?> WWW.LESZCZ.PL - wyniki_zawodów

 

W3.CSS

Spławikowy Puchar Leszcza 2022
Tabela wyników drużynowych

Wyniki poszczególnych tur:
- 2022-04-10, Wojnowice - 2022-06-11, Pudliszki - 2022-09-18, Pawłowice - 2022-10-08, Miejska Górka
Arek SZymkowiak - zwycięzzca zawodów w Pudliszkach.


1
Joker
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Kowalewski Jakub -- Pietrzak Sławomir -- Horyza Marek
2022-09-18, Pawłowice --- Kowalewski Jakub -- Pietrzak Sławomir -- Horyza Marek
2022-06-11, Pudliszki --- Kowalewski Jakub -- Horyza Marek -- Pietrzak Sławomir
2022-04-10, Wojnowice --- Kowalewski Jakub -- Horyza Marek -- Pietrzak Sławomir
index:
11
.
2
MSW Okoń
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Jóska Dawid -- Rabczewski Rafał -- Awgul Ireneusz
2022-09-18, Pawłowice --- Jóska Dawid -- Rabczewski Rafał -- Awgul Ireneusz
2022-06-11, Pudliszki --- Awgul Ireneusz -- Jóska Dawid -- Rabczewski Rafał
2022-04-10, Wojnowice --- Jóska Dawid -- Rabczewski Rafał -- Awgul Ireneusz
index:
13
.
3
ZK Rawicz III
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Michalak Adrian -- Frąckowiak Mariusz -- Sosiński Tomasz
2022-09-18, Pawłowice --- Sosiński Tomasz -- Michalak Adrian -- Frąckowiak Mariusz
2022-06-11, Pudliszki --- Michalak Adrian -- Frąckowiak Mariusz -- Sosiński Tomasz
2022-04-10, Wojnowice --- Michalak Adrian -- Frąckowiak Mariusz -- Sosiński Tomasz
index:
18
.
4
ZK Rawicz I
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Ziętek Marcin -- Garczyński Robert -- Walczak Bartosz
2022-09-18, Pawłowice --- Walczak Bartosz -- Garczyński Robert -- Ziętek Marcin
2022-06-11, Pudliszki --- Walczak Bartosz -- Garczyński Robert -- Ziętek Marcin
2022-04-10, Wojnowice --- Ziętek Marcin -- Walczak Bartosz -- Garczyński Robert
index:
19
.
5
Ciernik
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Hudzik Łukasz -- Sadowczyk Jacek -- Sadowczyk Adam
2022-09-18, Pawłowice --- Sadowczyk Adam -- Sadowczyk Jacek -- Hudzik Łukasz
2022-06-11, Pudliszki --- Hudzik Łukasz -- Sadowczyk Jacek -- Sadowczyk Adam
2022-04-10, Wojnowice --- Sadowczyk Jacek -- Sadowczyk Adam -- Hudzik Łukasz
index:
21
.
6
Sensas
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Kasprowiak Marek -- Gabiś Marcin -- Dwornik Jarosław
2022-09-18, Pawłowice --- Kasprowiak Marek -- Gabiś Marcin -- Dwornik Jarosław
2022-06-11, Pudliszki --- Kasprowiak Marek -- Dwornik Jarosław -- Gabiś Marcin
2022-04-10, Wojnowice --- Kasprowiak Marek -- Gabiś Marcin -- Dwornik Jarosław
index:
22
.
7
WWW.LESZCZ.PL
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Kmieć Włodzimierz -- Majewski Bogusław -- Maćkowiak Przemysław
2022-09-18, Pawłowice --- Majewski Bogusław -- Maćkowiak Przemysław -- Węcławiak Tomasz
2022-06-11, Pudliszki --- Dudek Mikołaj -- Maćkowiak Przemysław -- Węcławiak Tomasz
2022-04-10, Wojnowice --- Maćkowiak Przemysław -- Majewski Bogusław -- Węcławiak Tomasz
index:
28
.
8
Kama
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Starosta Dariusz -- Juskowiak Sylwester -- Szczęsny Sławomir
2022-09-18, Pawłowice --- Szczęsny Sławomir -- Starosta Dariusz -- Juskowiak Sylwester
2022-06-11, Pudliszki --- Szczęsny Sławomir -- Starosta Dariusz -- Juskowiak Sylwester
2022-04-10, Wojnowice --- Kwita Sebastian -- Juskowiak Sylwester -- Starosta Dariusz
index:
36
.
9
Wolsztyn
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Kulas Lucjan -- Mania Michał -- Lewandowski Rafał
2022-06-11, Pudliszki --- Lewandowski Rafał -- Mania Michał -- Górny Ariel
2022-04-10, Wojnowice --- Mania Michał -- Lewandowski Rafał -- Górny Ariel
index:
36
.
10
ZK Rawicz II
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Mikołaj Płocienniczak -- Macedoński Szymon -- Sibiński Paweł
2022-09-18, Pawłowice --- Sibiński Paweł -- Macedoński Szymon -- Derlaga Jakub
2022-06-11, Pudliszki --- Derlaga Jakub -- Macedoński Szymon -- Sibiński Paweł
2022-04-10, Wojnowice --- Sibiński Paweł -- Macedoński Szymon -- Żyto Maks
index:
39
.
11
WWW.LESZCZ.PL II
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Kożuchowski Daniel -- Leciejewski Mateusz -- Cichoń Paweł
2022-09-18, Pawłowice --- Leciejewski Mateusz -- Cichoń Paweł -- Kuster Dariusz
2022-06-11, Pudliszki --- Szulczewski Sławomir -- Kuster Dariusz -- Cichoń Paweł
index:
41
.
12
Skimmers
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Graczyk Norbert -- Perliński Igor -- Adamek Waldemar
2022-09-18, Pawłowice --- Perliński Igor -- Perliński Mikołaj -- Adamek Waldemar
2022-06-11, Pudliszki --- Adamek Waldemar -- Perliński Igor -- Graczyk Norbert
2022-04-10, Wojnowice --- Graczyk Norbert -- Adamek Waldemar -- Perliński Igor
index:
44
.
13
Niwa Kościan II
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Jagodziński Tomasz -- Jagodziński Mikołaj -- Jagodziński Jakub
2022-09-18, Pawłowice --- Jagodziński Jakub -- Szymkowiak Arkadiusz
2022-06-11, Pudliszki --- Borowski Hubert -- Jagodziński Jakub -- Szymkowiak Arkadiusz
2022-04-10, Wojnowice --- Borowski Hubert -- Szymkowiak Arkadiusz -- Jagodziński Jakub
index:
47
.
14
Kościan I
skład drużyny:
2022-10-08, Miejska Górka --- Rutkowski Zenon -- Kostrzewa Radosław -- Kielich Michał
2022-09-18, Pawłowice --- Rutkowski Zenon -- Kostrzewa Radosław -- Kielich Michał
2022-06-11, Pudliszki --- Kielich Michał -- Kostrzewa Radosław -- Rutkowski Zenon
2022-04-10, Wojnowice --- Kostrzewa Radosław -- Rutkowski Zenon -- Kielich Michał
index:
48
.
15
WWW.LESZCZ.PL III
skład drużyny:
2022-04-10, Wojnowice --- Cichoń Paweł -- Kuster Dariusz -- Szulczewski Sławomir
index:
58
.
16
skład drużyny:
Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /leszcz_wyniki_tabela_dru_splawikowy_puchar_leszcza.php on line 396
.

Wyniki poszczególnych tur:
2022-04-10, Wojnowice
2022-06-11, Pudliszki
2022-09-18, Pawłowice
2022-10-08, Miejska Górka
Klasyfikacja indywidualna