno-2




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
20
Franek Tomasz
5525g (2.0) 

A
21
Przybylak Marcin
4760g (3.0) 

A
22
Sadowczyk Adam
3995g (9.0) 

A
23
Mania Michał
3520g (11.0) 

A
24
Walasik Łukasz
4425g (5.0) 

A
25
Kostrzewa Radzisław
4175g (8.0) 

A
26
Lindner Norbert
3360g (13.5) 

A
27
Rabczewski Rafał
3360g (13.5) 

A
28
Ciszewski Marek
3490g (12.0) 

A
29
Górski Maciej
7555g (1.0) 

A
30
Stachowicz Adam
1685g (16.0) 

A
31
Pilujski Michał
4310g (7.0) 

A
32
Przybylak Wojciech
1150g (17.0) 

A
33
Mazana Mirosław
1965g (15.0) 

A
34
Żak Filip
3910g (10.0) 

A
35
Dudziak Robert
4405g (6.0) 

A
36
Woźniak Konrad
4715g (4.0) 

B
0
Gołąbek Eugeniusz
0g (19.0) 

B
5
Duda Arkadiusz
4090g (12.0) 

B
6
Macedoński Szymon
4370g (10.0) 

B
7
Walczak Bartosz
9115g (2.0) 

B
8
Liddon Tony
2030g (17.0) 

B
9
Jóska Dawid
2715g (13.0) 

B
10
Lewandowski Rafał
5870g (4.0) 

B
11
Modelski Karol
5400g (7.0) 

B
12
Węcławiak Tomasz
5835g (5.0) 

B
13
Juskowiak Sylwester
6985g (3.0) 

B
73
Maćkowiak Przemysław
9420g (1.0) 

B
74
Sadowczyk Jacek
4600g (9.0) 

B
75
Mikołajczak Marcin
1920g (18.0) 

B
76
Gabiś Marcin
2400g (15.0) 

B
77
Wawrzyniak Sebastian
5740g (6.0) 

B
78
Borowski Hubert
2540g (14.0) 

B
79
Ziętek Marcin
5255g (8.0) 

B
80
Sibiński Paweł
2180g (16.0) 

B
81
Jóska Marek
4285g (11.0) 

C
46
Awgul Ireneusz
5725g (4.0) 

C
47
Fechner Miłosz
10465g (1.0) 

C
48
Dwornik Jarosław
5280g (6.0) 

C
49
Sosiński Tomasz
3985g (11.0) 

C
50
Żurek Marcin
4560g (10.0) 

C
51
Kwita Sebastian
4715g (9.0) 

C
52
Ślęzak Kamil
3960g (12.0) 

C
54
Garczyński Robert
5380g (5.0) 

C
55
Selmoser Jakub
3620g (13.0) 

C
56
Dopierała Jacek
6130g (3.0) 

C
57
Hudzik Łukasz
2555g (17.0) 

C
58
Szyszka Artur
3530g (14.0) 

C
59
Horemski Tomasz
3015g (15.0) 

C
60
Kania Waldemar
2690g (16.0) 

C
61
Szymkowiak Arkadiusz
4815g (8.0) 

C
62
Niedźwiedź Dariusz
5170g (7.0) 

C
63
Adamek Waldemar
6430g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.





2019-06-08, Pawłowice


więcej zdjęć >>>


- Zobacz również wyniki drużynowe tych zawodów -