Uczestnicy: |
Górniak Bartosz
sektor J 1 stanowisko
16 waga
3060 miejsce w sektorze
2.0
|
Wilk Kamil
sektor J 1 stanowisko
17 waga
3060 miejsce w sektorze
2.0
|
Dziedzic Michał
sektor J 1 stanowisko
5 waga
2845 miejsce w sektorze
3.0
|
Gryga Marcin
sektor J 1 stanowisko
7 waga
2605 miejsce w sektorze
4.0
|
Nysztal Bartłomiej
sektor J 1 stanowisko
2 waga
2375 miejsce w sektorze
5.0
|
Białdyga Maciej
sektor J 1 stanowisko
12 waga
2165 miejsce w sektorze
6.0
|
Kowalski Rafał
sektor J 1 stanowisko
15 waga
2160 miejsce w sektorze
7.0
|
Latusek Michał
sektor J 1 stanowisko
1 waga
2150 miejsce w sektorze
8.0
|
Gruner Adam
sektor J 1 stanowisko
8 waga
2075 miejsce w sektorze
9.0
|
Skorzyński Stanisław
sektor J 1 stanowisko
6 waga
2050 miejsce w sektorze
10.0
|
Malik Piotr
sektor J 1 stanowisko
4 waga
1985 miejsce w sektorze
11.0
|
Wilk Łukasz
sektor J 1 stanowisko
10 waga
1935 miejsce w sektorze
12.0
|
Adamczyk Łukasz
sektor J 1 stanowisko
9 waga
1890 miejsce w sektorze
13.0
|
Chłopecki Maciej
sektor J 1 stanowisko
13 waga
1345 miejsce w sektorze
14.0
|
Turek Krzysztof
sektor J 1 stanowisko
14 waga
1330 miejsce w sektorze
15.0
|
Wojtas Dominik
sektor J 1 stanowisko
3 waga
1055 miejsce w sektorze
16.0
|
Kaj Michał
sektor J 1 stanowisko
11 waga
940 miejsce w sektorze
17.0
|
Zawada Jakub
sektor J 2 stanowisko
32 waga
4960 miejsce w sektorze
1.0
|
Szlęk Bartosz
sektor J 2 stanowisko
30 waga
3230 miejsce w sektorze
2.0
|
Kwocz Kamil
sektor J 2 stanowisko
23 waga
2845 miejsce w sektorze
3.0
|
Dziubałtowski Kamil
sektor J 2 stanowisko
20 waga
2660 miejsce w sektorze
4.0
|
Godlewski Michał
sektor J 2 stanowisko
22 waga
2430 miejsce w sektorze
5.0
|
Kęsik Patryk
sektor J 2 stanowisko
33 waga
2375 miejsce w sektorze
6.0
|
Niewczas Paweł
sektor J 2 stanowisko
24 waga
2010 miejsce w sektorze
7.0
|
Wysocki Wojciech
sektor J 2 stanowisko
26 waga
2005 miejsce w sektorze
8.0
|
Gluza Łukasz
sektor J 2 stanowisko
25 waga
1910 miejsce w sektorze
9.0
|
Turek Mateusz
sektor J 2 stanowisko
18 waga
1770 miejsce w sektorze
10.0
|
Filocha Paweł
sektor J 2 stanowisko
29 waga
1610 miejsce w sektorze
11.0
|
Stokłosa Michał
sektor J 2 stanowisko
27 waga
1585 miejsce w sektorze
12.0
|
Geisler Mikołaj
sektor J 2 stanowisko
28 waga
1345 miejsce w sektorze
13.0
|
Mirowski Mirosław
sektor J 2 stanowisko
34 waga
1175 miejsce w sektorze
14.0
|
Ciesielski Szymon
sektor J 2 stanowisko
31 waga
1155 miejsce w sektorze
15.0
|
Miernik Maciej
sektor J 2 stanowisko
19 waga
990 miejsce w sektorze
16.0
|
Ślosarz Andrzej
sektor J 2 stanowisko
21 waga
865 miejsce w sektorze
17.0
|
Tykwińska Patrycja
sektor K 1 stanowisko
15 waga
2985 miejsce w sektorze
1.0
|
Filocha Natalia
sektor K 1 stanowisko
5 waga
2565 miejsce w sektorze
2.0
|
Bartosiewicz Ewelina
sektor K 1 stanowisko
6 waga
2550 miejsce w sektorze
3.0
|
Gottwald Marta
sektor K 1 stanowisko
9 waga
2450 miejsce w sektorze
4.0
|
Siekiera Olga
sektor K 1 stanowisko
8 waga
2415 miejsce w sektorze
5.0
|
Miastkowska Beata
sektor K 1 stanowisko
4 waga
2050 miejsce w sektorze
7.0
|
Tracz Estera
sektor K 1 stanowisko
14 waga
1755 miejsce w sektorze
8.0
|
Szulczewska Beata
sektor K 1 stanowisko
13 waga
1690 miejsce w sektorze
9.0
|
Termina Bożena
sektor K 1 stanowisko
11 waga
1665 miejsce w sektorze
10.0
|
Justa Kowalska Kamila
sektor K 1 stanowisko
2 waga
1585 miejsce w sektorze
11.0
|
Dymek Monika
sektor K 1 stanowisko
10 waga
1510 miejsce w sektorze
12.0
|
Cieplińska Małgorzata
sektor K 1 stanowisko
12 waga
1465 miejsce w sektorze
13.0
|
Roguska-Jurek Anna
sektor K 1 stanowisko
3 waga
1270 miejsce w sektorze
14.0
|
Stasiak Krystyna
sektor K 1 stanowisko
7 waga
1210 miejsce w sektorze
15.0
|
Balcerek Agnieszka
sektor K 2 stanowisko
20 waga
3030 miejsce w sektorze
1.0
|
Otawa Joanna
sektor K 2 stanowisko
19 waga
2945 miejsce w sektorze
3.0
|
Mach Elżbieta
sektor K 2 stanowisko
25 waga
2905 miejsce w sektorze
4.0
|
Rudyńska Krystyna
sektor K 2 stanowisko
17 waga
2550 miejsce w sektorze
7.0
|
Zalewska Ewa
sektor K 2 stanowisko
22 waga
2150 miejsce w sektorze
7.0
|
Dolega Ewelina
sektor K 2 stanowisko
28 waga
2035 miejsce w sektorze
8.0
|
Mamikonyan Nuna
sektor K 2 stanowisko
23 waga
1915 miejsce w sektorze
9.0
|
Wojtas patrycja
sektor K 2 stanowisko
29 waga
1280 miejsce w sektorze
10.0
|
Kulka Lidia
sektor K 2 stanowisko
21 waga
1230 miejsce w sektorze
11.0
|
Olkiewicz Barbara
sektor K 2 stanowisko
27 waga
1175 miejsce w sektorze
12.0
|
Szymańska Danuta
sektor K 2 stanowisko
24 waga
1170 miejsce w sektorze
13.0
|
Trzeciak Aleksandra
sektor K 2 stanowisko
16 waga
1120 miejsce w sektorze
14.0
|
Płowiec Natalia
sektor K 2 stanowisko
26 waga
1045 miejsce w sektorze
15.0
|
Dheilly Philippe
sektor S1 stanowisko
2 waga
1735 miejsce w sektorze
1.0
|
Nysztal Tomasz
sektor S1 stanowisko
14 waga
1380 miejsce w sektorze
2.0
|
Zieliński Adam
sektor S1 stanowisko
1 waga
1250 miejsce w sektorze
3.0
|
Siekiera Wiktor
sektor S1 stanowisko
13 waga
900 miejsce w sektorze
4.0
|
Zielonka Remigiusz
sektor S1 stanowisko
3 waga
835 miejsce w sektorze
5.0
|
Stańczyk Marcin
sektor S1 stanowisko
12 waga
795 miejsce w sektorze
6.0
|
Pogonowski Bartłomiej
sektor S1 stanowisko
8 waga
705 miejsce w sektorze
7.0
|
Kasprowicz Paweł
sektor S1 stanowisko
6 waga
610 miejsce w sektorze
8.0
|
Dzikiewicz Ryszard
sektor S1 stanowisko
11 waga
590 miejsce w sektorze
9.0
|
Kocikowski Artur
sektor S1 stanowisko
7 waga
530 miejsce w sektorze
10.0
|
Milewski Zbigniew
sektor S1 stanowisko
10 waga
500 miejsce w sektorze
11.0
|
Niedorozow Antoliusz
sektor S1 stanowisko
5 waga
380 miejsce w sektorze
12.0
|
Gutowski Andrzej
sektor S1 stanowisko
4 waga
310 miejsce w sektorze
13.0
|
Rączka Janusz
sektor S1 stanowisko
9 waga
265 miejsce w sektorze
14.0
|
Orłowski Krzysztof
sektor S2 stanowisko
27 waga
2475 miejsce w sektorze
1.0
|
Brąclik Łukasz
sektor S2 stanowisko
24 waga
2295 miejsce w sektorze
2.0
|
Krynicki Adam
sektor S2 stanowisko
25 waga
2190 miejsce w sektorze
3.0
|
Kamiński Wojciech
sektor S2 stanowisko
22 waga
2130 miejsce w sektorze
4.0
|
Grzelaczyk Piotr
sektor S2 stanowisko
17 waga
1850 miejsce w sektorze
5.0
|
Nowak Krystian
sektor S2 stanowisko
26 waga
1570 miejsce w sektorze
6.0
|
Jakubowski Andrzej
sektor S2 stanowisko
19 waga
1555 miejsce w sektorze
7.0
|
Górecki Kamil
sektor S2 stanowisko
15 waga
1445 miejsce w sektorze
8.0
|
Szlachta Paweł
sektor S2 stanowisko
18 waga
1395 miejsce w sektorze
9.0
|
Kosakowski Piotr
sektor S2 stanowisko
21 waga
1290 miejsce w sektorze
11.0
|
Piasecki Wiesław
sektor S2 stanowisko
16 waga
1125 miejsce w sektorze
12.0
|
Łebkowski Michał
sektor S2 stanowisko
23 waga
970 miejsce w sektorze
13.0
|
Lis Stanisław
sektor S2 stanowisko
20 waga
835 miejsce w sektorze
14.0
|
Ratajski Marek
sektor S3 stanowisko
8 waga
2500 miejsce w sektorze
1.0
|
Przytuła Adam
sektor S3 stanowisko
12 waga
2370 miejsce w sektorze
2.0
|
Filocha Adam
sektor S3 stanowisko
9 waga
2300 miejsce w sektorze
3.0
|
Sołek Mateusz
sektor S3 stanowisko
5 waga
1970 miejsce w sektorze
4.0
|
Bednarski Robert
sektor S3 stanowisko
11 waga
1780 miejsce w sektorze
5.0
|
Bednarek Andrzej
sektor S3 stanowisko
6 waga
1770 miejsce w sektorze
6.0
|
Jurek Bogusław
sektor S3 stanowisko
3 waga
1735 miejsce w sektorze
7.0
|
Samol Krzysztof
sektor S3 stanowisko
7 waga
1665 miejsce w sektorze
8.0
|
Długajczyk Grzegorz
sektor S3 stanowisko
4 waga
1645 miejsce w sektorze
9.0
|
Pater Mariusz
sektor S3 stanowisko
13 waga
1590 miejsce w sektorze
10.0
|
Masewicz Marian
sektor S3 stanowisko
10 waga
1375 miejsce w sektorze
11.0
|
Graban Maciej
sektor S3 stanowisko
14 waga
1175 miejsce w sektorze
12.0
|
Bielewicz Rafał
sektor S3 stanowisko
2 waga
1080 miejsce w sektorze
13.0
|
Kozieł Piotr
sektor S3 stanowisko
1 waga
1010 miejsce w sektorze
14.0
|
Rechowicz Marek
sektor S4 stanowisko
27 waga
2020 miejsce w sektorze
1.0
|
Mączka Sebastian
sektor S4 stanowisko
16 waga
1875 miejsce w sektorze
2.0
|
Mazurczak Grzegorz
sektor S4 stanowisko
20 waga
1870 miejsce w sektorze
3.0
|
Studniarz Dariusz
sektor S4 stanowisko
21 waga
1820 miejsce w sektorze
4.0
|
Klasek Petr
sektor S4 stanowisko
18 waga
1465 miejsce w sektorze
5.0
|
Dul Sylwester
sektor S4 stanowisko
28 waga
1090 miejsce w sektorze
6.0
|
Komorniczak Dariusz
sektor S4 stanowisko
19 waga
1055 miejsce w sektorze
7.0
|
Górski Marian
sektor S4 stanowisko
26 waga
1015 miejsce w sektorze
8.0
|
Bartnicki Klaudiusz
sektor S4 stanowisko
24 waga
960 miejsce w sektorze
9.0
|
Chyb Andrzej
sektor S4 stanowisko
23 waga
920 miejsce w sektorze
10.0
|
Rzepczyński Jakub
sektor S4 stanowisko
17 waga
850 miejsce w sektorze
11.0
|
Nikodem Zenon
sektor S4 stanowisko
15 waga
670 miejsce w sektorze
12.0
|
Jadwiszczak Andrzej
sektor S4 stanowisko
22 waga
470 miejsce w sektorze
13.0
|
Śmieszek Paweł
sektor S4 stanowisko
25 waga
245 miejsce w sektorze
14.0
|
Dzikiewicz Kamil
sektor S5 stanowisko
12 waga
2960 miejsce w sektorze
1.0
|
Niewiadomski Artur
sektor S5 stanowisko
6 waga
2180 miejsce w sektorze
2.0
|
Horemski Tomasz
sektor S5 stanowisko
7 waga
1790 miejsce w sektorze
3.0
|
Fic Paweł
sektor S5 stanowisko
5 waga
1745 miejsce w sektorze
4.0
|
Konieczny Grzegorz
sektor S5 stanowisko
13 waga
1695 miejsce w sektorze
5.0
|
Niemiec Adam
sektor S5 stanowisko
10 waga
1610 miejsce w sektorze
6.0
|
Szporko Tomasz
sektor S5 stanowisko
4 waga
1555 miejsce w sektorze
7.0
|
Brąclik Ryszard
sektor S5 stanowisko
8 waga
1545 miejsce w sektorze
8.0
|
Kulka Artur
sektor S5 stanowisko
9 waga
1480 miejsce w sektorze
9.0
|
Wiech Aleksander
sektor S5 stanowisko
14 waga
1270 miejsce w sektorze
10.0
|
Górski Ireneusz
sektor S5 stanowisko
3 waga
1005 miejsce w sektorze
11.0
|
Wańkiewicz Mariusz
sektor S5 stanowisko
2 waga
955 miejsce w sektorze
12.0
|
Mizera Bartosz
sektor S5 stanowisko
1 waga
925 miejsce w sektorze
13.0
|
Kijek Roman
sektor S5 stanowisko
11 waga
840 miejsce w sektorze
14.0
|
Stępień Piotr
sektor S6 stanowisko
27 waga
3550 miejsce w sektorze
1.0
|
Walczak Wiktor
sektor S6 stanowisko
26 waga
3525 miejsce w sektorze
2.0
|
Łosiewicz Mirosław
sektor S6 stanowisko
24 waga
2955 miejsce w sektorze
3.0
|
Gutkiewicz Ernest
sektor S6 stanowisko
23 waga
2720 miejsce w sektorze
4.0
|
Hołysz Adam
sektor S6 stanowisko
18 waga
2000 miejsce w sektorze
5.0
|
Kurowski Krzysztof
sektor S6 stanowisko
19 waga
1495 miejsce w sektorze
6.0
|
Brud Bogusław
sektor S6 stanowisko
22 waga
1490 miejsce w sektorze
7.0
|
Wojtak Radosław
sektor S6 stanowisko
17 waga
1425 miejsce w sektorze
8.0
|
Orlikowski Miłosz
sektor S6 stanowisko
20 waga
1205 miejsce w sektorze
10.0
|
Wiórek Szymon
sektor S6 stanowisko
15 waga
1130 miejsce w sektorze
11.0
|
Roguski Henryk
sektor S6 stanowisko
25 waga
1095 miejsce w sektorze
12.0
|
Siewaszko Maciej
sektor S6 stanowisko
21 waga
805 miejsce w sektorze
13.0
|
Duda Zbigniew
sektor S6 stanowisko
16 waga
750 miejsce w sektorze
14.0
|