autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................
Bogusław Majewski - zwycięzca Pucharu Wielkopolski 2019(po lewej z Pucharem, po prawej z rybami z treningu przed ostatnią turą w Miejskiej Górce).


Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Seniorzy

Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
5 naj.
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie
 1
 
 7.0
 7
 0
 1
 79
 5751
0
4
0
 2
 Awgul Ireneusz
 4.0
 4
 14615
 2
 58
 6215
0
4
14615
 3
 Barczak Janusz
 12.0
 12
 7960
 2
 66
 541
0
4
7960
 4
 Begier Marek
 9.0
 9
 560
 1
 81
 6637
0
4
560
 5
 Białowąs Bartosz
 5.0
 5
 3830
 1
 77
 5691
0
4
3830
 6
 Bielawska Radosława
 18.0
 18
 16135
 4
 36
 6988
2720
4
13415
 7
 Bielawski Jan
 23.0
 23
 12760
 4
 41
 6842
1005
4
11755
 8
 Bielawski Kacper
 28.0
 28
 6225
 4
 46
 6843
35
4
6190
 9
 Bilski Grzegorz
 11.0
 11
 26465
 4
 29
 6986
2750
4
23715
 10
 Binkowski Dawid
 13.0
 13
 25465
 4
 31
 4775
4140
4
21325
 11
 Bociek Rafał
 15.0
 15
 24960
 4
 33
 6751
5170
4
19790
 12
 Borowiec Bartosz
 5.0
 5
 3605
 1
 77
 6814
0
4
3605
 13
 Burda Grzegorz
 12.0
 12
 24775
 4
 30
 5497
3330
4
21445
 14
 CCC
 7.0
 7
 3950
 1
 79
 6994
0
4
3950
 15
 Cichy Adrian
 5.0
 5
 1740
 1
 77
 5492
0
4
1740
 16
 DDD
 8.0
 8
 4790
 1
 80
 6550
0
4
4790
 17
 Danielewski Przemysław
 10.0
 10
 12720
 2
 64
 6915
0
4
12720
 18
 Domański Krzysztof
 18.0
 18
 8735
 3
 54
 865
0
4
8735
 19
 Dukarski Adam
 16.0
 16
 2535
 2
 70
 632
0
4
2535
 20
 Dwornik Jarosław
 2.0
 2
 6810
 1
 74
 221
0
4
6810
 21
 Fabrowski Daniel
 3.0
 3
 6840
 1
 75
 7016
0
4
6840
 22
 Gabiś Marcin
 3.0
 3
 6815
 1
 75
 5495
0
4
6815
 23
 Gierz Marek
 9.0
 9
 11080
 2
 63
 583
0
4
11080
 24
 Gruberski Zbigniew
 14.0
 14
 12735
 3
 50
 7013
0
4
12735
 25
 Grzelak Michał
 6.0
 6
 6985
 1
 78
 6822
0
4
6985
 26
 Grądziel Andrzej
 12.0
 12
 17860
 3
 48
 6991
0
4
17860
 27
 Horemski Tomasz
 11.0
 11
 25360
 4
 29
 1
3490
4
21870
 28
 Horyza Marek
 6.5
 6.5
 33890
 4
 24.5
 4706
4440
4
29450
 29
 Hudzik Łukasz
 14.0
 14
 21175
 4
 32
 3478
1200
4
19975
 30
 Ignaczak Mateusz
 1.0
 1
 5840
 1
 73
 6486
0
4
5840
 31
 Jóska Dawid
 14.0
 14
 18010
 3
 50
 982
0
4
18010
 32
 Kaczmarek Przemysław
 11.0
 11
 20785
 3
 47
 4556
0
4
20785
 33
 Kamiński Adam
 5.0
 5
 18460
 2
 59
 6494
0
4
18460
 34
 Kasztelan Maciej
 10.5
 10.5
 26010
 4
 28.5
 451
4005
4
22005
 35
 Kańduła Paweł
 19.0
 19
 11140
 3
 55
 1210
0
4
11140
 36
 Kieroń Marcin
 13.0
 13
 27295
 4
 31
 1222
6375
4
20920
 37
 Konieczny Piotr
 20.0
 20
 18435
 4
 38
 6787
3855
4
14580
 38
 Kortus Dawid
 16.0
 16
 19345
 4
 34
 6743
3840
4
15505
 39
 Kowalewski Jakub
 13.0
 13
 22195
 4
 31
 7015
5370
4
16825
 40
 Kołodziej Marcin
 13.0
 13
 23285
 4
 31
 2614
7000
4
16285
 41
 Kołomyjec Zbigniew
 9.0
 9
 8980
 2
 63
 6310
0
4
8980
 42
 Kożuchowski Daniel
 7.0
 7
 27905
 4
 25
 5489
6835
4
21070
 43
 Krzyżaniak Krystian
 9.0
 9
 37295
 4
 27
 2560
7375
4
29920
 44
 Kucharski Tomasz
 15.0
 15
 23195
 4
 33
 6821
1955
4
21240
 45
 Kulesza Dariusz
 13.0
 13
 8770
 2
 67
 4705
0
4
8770
 46
 Kędzierski Krzysztof
 5.0
 5
 6400
 1
 77
 876
0
4
6400
 47
 Kłokowski Marcin
 16.0
 16
 13405
 3
 52
 873
0
4
13405
 48
 Laskowski Sylwester
 7.0
 7
 12610
 2
 61
 6673
0
4
12610
 49
 Lewandowski Dariusz
 10.0
 10
 9310
 2
 64
 7003
0
4
9310
 50
 Lewandowski Robert
 22.0
 22
 9525
 3
 58
 6534
0
4
9525
 51
 Liddon Tony
 27.0
 27
 7300
 4
 45
 7011
1860
4
5440
 52
 Lis Rafał
 27.0
 27
 15080
 4
 45
 1230
2445
4
12635
 53
 Majewski Bogusław
 5.0
 5
 33405
 4
 23
 777
5580
4
27825
 54
 Malesza Jolanta
 9.0
 9
 8680
 2
 63
 6230
0
4
8680
 55
 Marcińczak Janusz
 10.0
 10
 13325
 2
 64
 880
0
4
13325
 56
 Marcińczak Lech
 18.5
 18.5
 9245
 3
 54.5
 899
0
4
9245
 57
 Maćkowiak Przemysław
 12.0
 12
 15900
 3
 48
 867
0
4
15900
 58
 Meller Sławomir
 12.0
 12
 28720
 4
 30
 5500
3965
4
24755
 59
 Mikołajczak Sławomir
 7.0
 7
 2050
 1
 79
 1352
0
4
2050
 60
 Modelski Karol
 5.0
 5
 14880
 2
 59
 6490
0
4
14880
 61
 Nowaczyk Robert
 17.0
 17
 10750
 3
 53
 6530
0
4
10750
 62
 Nowak Tomasz
 12.0
 12
 5315
 2
 66
 5728
0
4
5315
 63
 Nowak Tomasz (G-no)
 12.5
 12.5
 7945
 2
 66.5
 6927
0
4
7945
 64
 Peta Krzysztof
 14.0
 14
 13165
 3
 50
 1205
0
4
13165
 65
 Pietrzak Sławomir
 7.0
 7
 29945
 4
 25
 872
5320
4
24625
 66
 Pilujski Michał
 7.0
 7
 2910
 1
 79
 6066
0
4
2910
 67
 Pochylski Kamil
 6.0
 6
 33075
 4
 24
 835
8080
4
24995
 68
 Puchała Adrian
 8.0
 8
 31610
 4
 26
 5595
5145
4
26465
 69
 Rabczewski Rafał
 14.5
 14.5
 23575
 4
 32.5
 2677
4165
4
19410
 70
 Rasztorf Łukasz
 6.0
 6
 2390
 1
 78
 6697
0
4
2390
 71
 Roszak Jacek
 9.0
 9
 12290
 2
 63
 836
0
4
12290
 72
 SKUPIEWSKI BARTOSZ
 21.0
 21
 14990
 4
 39
 2538
3755
4
11235
 73
 Sobczak Jan
 13.0
 13
 6235
 2
 67
 577
0
4
6235
 74
 Stachowiak Andrzej
 8.0
 8
 3090
 1
 80
 4939
0
4
3090
 75
 Stankiewicz Piotr
 8.0
 8
 3795
 1
 80
 6580
0
4
3795
 76
 Stocki Przemysław
 4.0
 4
 5450
 1
 76
 6699
0
4
5450
 77
 Straszewski Zbigniew
 17.5
 17.5
 17390
 4
 35.5
 6845
5075
4
12315
 78
 Tomczak Dariusz
 2.0
 2
 6370
 1
 74
 5503
0
4
6370
 79
 Tórz Jacek
 9.0
 9
 13950
 2
 63
 914
0
4
13950
 80
 WANKIEWICZ MARIUSZ
 10.0
 10
 13920
 2
 64
 5264
0
4
13920
 81
 WOJTCZAK Adam
 9.0
 9
 3745
 1
 81
 6809
0
4
3745
 82
 Weiss Simeon
 7.0
 7
 2990
 1
 79
 7055
0
4
2990
 83
 Wilczyński Andrzej
 6.0
 6
 4900
 1
 78
 4189
0
4
4900
 84
 Winiarski Mariusz
 19.0
 19
 22240
 4
 37
 6987
4920
4
17320
 85
 Woldański Grzegorz
 7.0
 7
 2230
 1
 79
 6992
0
4
2230
 86
 Woźniak Konrad
 16.0
 16
 20045
 4
 34
 5429
1135
4
18910
 87
 Wróblewski Mariusz
 10.0
 10
 8000
 2
 64
 6704
0
4
8000
 88
 Węcławiak Tomasz
 5.0
 5
 1065
 1
 77
 441
0
4
1065
 89
 Zalewski Bogumił
 22.0
 22
 17785
 4
 40
 2927
1655
4
16130
 90
 Zieliński Piotr
 14.0
 14
 23735
 4
 32
 5430
3680
4
20055
 91
 Łączkowski Bartosz
 9.0
 9
 3900
 1
 81
 6700
0
4
3900







Tabela i Wyniki Pucharu Wielkopolski - Juniorzy


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /leszcz_wyniki_pw2.php on line 295

Warning: array_multisort(): Argument #1 is expected to be an array or a sort flag in /leszcz_wyniki_pw2.php on line 322
Lp
Imię i nazwisko
Suma pkt.
10 najlepszych
Suma wag (g)
Ilość zawodów
+18 za każdą nieobecność
id
zdjęcie









Wyniki poszczególnych
tur:

2019-05-12, Roszków
2019-08-18, Stare Miasto
2019-09-29, Piła
2019-10-06, Miejska Górka


Klasyfikacja drużynowa