autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................



Tabela i Wyniki Grand Prix Wielkopolskiej Policji

Lp
Imię i nazwisko
Suma wszystkich punktów
4 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Sibiński Paweł
 26.0
 10
 31696
 5
 10
 1122
 2
 Horemski Tomasz
 25.0
 10
 20682
 5
 10
 1
 3
 Dwornik Jarosław
 22.5
 11.5
 25232
 5
 11.5
 221
 4
 Sadowczyk Jacek
 22.0
 13
 24410
 5
 13
 4945
 5
 Jóska Dawid
 28.0
 15
 17177
 5
 15
 982
 6
 Adamek Waldemar
 35.0
 17
 23265
 5
 17
 902
 7
 Awgul Ireneusz
 29.0
 17
 21632
 5
 17
 6215
 8
 Dopierała Jacek
 20.0
 20
 21145
 4
 20
 6174
 9
 Garczyński Robert
 38.0
 20
 16232
 5
 20
 1119
 10
 Węcławiak Tomasz
 22.0
 22
 19312
 4
 22
 441
 11
 Maćkowiak Przemysław
 40.0
 23
 21845
 5
 23
 867
 12
 Szymkowiak Arkadiusz
 42.0
 24
 22615
 5
 24
 1117
 13
 Juskowiak Sylwester
 41.0
 25
 19280
 5
 25
 5195
 14
 Wawrzyniak Sebastian
 25.0
 25
 13951
 4
 25
 2591
 15
 Przybylak Marcin
 26.5
 26.5
 9537
 4
 26.5
 1178
 16
 Modelski Karol
 27.0
 27
 15160
 4
 27
 6490
 17
 Górski Maciej
 28.0
 28
 18872
 4
 28
 3883
 18
 Duda Arkadiusz
 42.0
 29
 19700
 5
 29
 2708
 19
 Ślęzak Kamil
 41.5
 29.5
 16391
 5
 29.5
 5693
 20
 Gabiś Marcin
 45.0
 30
 17165
 5
 30
 5495
 21
 Walczak Bartosz
 45.5
 30.5
 18996
 5
 30.5
 6165
 22
 Klefas Roman
 31.0
 31
 12135
 4
 31
 6559
 23
 Hudzik Łukasz
 49.0
 32
 21705
 5
 32
 3478
 24
 Lewandowski Rafał
 51.0
 32
 18420
 5
 32
 4298
 25
 Pilujski Michał
 32.0
 32
 13985
 4
 32
 6066
 26
 Majewski Bogusław
 32.0
 32
 12846
 4
 32
 777
 27
 Ziętek Marcin
 43.0
 33
 18795
 5
 33
 1566
 28
 Selmoser Jakub
 46.5
 33.5
 16823
 5
 33.5
 7010
 29
 Rabczewski Rafał
 48.0
 34.5
 15010
 5
 34.5
 2677
 30
 Dudziak Robert
 37.0
 37
 9110
 4
 37
 4988
 31
 Niedźwiedź Dariusz
 53.0
 38
 15137
 5
 38
 5516
 32
 Walasik Łukasz
 38.0
 38
 10346
 4
 38
 3527
 33
 Mania Michał
 38.5
 38.5
 9430
 4
 38.5
 588
 34
 Dudziak Marian
 39.5
 39.5
 10055
 4
 39.5
 4308
 35
 Borowski Hubert
 40.0
 40
 11200
 4
 40
 6928
 36
 Mikołajczak Marcin
 42.0
 42
 7755
 4
 42
 5925
 37
 Kostrzewa Radzisław
 62.0
 44
 13043
 5
 44
 7012
 38
 Mizerny Marcin
 45.0
 45
 12477
 4
 45
 427
 39
 Sosiński Tomasz
 45.0
 45
 12220
 4
 45
 7027
 40
 Sadowczyk Adam
 63.0
 46
 11552
 5
 46
 2664
 41
 Jóska Marek
 61.0
 46
 11152
 5
 46
 5208
 42
 Mazana Mirosław
 63.0
 46
 8942
 5
 46
 5820
 43
 Przybylak Wojciech
 64.0
 47
 9626
 5
 47
 4301
 44
 Żurek Marcin
 70.0
 51
 8543
 5
 51
 7004
 45
 Ignaczak Mateusz
 52.0
 52
 6200
 4
 52
 6486
 46
 Szyszka Artur
 73.0
 56
 8709
 5
 56
 6977
 47
 Mocek Dominik
 56.0
 56
 7886
 4
 56
 6509
 48
 Gołąbek Eugeniusz
 80.0
 61
 5949
 5
 61
 4944
 49
 Stachowicz Adam
 68.0
 68
 4430
 4
 68
 6960
 50
 Górny Ariel
 14.0
 14
 8023
 3
 74
 3923
 51
 Franek Tomasz
 3.0
 3
 11540
 2
 78
 5072
 52
 Fechner Miłosz
 23.0
 23
 15645
 3
 83
 6587
 53
 Macedoński Szymon
 23.0
 23
 7196
 3
 83
 6997
 54
 Kasprowiak Marek
 24.0
 24
 13810
 3
 84
 156
 55
 Lindner Norbert
 25.5
 25.5
 7955
 3
 85.5
 1409
 56
 Dopierała Mateusz
 15.0
 15
 5825
 2
 90
 6168
 57
 Woźniak Konrad
 4.0
 4
 0
 1
 94
 5429
 58
 Jastrzębski Łukasz
 5.0
 5
 0
 1
 95
 7054
 59
 Grupiński Franciszek
 6.0
 6
 0
 1
 96
 442
 60
 Ciszewski Marek
 23.0
 23
 3490
 2
 98
 6891
 61
 Pietrzak Arkadiusz
 25.0
 25
 5755
 2
 100
 5915
 62
 Ratajczak Erwin
 11.0
 11
 0
 1
 101
 6510
 63
 Kwita Sebastian
 42.0
 42
 8025
 3
 102
 6847
 64
 Żak Filip
 29.0
 29
 3910
 2
 104
 6301
 65
 Jagodziński Mikołaj
 14.0
 14
 0
 1
 104
 6936
 66
 Mizerny Jarosław
 14.0
 14
 0
 1
 104
 7052
 67
 Nalewski Jacek
 15.0
 15
 0
 1
 105
 7040
 68
 Bojański Piotr
 31.0
 31
 2565
 2
 106
 6179
 69
 Kania Waldemar
 32.0
 32
 2690
 2
 107
 4309
 70
 Jagodziński Tomasz
 17.0
 17
 0
 1
 107
 861
 71
 Biernacki Jan
 48.0
 48
 3735
 3
 108
 4948
 72
 Frąckowiak Michał
 20.0
 20
 0
 1
 110
 5520
 73
 Kaczmarek Wojciech
 21.0
 21
 0
 1
 111
 6560
 74
 Liddon Tony
 37.0
 37
 2030
 2
 112
 7011
 75
 WALKOWIAK Stefan
 39.0
 39
 1180
 2
 114
 5005









Wyniki poszczególnych
tur:

2019-04-13, BALATON
2019-05-11, Olejnica
2019-06-08, Pawłowice
2019-08-31, Baranowo
2019-10-05, Miejska Górka


Klasyfikacja drużynowa