autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 Majewski Bogusław
 2.0
 2
 20855
 2
 56
 777
9040
2
11815
 2
 Bilski Grzegorz
 2.0
 2
 18625
 2
 56
 6986
7500
2
11125
 3
 Kożuchowski Daniel
 3.0
 3
 11795
 2
 57
 5489
6860
2
4935
 4
 Horyza Marek
 3.5
 3.5
 16010
 2
 57.5
 4706
4440
2
11570
 5
 Krzyżaniak Krystian
 4.0
 4
 22245
 2
 58
 2560
9745
2
12500
 6
 Kucharski Tomasz
 4.0
 4
 16540
 2
 58
 6821
6460
2
10080
 7
 Pochylski Kamil
 4.0
 4
 16845
 2
 58
 835
8080
2
8765
 8
 Pietrzak Sławomir
 4.0
 4
 13775
 2
 58
 872
5320
2
8455
 9
 Kasztelan Maciej
 4.5
 4.5
 15330
 2
 58.5
 451
8180
2
7150
 10
 Kamiński Adam
 5.0
 5
 18460
 2
 59
 6494
6880
2
11580
 11
 Puchała Adrian
 5.0
 5
 15005
 2
 59
 5595
5145
2
9860
 12
 Meller Sławomir
 5.0
 5
 15775
 2
 59
 5500
7000
2
8775
 13
 Horemski Tomasz
 6.0
 6
 13930
 2
 60
 1
4500
2
9430
 14
 Grądziel Andrzej
 6.0
 6
 13055
 2
 60
 6991
4120
2
8935
 15
 Kołodziej Marcin
 6.0
 6
 12045
 2
 60
 2614
5240
2
6805
 16
 Rabczewski Rafał
 6.5
 6.5
 13560
 2
 60.5
 2677
5380
2
8180
 17
 Laskowski Sylwester
 7.0
 7
 12610
 2
 61
 6673
4580
2
8030
 18
 Binkowski Dawid
 7.0
 7
 12165
 2
 61
 4775
4620
2
7545
 19
 Straszewski Zbigniew
 7.5
 7.5
 9560
 2
 61.5
 6845
5120
2
4440
 20
 Gruberski Zbigniew
 8.0
 8
 11880
 2
 62
 7013
1360
2
10520
 21
 Zieliński Piotr
 8.0
 8
 11100
 2
 62
 5430
3680
2
7420
 22
 Burda Grzegorz
 8.0
 8
 9750
 2
 62
 5497
3330
2
6420
 23
 Bociek Rafał
 8.0
 8
 12180
 2
 62
 6751
6040
2
6140
 24
 Kowalewski Jakub
 8.0
 8
 11070
 2
 62
 7015
5370
2
5700
 25
 Hudzik Łukasz
 9.0
 9
 9710
 2
 63
 3478
1200
2
8510
 26
 Roszak Jacek
 9.0
 9
 12290
 2
 63
 836
5050
2
7240
 27
 Kołomyjec Zbigniew
 9.0
 9
 8980
 2
 63
 6310
1780
2
7200
 28
 Kieroń Marcin
 9.0
 9
 12415
 2
 63
 1222
6375
2
6040
 29
 SKUPIEWSKI BARTOSZ
 9.0
 9
 8600
 2
 63
 2538
2800
2
5800
 30
 Bielawska Radosława
 9.0
 9
 7575
 2
 63
 6988
2720
2
4855
 31
 Malesza Jolanta
 9.0
 9
 8680
 2
 63
 6230
5100
2
3580
 32
 Winiarski Mariusz
 10.0
 10
 13740
 2
 64
 6987
4920
2
8820
 33
 Woźniak Konrad
 10.0
 10
 8255
 2
 64
 5429
1135
2
7120
 34
 Konieczny Piotr
 10.0
 10
 10330
 2
 64
 6787
4900
2
5430
 35
 Wróblewski Mariusz
 10.0
 10
 8000
 2
 64
 6704
3380
2
4620
 36
 Domański Krzysztof
 11.0
 11
 7115
 2
 65
 865
1515
2
5600
 37
 Kortus Dawid
 11.0
 11
 7320
 2
 65
 6743
3840
2
3480
 38
 Barczak Janusz
 12.0
 12
 7960
 2
 66
 541
2760
2
5200
 39
 Marcińczak Lech
 12.5
 12.5
 6250
 2
 66.5
 899
2730
2
3520
 40
 Nowak Tomasz (G-no)
 12.5
 12.5
 7945
 2
 66.5
 6927
4425
2
3520
 41
 Kłokowski Marcin
 13.0
 13
 6655
 2
 67
 873
980
2
5675
 42
 Kulesza Dariusz
 13.0
 13
 8770
 2
 67
 4705
4950
2
3820
 43
 Nowaczyk Robert
 13.0
 13
 5260
 2
 67
 6530
2380
2
2880
 44
 Zalewski Bogumił
 13.0
 13
 7880
 2
 67
 2927
5020
2
2860
 45
 Sobczak Jan
 13.0
 13
 6235
 2
 67
 577
3495
2
2740
 46
 Liddon Tony
 13.0
 13
 3700
 2
 67
 7011
1860
2
1840
 47
 Lis Rafał
 14.0
 14
 6285
 2
 68
 1230
2445
2
3840
 48
 Dukarski Adam
 16.0
 16
 2535
 2
 70
 632
735
2
1800
 49
 Bielawski Jan
 16.0
 16
 2425
 2
 70
 6842
1005
2
1420
 50
 Bielawski Kacper
 16.0
 16
 1175
 2
 70
 6843
35
2
1140
 51
 Lewandowski Robert
 17.0
 17
 4795
 2
 71
 6534
895
2
3900
 52
 Peta Krzysztof
 1.0
 1
 8885
 1
 73
 1205
0
2
8885
 53
 Modelski Karol
 1.0
 1
 8800
 1
 73
 6490
0
2
8800
 54
 Ignaczak Mateusz
 1.0
 1
 5840
 1
 73
 6486
0
2
5840
 55
 Jóska Dawid
 3.0
 3
 8675
 1
 75
 982
0
2
8675
 56
 Fabrowski Daniel
 3.0
 3
 6840
 1
 75
 7016
0
2
6840
 57
 Awgul Ireneusz
 3.0
 3
 3950
 1
 75
 6215
0
2
3950
 58
 Tórz Jacek
 4.0
 4
 9740
 1
 76
 914
0
2
9740
 59
 Kaczmarek Przemysław
 4.0
 4
 7900
 1
 76
 4556
0
2
7900
 60
 Stocki Przemysław
 4.0
 4
 5450
 1
 76
 6699
0
2
5450
 61
 Danielewski Przemysław
 5.0
 5
 7505
 1
 77
 6915
0
2
7505
 62
 Kędzierski Krzysztof
 5.0
 5
 6400
 1
 77
 876
0
2
6400
 63
 Gierz Marek
 5.0
 5
 5360
 1
 77
 583
0
2
5360
 64
 Borowiec Bartosz
 5.0
 5
 3605
 1
 77
 6814
0
2
3605
 65
 Grzelak Michał
 6.0
 6
 6985
 1
 78
 6822
0
2
6985
 66
 WANKIEWICZ MARIUSZ
 6.0
 6
 5860
 1
 78
 5264
0
2
5860
 67
 Kańduła Paweł
 6.0
 6
 4790
 1
 78
 1210
0
2
4790
 68
 Maćkowiak Przemysław
 6.0
 6
 3980
 1
 78
 867
0
2
3980
 69
 Rasztorf Łukasz
 6.0
 6
 2390
 1
 78
 6697
0
2
2390
 70
 Marcińczak Janusz
 7.0
 7
 4795
 1
 79
 880
0
2
4795
 71
 CCC
 7.0
 7
 3950
 1
 79
 6994
0
2
3950
 72
 Mikołajczak Sławomir
 7.0
 7
 2050
 1
 79
 1352
0
2
2050
 73
 
 7.0
 7
 0
 1
 79
 5751
0
2
0
 74
 DDD
 8.0
 8
 4790
 1
 80
 6550
0
2
4790
 75
 Stankiewicz Piotr
 8.0
 8
 3795
 1
 80
 6580
0
2
3795
 76
 Stachowiak Andrzej
 8.0
 8
 3090
 1
 80
 4939
0
2
3090
 77
 Łączkowski Bartosz
 9.0
 9
 3900
 1
 81
 6700
0
2
3900
 78
 WOJTCZAK Adam
 9.0
 9
 3745
 1
 81
 6809
0
2
3745
 79
 Begier Marek
 9.0
 9
 560
 1
 81
 6637
0
2
560







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_pw2.php on line 295

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_pw2.php on line 331
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie









Wyniki poszczególnych
tur:

2019-05-12, Roszków
2019-08-18, Stare Miasto


Klasyfikacja drużynowa