Uczestnicy: |
Staroń Mariusz
sektor A stanowisko
1 waga
4755 miejsce w sektorze
1.0
|
Urban Daniel
sektor A stanowisko
3 waga
2900 miejsce w sektorze
2.0
|
Woźniak Rajmund
sektor A stanowisko
8 waga
2705 miejsce w sektorze
3.0
|
Majewski Karol
sektor A stanowisko
9 waga
2265 miejsce w sektorze
4.0
|
Całka Adam
sektor A stanowisko
4 waga
2115 miejsce w sektorze
5.0
|
Geisler Kamil
sektor A stanowisko
13 waga
1815 miejsce w sektorze
6.0
|
Dukarski Adam
sektor A stanowisko
2 waga
1705 miejsce w sektorze
7.0
|
Olejniczak Dariusz
sektor A stanowisko
5 waga
1135 miejsce w sektorze
8.0
|
Zalewska Ewa
sektor A stanowisko
7 waga
1115 miejsce w sektorze
9.0
|
Wawrzyniak Jakub
sektor A stanowisko
12 waga
945 miejsce w sektorze
10.0
|
Durski Wojciech
sektor A stanowisko
10 waga
780 miejsce w sektorze
11.0
|
Kasztelan Maciej
sektor A stanowisko
6 waga
535 miejsce w sektorze
12.0
|
Tomczak Sławomir
sektor A stanowisko
14 waga
365 miejsce w sektorze
13.0
|
Hejducki Andrzej
sektor A stanowisko
11 waga
25 miejsce w sektorze
14.0
|
Przyszło Piotr
sektor B stanowisko
27 waga
3635 miejsce w sektorze
1.0
|
Krystek Grzegorz
sektor B stanowisko
18 waga
2750 miejsce w sektorze
2.0
|
Kałużny Krzysztof
sektor B stanowisko
16 waga
2635 miejsce w sektorze
3.0
|
Kłokowski Marcin
sektor B stanowisko
26 waga
2625 miejsce w sektorze
4.0
|
Nowak Przemysław
sektor B stanowisko
28 waga
2600 miejsce w sektorze
5.0
|
Gądziak Krzysztof
sektor B stanowisko
25 waga
2480 miejsce w sektorze
6.0
|
Dziewieczyński Marek
sektor B stanowisko
17 waga
2440 miejsce w sektorze
7.0
|
Kotarak Krzysztof
sektor B stanowisko
21 waga
2240 miejsce w sektorze
8.0
|
Hoppe Henryk
sektor B stanowisko
20 waga
1655 miejsce w sektorze
9.0
|
Boliński Jacek
sektor B stanowisko
23 waga
1080 miejsce w sektorze
10.0
|
Drewniak Dominik
sektor B stanowisko
19 waga
855 miejsce w sektorze
11.0
|
Konieczny Paweł
sektor B stanowisko
15 waga
785 miejsce w sektorze
12.0
|
Kośmider Piotr
sektor B stanowisko
22 waga
495 miejsce w sektorze
13.0
|
Kostrzyński Tomasz
sektor B stanowisko
24 waga
140 miejsce w sektorze
14.0
|
Bizan Daniel
sektor E stanowisko
39 waga
2275 miejsce w sektorze
1.0
|
Koźlarek Artur
sektor E stanowisko
41 waga
1760 miejsce w sektorze
2.0
|
Kędzierski Krzysztof
sektor E stanowisko
32 waga
1590 miejsce w sektorze
3.0
|
Marcińczak Janusz
sektor E stanowisko
40 waga
1495 miejsce w sektorze
4.0
|
Jeżyński Paweł
sektor E stanowisko
34 waga
1325 miejsce w sektorze
5.0
|
Mierzejewski Marek
sektor E stanowisko
37 waga
1245 miejsce w sektorze
6.0
|
Basiak Paweł
sektor E stanowisko
33 waga
1235 miejsce w sektorze
7.0
|
Kańduła Paweł
sektor E stanowisko
38 waga
1035 miejsce w sektorze
8.0
|
Domański Krzysztof
sektor E stanowisko
35 waga
885 miejsce w sektorze
9.0
|
Prymas Robert
sektor E stanowisko
36 waga
885 miejsce w sektorze
9.0
|
Pastuszak Grzegorz
sektor E stanowisko
30 waga
760 miejsce w sektorze
11.0
|
Grykałowski Waldemar
sektor E stanowisko
29 waga
720 miejsce w sektorze
12.0
|
Śliwa Jacek
sektor E stanowisko
31 waga
595 miejsce w sektorze
13.0
|
Horemski Tomasz
sektor F stanowisko
46 waga
2650 miejsce w sektorze
1.0
|
Sobczak Jan
sektor F stanowisko
43 waga
2085 miejsce w sektorze
2.0
|
Dymek Ryszard
sektor F stanowisko
45 waga
1765 miejsce w sektorze
3.0
|
Marchwacki Tomasz
sektor F stanowisko
53 waga
1220 miejsce w sektorze
4.0
|
Graczyk Sławomir
sektor F stanowisko
48 waga
745 miejsce w sektorze
5.0
|
Maślak Dominik
sektor F stanowisko
47 waga
575 miejsce w sektorze
6.0
|
Durski Mikołaj
sektor F stanowisko
42 waga
510 miejsce w sektorze
7.0
|
Pochylski Roman
sektor F stanowisko
44 waga
465 miejsce w sektorze
8.0
|
Marchwacki Zbigniew
sektor F stanowisko
50 waga
445 miejsce w sektorze
9.0
|
MAZURCZAK TOMASZ
sektor F stanowisko
52 waga
415 miejsce w sektorze
10.0
|
Marcińczak Lech
sektor F stanowisko
54 waga
395 miejsce w sektorze
11.0
|
Wojciechowski Bogdan
sektor F stanowisko
51 waga
370 miejsce w sektorze
12.0
|
Żuk Henryk
sektor F stanowisko
49 waga
295 miejsce w sektorze
13.0
|
Romańczak Jan
sektor G stanowisko
55 waga
1260 miejsce w sektorze
1.0
|
Horemski Grzegorz
sektor G stanowisko
60 waga
1185 miejsce w sektorze
2.0
|
Pietrzak Sławomir
sektor G stanowisko
62 waga
1030 miejsce w sektorze
3.0
|
Kusyk Rafał
sektor G stanowisko
58 waga
1020 miejsce w sektorze
4.0
|
Dera Marek
sektor G stanowisko
66 waga
905 miejsce w sektorze
5.0
|
Peta Krzysztof
sektor G stanowisko
57 waga
765 miejsce w sektorze
6.0
|
Zaremba Arkadiusz
sektor G stanowisko
65 waga
570 miejsce w sektorze
7.0
|
Gierz Marek
sektor G stanowisko
67 waga
515 miejsce w sektorze
8.0
|
Zaworski Gabriel
sektor G stanowisko
64 waga
470 miejsce w sektorze
9.0
|
Barczak Janusz
sektor G stanowisko
63 waga
420 miejsce w sektorze
10.0
|
Zimniak Mariusz
sektor G stanowisko
59 waga
400 miejsce w sektorze
11.0
|
Maćkowiak Sławomir
sektor G stanowisko
56 waga
300 miejsce w sektorze
12.0
|
Wawrzyniak Józef
sektor G stanowisko
61 waga
180 miejsce w sektorze
13.0
|
Pływaczyk Piotr
sektor J1 stanowisko
3 waga
3145 miejsce w sektorze
1.0
|
Sadowczyk Adam
sektor J1 stanowisko
4 waga
2675 miejsce w sektorze
2.0
|
Wróblewski Patryk
sektor J1 stanowisko
1 waga
2330 miejsce w sektorze
3.0
|
Pochylski Szymon
sektor J1 stanowisko
5 waga
1990 miejsce w sektorze
4.0
|
Tórz Jacek
sektor J1 stanowisko
6 waga
1885 miejsce w sektorze
5.0
|
Staszak Wojciech
sektor J1 stanowisko
2 waga
945 miejsce w sektorze
6.0
|
Skrzypek Hubert
sektor J2 stanowisko
8 waga
1470 miejsce w sektorze
1.0
|
Wojtas Dominik
sektor J2 stanowisko
7 waga
1070 miejsce w sektorze
2.0
|
Zimniak Bartek
sektor J2 stanowisko
11 waga
750 miejsce w sektorze
3.0
|
Stanisławski Wojciech
sektor J2 stanowisko
9 waga
685 miejsce w sektorze
4.0
|
Płóciennik Mateusz
sektor J2 stanowisko
12 waga
520 miejsce w sektorze
5.0
|
Stróżyńska Agnieszka
sektor J2 stanowisko
10 waga
350 miejsce w sektorze
6.0
|