www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
OFERTA SKLEPU LESZCZ
- OFERTA - AKCESORIA - PUDEŁKA DO ROBAKÓW - Pudełko Maver Pingwin

Maver
Pudełko Maver Pingwin
mav-01455000
powiększenie
SPRAWDŹ CENĘMAVER Pudełko Maver Pingwin mav-01455000


Pudełko Maver Pingwin - szczegółowy opis


Pudełko Maver Pingwin
  Ochotka to prawdopodobnie najskuteczniejsza przynęta używana przez wędkarzy, lecz pomimo swej ogromnej atrakcyjności dla ryb ma pewną wadę: Jest bardzo delikatna i niewłaściwie przechowywana szybko ginie.Pudełko Maver Pingwin
 Jednym z czynników, który bardzo niekorzystnie wpływa na kondycję tej przynęty jest wysoka temperatura. Larwy ochotki pozostawione w pudełku na pełnym Słońcu bardzo szybko padają, stając się bezużytecznymi. Dodatkowo przynęta ta cierpi od soli znajdującej się w zanęcie, która za sprawą brudnych palców trafia do wody.

 Pudełko Maver Pingwin
  Rozwiązując oba te problemy, firma Maver zaprojektowała specjalne pudełko - lodówkę do ochotki. Pudełko składa się z dwóch części: Górna część zrobiona jest z białego plastiku, który nie nagrzewa się od Słońca.

 

 

Pudełko Maver Pingwin
  Pudełko podzielone jest na 3 części. Dzięki nim możemy podzielić ochotkę i wybierać ją po kolei najpierw z pierwszego, drugiego i na końcu z trzeciego. Dzięki temu przynajmniej część ochotki będzie bardzo długo w czystej wodzie.

 

Pudełko Maver Pingwin
  Dolna część pudełka stanowi chłodziarkę, której zadaniem jest obniżanie temperatury wody w pudełku powyżej. Wewnątrz tego pudełka znajdują się dwa wkłady termiczne, które zamrożone, przez długi czas trzymają chłód i przynętę w dobrej kondycji.

 

Pudełko Maver Pingwin
 

W dolnym pudełku znajduje się również gąbka stanowiąca izolację termiczną, która alternatywnie może być użyta jako podkładka do ochotki. Trzeba wiedzieć, że pojedynczą larwę o wiele łatwiej podnieść palcami z gąbki, niż z twardego dna pudełka

 

\.

Pudełko Maver Pingwin
Pudełko ma wymiary: 20 X 20 X 10cm i jest wykonane z trwałego, solidnego plastiku.

 


Zobacz ten produkt w sklepieZobacz również:

Trabucco TRABUCCO PUDEŁKO NA PRZYNĘTY NEW BAIT BOX ZIELONE 0,25l
TRABUCCO PUDEŁKO NA PRZYNĘTY NEW BAIT BOX ZIELONE 0,25l
jaxon PUDEŁKO TERMICZNE DO ŻYWEJ PRZYNĘTY
PUDEŁKO TERMICZNE DO ŻYWEJ PRZYNĘTY


zdjęcia
tego produktu:
MAVER Pudełko Maver Pingwin mav-01455000

MAVER Pudełko Maver Pingwin

Filmy YouTube
związane z tym
produktem: