www.leszcz.pl logo
  ZANĘTY - OFERTA   strona główna
oferta
zanęty
dodatki
atraktory
gliny
kleje
boostery / płyny
dipy
ziarna
melasy
www.leszcz.pl100000049www.leszcz.pl logo

Jaxon - Pieczywo Fluo Żółte       wabi ryby: krąp jaź kleń jelec
krąp jaź kleń jelec
STRONA
GŁÓWNA

OFERTA
SKLEPU LESZCZ

ZANĘTY
DODATKI
ATRAKTORY
GLINY
KLEJE
BOOSTERY/PŁYNY
DIPY
ZIARNA
MELASY
MIESZANKI
ZANĘTOWE


Jaxon - Pieczywo Fluo Żółte
jax-fjpd10
waga: 400
kolor: żółty
grubość: gruby
smuga: nie smużący
pracuje: przy dnie
wiązanie: 1


Kup teraz
 Doskonały dodatek zanętowy na rzeki. Ze względu na jaskrawy kolor bardzo dobrze wabi ryby, które aktywnie poszukują pokarmu, takie jak jaź, kleń, jelec, a również i krąp. 

Dodatek ten jest ciężki i dobrze trzyma się dna.

Dodajemy go przed samym nęceniem, aby wyraźnie wyróżniał się w zanęcie! 

Kolor Fluo żółty.


Pieczywo Fluo to bardzo popularny dodatek do zanęt, szczególnie skuteczny na głodne, dobrze żerujące ryby.Składnik, który musi się znaleźć w zanęcie na jazia, czy klenia, choć nie tylko...Również krąpie doskonale reagują na Pieczywo Fluo, w szczególności na rzece, choć i jeziorowe ryby potrafią pochłaniać je w dużych ilościach.Pieczywo Fluo firmy Jaxon nie ma zapachu, czy wyraźnego smaku. O jego atrakcyjności stanowi intensywny, dobrze widoczny kolor, dzięki któremu jest łatwo lokalizowane przez ciekawskie ryby na tle ciemnego dna.Pieczywo firmy Jaxon ma tą przewagę nad innymi produktami tego typu, że nie rozpuszcza się w namoczonej zanęcie i nawet kiedy pozostawione jest w niej na kilka godzin pozostaje w pierwotnej formie jaskrawej, dobrze widocznej cząstki na tle zanęty.Z Pieczywem Fluo nie należy jednak przesadzać. 2-5% objętości zanęty w zupełności wystarczy, aby skutecznie wabić ryby.
łowiąc jazie, czy klenie na rzece użyjemy dużych kawałków Pieczywa Fluo. Na krąpie, czy płocie warto je pokruszyć, przecierając przez sito o oczku 3-4mm.Łowiąc jazie, lub klenie na rzece należy pamiętać, że ryby te żerują zarówno przy dnie, jak i w toni, dlatego mniej zbite, luźne kule do donęcania mogą być na nie doskonałym sposobem!W ofercie firmy Jaxon znajdują się 4 wersje Pieczywa Fluo: Żółte, Pomarańczowe, Czerwone oraz Mix.
o ile krąp zdecydowanie preferuje kolor czerwony, to bardzo ciężko wskazać ulubiony kolor dużych ryb rzecznych.
Preferencje jazi, czy kleni różnią się w zależności od rodzaju łowiska i czasem wolą one kolor czerwony, a czasem żółty. Najlepiej sprawdzić to metodą prób i błędów.


Filmy związane z tą zanętą:
Pieczywo Fluo
Ostatnio dodane do naszej strony zanęty.

nazwa
Gardonix Gros Gardons 50ml
VANILLIX 50ML
VANILLE 50ML
UNIX SPECIAL BRASEM 50ML
SUPER GARDONS 50ML
SUPER CARPES 50ML
SUPER BREMIX 50ML
?>