autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2009-12-12, Poznań
Korki do amortyzatora Drennan
Korki do amortyzatora Drennan
2009-12-12, Poznań                     

Doskonały system korków amortyzujących składający się z dwóch części: korka oraz drabinki do gumy.

Firma Drennan oferuje 4 różne wielkości korków oraz 4 rodzaje drabinek.ZESTAW ABCDEFG
ZESTAW I1541399579302112
ZESTAW II106926854201510
ZESTAW III8674554215129
ZESTAW IIV6252393012107
Wymiary podane w mm

Wszystkie drabinki i korki pasują do siebie wymiennie. Znaczy to że można najmniejszą drabinkę zamontować do największego korka i odwrotnie: największą drabinkę do najmniejszego korka.


Bardzo łatwy
system
łączenia
i rozłączania
korka i
drabinki.
Korki elastyczne, idealnie dopasowują się do wewnętrznej ścianki topu i pracują razem z nim podczas naprężania się. Po obwodzie mają specjalne karbowanie, które umożliwia równe docięcie korka, aby go dopasować do topu.
v Drabinka posiada zakończenie, które ustawia wychodzącą gumę w samym środku topu, dzięki czemu guma nie powinna przyklejać się do ścianek wewnętrznych.

Dwa sposoby mocowania amortyzatora gumowego do drabinki przedstawia zdjęcie obok.Montaż w topie jest banalnie prosty. Zdjęcia obok obrazują kolejność poszczególnych czynności.

W pierwszej kolejności mocujemy łącznik do gumy, następnie przeciągamy gumę i mocujemy drabinkę (zdjęcie powyżej). Dalej łączymy drabinkę z korkiem i całość umieszczamy w topie przy użuciu klucza. Napięcie gumy regulujemy poprzez zwijanie i odwijanie gumy na drabince.

Uczestnicy:OPIS / SKLEP