W3.CSS
CRALUSSO O NAS
Informacja o firmie
Karoly Kralik Cralusso

Pan Karoly Kralik - węgierski inżynier i wynalazca jest założycielem i właścicielem firmy Cralusso. To właśnie on stworzył kultowe spławiki Surf, Rocket, czy Torpedo, które zna cały wędkarski świat.

KK: Kiedy zdecydowałem się założyć firmę Cralusso, nie chciałem produkować spławików, które byłyby jedynie ulepszonymi wersjami modeli już istniejących. Wiedziałem, że muszę myśleć i pracować nieszablonowo i wbrew utartym schematom, aby zrobić coś naprawdę innowacyjnego. Nie chciałem stworzyć tylko nowych spławików, ale rozwiązania które uczynią łowienie ryb łatwiejszym i efektywniejszym. Dzięki rewolucyjnym pomysłom i rozwiązaniom, w ciągu ostatnich dziewięciu lat Cralusso stało się prawdziwym liderem wśród wynalazców w branży wędkarskiej. Nasze produkty osiągnęły sukces nie tylko wśród rekreacyjnych wędkarzy, lecz są również powszechnie używane przez zawodników najwyższego szczebla, dając im zwycięstwa w najważniejszych zawodach na świecie.

Unikalne rozwiązania zastosowane w naszych produktach pomagają wędkarzom realizować ich marzenia, niezależnie od tego czy jest to tytuł Mistrza Świata, czy największy połów w życiu. Nasz innowacyjne produkty używane są przez wędkarzy z blisko 30 krajów, przede wszystkim dzięki ich walorom użytkowym, jak również doskonałej jakości.


Karoly Kralik, za swoje osiągnięcia zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej; został wybrany spośród 900 węgierskich firm i otrzymał tytuł Ambasadora Węgierskiego Talentu.
Nagroda Efftex


Podczas Międzynarodowych Targów wędkarskich Efftex w 2009 roku, otrzymaliśmy nagrodę za najlepsze stoisko.
Nasze kamienie milowe

2002 Założenie Cralusso
2003 Mistrzostwo Świata - Torpedo
2005 Mistrzostwo Europy - Torpedo
2006 Innovation Expo, nagroda GENIUS
2007 U.S. Open–Golf i Bubble
2008 Mistrzostwo Europy - Torpedo
2008 U.S. Open - Shark
2008 Mistrzostwa Węgier - Shark
2009 nagroda za najlepsze stoisko
2010 Sponsor Mistrzostw Świata w Poznaniu
2012 Tytuł Węgierskiego Ambasadora Talentu
2013 Żyłka Navigator
2014 Męska drużyna Holandii - tytuł Mistrza Świata - Węgierska drużyna narodowa niepełnosprawnych - indywidualny i drużynowy tytuł Mistrzów Świata - Węgierska drużyna weteranów - brązowy medal Mistrzostw ŚwiataCopyright www.leszcz.pl Tomasz Horemski