www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA

  Zwycięzcy drużynowi - klub WWW.LESZCZ.PL
Wojtas Patrycja, Horemski Tomasz, Górny Ariel, Pochylski Kamil


k.Łężyński, Konin
Puchar Konina 2016
k.Łężyński, Konin - 2016-03-19, Licheń
Klasyfikacja indywidualna seniorów



Wyniki sektorowe: . 2016-03-19, Licheń . 2016-03-20, Licheń . 2016-08-28, Poznań
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Horemski Tomasz
WWW.LESZCZ.PL
 2.0
 23830
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
1
11500g
1.0
dzień2
A
7
12330g
1.0
 1
 2
 Baranowski Tomasz
Milo Match Pro Polska
 2.0
 17050
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
11
11110g
1.0
dzień2
C
4
5940g
1.0
 216
 3
 Wolniak Marcin

 3.0
 16790
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
12
10240g
2.0
dzień2
B
3
6550g
1.0
 4851
 4
 Kędzierski Krzysztof
Tilapia Konin
 4.0
 23080
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
13
11960g
1.0
dzień2
A
11
11120g
3.0
 876
 5
 Wojtas patrycja
WWW.LESZCZ.PL
 5.0
 26490
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
2
13940g
4.0
dzień2
D
14
12550g
1.0
 251
 6
 Pietrzak Sławomir
Joker Famot Pleszew
 7.0
 24680
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
16
14850g
2.0
dzień2
A
9
9830g
5.0
 872
 7
 Lach Paweł
WKS Swarzędz
 7.0
 24050
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
14
15230g
1.0
dzień2
A
12
8820g
6.0
 428
 8
 Paprocki Jędrzej
WKS Swarzędz
 7.0
 17750
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
3
8470g
5.0
dzień2
D
15
9280g
2.0
 805
 9
 Kożuchowski Daniel
Tilapia Konin 2
 7.0
 16510
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
5
10220g
5.0
dzień2
B
11
6290g
2.0
 5489
 10
 Domański Krzysztof
Złoty haczyk Ostrów
 8.0
 16610
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
10
11560g
6.0
dzień2
C
1
5050g
2.0
 865
 11
 Skórzewski Hubert
Tilapia Konin
 8.0
 15530
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
10
10610g
5.0
dzień2
C
3
4920g
3.0
 888
 12
 Tórz Jacek
Sensas Osieczna
 9.0
 19530
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
1
11090g
2.0
dzień2
A
5
8440g
7.0
 914
 13
 Lange Janusz
Milo Match Pro Polska
 9.0
 15100
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
8
9450g
3.0
dzień2
D
2
5650g
6.0
 201
 14
 Drewny Patryk

 10.0
 20570
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
5
9430g
8.0
dzień2
A
3
11140g
2.0
 5519
 15
 Pochylski Kamil
WWW.LESZCZ.PL
 10.0
 15470
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
13
9540g
7.0
dzień2
B
15
5930g
3.0
 835
 16
 Hajdrych Dariusz
PZW Skulsk
 11.0
 15320
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
7
10440g
3.0
dzień2
D
9
4880g
8.0
 3810
 17
 Kijek Roman
Gelam Chodzież
 11.0
 13580
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
6
10100g
6.0
dzień2
C
16
3480g
5.0
 641
 18
 Geisler Kamil
Gelam Chodzież
 12.0
 19090
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
8
14250g
3.0
dzień2
D
8
4840g
9.0
 470
 19
 Zalewski Bogumił
Tilapia Konin
 12.0
 15640
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
13
7690g
9.0
dzień2
D
13
7950g
3.0
 2927
 20
 Górny Ariel
WWW.LESZCZ.PL
 12.0
 13220
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
2
10120g
6.0
dzień2
C
13
3100g
6.0
 3923
 21
 Jackowski Damian
Milo Match Pro Polska
 13.0
 19210
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
11
11910g
2.0
dzień2
A
16
7300g
11.0
 748
 22
 Kaj Michał
Złoty Haczyk Ostrów
 13.0
 16390
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
14
9390g
9.0
dzień2
D
12
7000g
4.0
 3649
 23
 Gabiś Marcin
k.Łężyński, Konin
 13.5
 14060
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
15
9330g
4.0
dzień2
B
7
4730g
9.5
 5495
 24
 Hudzik Łukasz

 14.0
 14370
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
1
8640g
9.0
dzień2
D
11
5730g
5.0
 3478
 25
 Roszak Jacek
Lorpio Wielkopolska
 15.0
 14990
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
12
9670g
8.0
dzień2
D
10
5320g
7.0
 836
 26
 Franek Tomasz
Sensas Osieczna
 15.0
 14070
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
6
10260g
4.0
dzień2
D
5
3810g
11.0
 5072
 27
 Binkowski Dawid
KWS Skimmers
 15.5
 14270
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
3
11290g
7.5
dzień2
C
12
2980g
8.0
 4775
 28
 Koźlarek Artur
Gelam Chodzież
 16.0
 18280
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
16
10090g
7.0
dzień2
A
6
8190g
9.0
 1421
 29
 Włoch Radosław

 16.0
 16720
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
4
10650g
4.0
dzień2
A
17
6070g
12.0
 3055
 30
 Piątkowiak Arek
Milo Match Pro Polska
 16.0
 15420
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
13
10500g
10.0
dzień2
B
14
4920g
6.0
 807
 31
 Adamek Waldemar

 16.0
 14180
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
7
11130g
9.0
dzień2
C
10
3050g
7.0
 902
 32
 Dukarski Adam
Lorpio Wielkopolska
 17.0
 18780
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
12
8640g
13.0
dzień2
A
1
10140g
4.0
 632
 33
 Kłokowski Marcin
Złoty haczyk Ostrów
 17.0
 13350
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
15
8120g
12.0
dzień2
B
5
5230g
5.0
 873
 34
 Burda Grzegorz
Tilapia Konin
 18.0
 16360
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
4
12240g
5.0
dzień2
B
10
4120g
13.0
 5497
 35
 BARTCZAK MARCIN
Tilapia Konin 2
 18.0
 13110
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
3
10800g
3.0
dzień2
C
11
2310g
15.0
 5273
 36
 Paprocki Przemysław
Gelam Chodzież
 18.0
 12600
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
7
7770g
10.0
dzień2
B
17
4830g
8.0
 2657
 37
 Prymas Robert
Złoty haczyk Ostrów
 19.0
 15990
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
10
7720g
11.0
dzień2
A
10
8270g
8.0
 1083
 38
 Rabczewski Rafał
KWS Skimmers
 19.0
 11560
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
5
8270g
6.0
dzień2
D
7
3290g
13.0
 2677
 39
 Larkowski Daniel
Winogrady
 19.0
 10960
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
6
7030g
15.0
dzień2
C
2
3930g
4.0
 5488
 40
 Stasiak Hieronim
WKS Swarzędz
 19.5
 13710
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
8
8980g
10.0
dzień2
B
12
4730g
9.5
 304
 41
 Kmieć Włodzimierz
Winogrady
 20.0
 11440
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
9
7960g
8.0
dzień2
D
3
3480g
12.0
 1147
 42
 Obarski Marek
WKS Swarzędz
 20.0
 11320
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
10
8400g
10.0
dzień2
C
14
2920g
10.0
 1463
 43
 Dylewski Andrzej

 21.0
 11460
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
12
8500g
12.0
dzień2
C
8
2960g
9.0
 3812
 44
 Barczak Janusz
Lorpio Wielkopolska
 21.0
 11080
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
11
6200g
14.0
dzień2
B
4
4880g
7.0
 541
 45
 Wilczyński Andrzej
Tilapia Konin 2
 21.0
 10940
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
4
7720g
7.0
dzień2
D
4
3220g
14.0
 4189
 46
 Kantanista Krzysztof
PZW Skulsk
 21.5
 15130
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
15
11290g
7.5
dzień2
B
2
3840g
14.0
 6492
 47
 Kuta Przemysław
Tilapia Konin 2
 22.0
 16830
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
1
9210g
12.0
dzień2
A
8
7620g
10.0
 3920
 48
 Chebda Bartosz

 22.0
 12790
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
14
8160g
11.0
dzień2
B
6
4630g
11.0
 6491
 49
 Horyza Marek
Joker Famot Pleszew
 24.5
 10360
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
6
7570g
12.0
dzień2
C
6
2790g
12.5
 4706
 50
 Dwornik Jarosław
Sensas Osieczna
 25.0
 12920
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
5
10310g
11.0
dzień2
C
9
2610g
14.0
 221
 51
 Kowalczyk Krzysztof
Joker Famot Pleszew
 25.0
 11640
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
15
7590g
15.0
dzień2
D
1
4050g
10.0
 3909
 52
 Boliński Jacek
Lorpio Wielkopolska
 25.0
 11310
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
17
8400g
14.0
dzień2
C
7
2910g
11.0
 631
 53
 Begier Rafał
Colmic
 25.0
 10920
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
16
6480g
13.0
dzień2
B
1
4440g
12.0
 2832
 54
 Ignaczak Mateusz
KWS Skimmers
 27.0
 13380
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
7
8640g
11.0
dzień2
A
13
4740g
16.0
 6486
 55
 Brudniewicz Marcin
Colmic Poznań
 27.0
 13090
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
9
7590g
14.0
dzień2
A
4
5500g
13.0
 5716
 56
 Pochylski Roman
Lorpio Wielkopolska
 28.5
 8630
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
D
11
5850g
16.0
dzień2
C
5
2780g
12.5
 764
 57
 Peta Krzysztof
Winogrady
 29.0
 11690
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
9
6870g
14.0
dzień2
A
15
4820g
15.0
 1205
 58
 Goman Dawid
Colmic Poznań
 29.0
 8900
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
16
6890g
13.0
dzień2
C
15
2010g
16.0
 5383
 59
 Krystek Grzegorz
Joker Famot Pleszew
 30.0
 9730
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
3
6170g
15.0
dzień2
B
9
3560g
15.0
 904
 60
 Lis Rafał

 30.0
 8960
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
14
3990g
16.0
dzień2
A
2
4970g
14.0
 1230
 61
 Malesza Jolanta

 31.0
 8770
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
9
6720g
16.0
dzień2
D
6
2050g
15.0
 6488
 62
 Jąkalski Jakub
PZW Skulsk
 32.0
 8660
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
2
5680g
15.0
dzień2
A
14
2980g
17.0
 6489
 63
 Kańduła Paweł
Winogrady Poznań
 34.0
 9100
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
A
2
5970g
17.0
dzień2
B
16
3130g
17.0
 1210
 64
 Zieliński Piotr
KWS Skimmers
 4.0
 5570
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
13
5570g
4.0
 5430
 65
 Modelski Karol
KWS Skimmers
 13.0
 7780
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
4
7780g
13.0
 6490
 66
 Kamiński Adam

 15.0
 3200
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
B
8
3200g
15.0
 6494
 67
 Kuflowski Bartosz
Colmic Poznań
 16.0
 5950
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
C
8
5950g
16.0
 5714








2016-03-19, Licheń2016-08-28, Poznań
A--1
(2.0) Tórz Jacek 11090g

425g Koprowicz Sylwester (15.0)
A--2
(17.0) Kańduła Paweł 5970g

2135g Wilczyński Andrzej (7.0)
A--3
(3.0) BARTCZAK MARCIN 10800g

2445g Gutowski Andrzej (6.0)
A--4
(4.0) Włoch Radosław 10650g

525g Gabiś Marcin (14.0)
A--5
(8.0) Drewny Patryk 9430g

3400g Piątkowiak Arek (4.0)
A--6
(6.0) Kijek Roman 10100g

3710g Kowalczyk Krzysztof (3.0)
A--7
(11.0) Ignaczak Mateusz 8640g

8705g Domański Krzysztof (1.0)
A--8
(10.0) Stasiak Hieronim 8980g

785g Binkowski Dawid (13.0)
A--9
(16.0) Malesza Jolanta 6720g

835g Zalewski Bogumił (12.0)
A--10
(5.0) Skórzewski Hubert 10610g

1650g Lach Paweł (8.0)
A--11
(1.0) Baranowski Tomasz 11110g

1430g Laube Przemysław (9.0)
A--12
(12.0) Dylewski Andrzej 8500g

995g Horemski Tomasz (11.0)
A--13
(7.0) Pochylski Kamil 9540g

1390g Larkowski Daniel (10.0)
A--14
(9.0) Kaj Michał 9390g

4700g Wlazło Paweł (2.0)
A--15
(15.0) Kowalczyk Krzysztof 7590g

2770g Pietrzak Arkadiusz (5.0)
A--16
(13.0) Begier Rafał 6480g

g ()
A--17
(14.0) Boliński Jacek 8400g

g ()
B--1
(1.0) Horemski Tomasz 11500g

g ()
B--2
(15.0) Jąkalski Jakub 5680g

g ()
B--3
(5.0) Paprocki Jędrzej 8470g

g ()
B--4
(7.0) Wilczyński Andrzej 7720g

g ()
B--5
(6.0) Rabczewski Rafał 8270g

g ()
B--6
(12.0) Horyza Marek 7570g

g ()
B--7
(10.0) Paprocki Przemysław 7770g

g ()
B--8
(3.0) Lange Janusz 9450g

g ()
B--9
(8.0) Kmieć Włodzimierz 7960g

g ()
B--10
(11.0) Prymas Robert 7720g

g ()
B--11
(14.0) Barczak Janusz 6200g

g ()
B--12
(2.0) Wolniak Marcin 10240g

g ()
B--13
(9.0) Zalewski Bogumił 7690g

g ()
B--14
(16.0) Lis Rafał 3990g

g ()
B--15
(4.0) Gabiś Marcin 9330g

g ()
B--16
(13.0) Goman Dawid 6890g

1030g Słomka Daniel (14.0)
B--17
() g

3315g Awgul Ireneusz (4.0)
C--1
(9.0) Hudzik Łukasz 8640g

g ()
C--2
(6.0) Górny Ariel 10120g

g ()
C--3
(15.0) Krystek Grzegorz 6170g

g ()
C--4
(13.0) Modelski Karol 7780g

g ()
C--5
(5.0) Kożuchowski Daniel 10220g

g ()
C--6
(4.0) Franek Tomasz 10260g

g ()
C--7
(3.0) Hajdrych Dariusz 10440g

g ()
C--8
(16.0) Kuflowski Bartosz 5950g

g ()
C--9
(14.0) Peta Krzysztof 6870g

g ()
C--10
(10.0) Obarski Marek 8400g

g ()
C--11
(2.0) Jackowski Damian 11910g

g ()
C--12
(8.0) Roszak Jacek 9670g

g ()
C--13
(1.0) Kędzierski Krzysztof 11960g

g ()
C--14
(11.0) Chebda Bartosz 8160g

g ()
C--15
(12.0) Kłokowski Marcin 8120g

g ()
C--16
(7.0) Koźlarek Artur 10090g

g ()
D--1
(12.0) Kuta Przemysław 9210g

g ()
D--2
(4.0) Wojtas patrycja 13940g

g ()
D--3
(7.5) Binkowski Dawid 11290g

g ()
D--4
(5.0) Burda Grzegorz 12240g

g ()
D--5
(11.0) Dwornik Jarosław 10310g

g ()
D--6
(15.0) Larkowski Daniel 7030g

g ()
D--7
(9.0) Adamek Waldemar 11130g

g ()
D--8
(3.0) Geisler Kamil 14250g

g ()
D--9
(14.0) Brudniewicz Marcin 7590g

g ()
D--10
(6.0) Domański Krzysztof 11560g

g ()
D--11
(16.0) Pochylski Roman 5850g

g ()
D--12
(13.0) Dukarski Adam 8640g

g ()
D--13
(10.0) Piątkowiak Arek 10500g

g ()
D--14
(1.0) Lach Paweł 15230g

g ()
D--15
(7.5) Kantanista Krzysztof 11290g

g ()
D--16
(2.0) Pietrzak Sławomir 14850g

g ()
J--1
(2.0) Burda Michał 4030g

700g Dudziak Mateusz (2.0)
J--2
(1.0) Nadlewski Adam 6670g

800g Burda Michał (1.0)






Puchar Konina 2016
kategoria juniorów
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
Suma wag (g)
Dzień I / Dzień II
Id
zdjęcie
 1
 Nadlewski Adam
 3.0
 12000
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
2
6670g
1.0
dzień2
J
2
5330g
2.0
 6671
 2
 Burda Michał
 2.0
 7410
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
2
800g
1.0
dzień2
J
1
4030g
2.0
dzień3
J
1
6610g
1.0
 4951
 3
 Dudziak Mateusz
 2.0
 700
  sektor stanowisko waga miejsce
dzień1
J
1
700g
2.0
 6649


















A--1
A--2
A--3
A--4
A--5
A--6
A--7
A--8
A--9
A--10
A--11
A--12
A--13
A--14
A--15
A--16
A--17
B--1
B--2
B--3
B--4
B--5
B--6
B--7
B--8
B--9
B--10
B--11
B--12
B--13
B--14
B--15
B--16
B--17
C--1
C--2
C--3
C--4
C--5
C--6
C--7
C--8
C--9
C--10
C--11
C--12
C--13
C--14
C--15
C--16
D--1
D--2
D--3
D--4
D--5
D--6
D--7
D--8
D--9
D--10
D--11
D--12
D--13
D--14
D--15
D--16