Uczestnicy: |
Lach Paweł
sektor A stanowisko
3 waga
6020 miejsce w sektorze
1.0
|
Łasiński Piotr
sektor A stanowisko
2 waga
4480 miejsce w sektorze
2.0
|
Czarnecki Grzegorz
sektor A stanowisko
9 waga
2650 miejsce w sektorze
3.0
|
Gierz Marek
sektor A stanowisko
7 waga
1650 miejsce w sektorze
4.0
|
Wawrzyniak Jakub
sektor A stanowisko
10 waga
1600 miejsce w sektorze
5.0
|
Domański Krzysztof
sektor A stanowisko
4 waga
1310 miejsce w sektorze
6.0
|
Witkowski Michał
sektor A stanowisko
1 waga
1290 miejsce w sektorze
7.0
|
Woźny Ferdynand
sektor A stanowisko
6 waga
1130 miejsce w sektorze
8.0
|
Boliński Jacek
sektor A stanowisko
5 waga
820 miejsce w sektorze
9.0
|
Krystek Grzegorz
sektor A stanowisko
8 waga
770 miejsce w sektorze
10.0
|
Kędzierski Krzysztof
sektor B stanowisko
2 waga
5820 miejsce w sektorze
1.0
|
Horemski Tomasz
sektor B stanowisko
9 waga
5650 miejsce w sektorze
2.0
|
Sobczak Jan
sektor B stanowisko
8 waga
3100 miejsce w sektorze
3.0
|
Marcińczak Lech
sektor B stanowisko
7 waga
2270 miejsce w sektorze
4.0
|
Heinze Jerzy
sektor B stanowisko
10 waga
1750 miejsce w sektorze
5.0
|
Mielniczak Daniel
sektor B stanowisko
1 waga
1700 miejsce w sektorze
6.0
|
Pietrzak Daniel
sektor B stanowisko
4 waga
1670 miejsce w sektorze
7.0
|
Dwornik Jarosław
sektor B stanowisko
3 waga
1560 miejsce w sektorze
8.0
|
Baranowski Tomasz
sektor B stanowisko
6 waga
1470 miejsce w sektorze
9.0
|
Stawowy Gracjan
sektor B stanowisko
5 waga
1400 miejsce w sektorze
10.0
|
Kłokowski Marcin
sektor C stanowisko
3 waga
7050 miejsce w sektorze
1.0
|
Geisler Kamil
sektor C stanowisko
5 waga
5990 miejsce w sektorze
2.0
|
Morchel Maciej
sektor C stanowisko
4 waga
4500 miejsce w sektorze
3.0
|
Wawrowski Dariusz
sektor C stanowisko
9 waga
3210 miejsce w sektorze
4.0
|
Barczak Janusz
sektor C stanowisko
6 waga
2500 miejsce w sektorze
5.0
|
Basiak Paweł
sektor C stanowisko
8 waga
2020 miejsce w sektorze
6.0
|
Adamek Waldemar
sektor C stanowisko
7 waga
1460 miejsce w sektorze
7.0
|
Kiedrowski Zbyszek
sektor C stanowisko
2 waga
1090 miejsce w sektorze
8.0
|
Lokś Sławomir
sektor C stanowisko
1 waga
460 miejsce w sektorze
9.0
|
Wojciechowski Paweł
sektor D stanowisko
7 waga
3510 miejsce w sektorze
1.0
|
Prymas Robert
sektor D stanowisko
5 waga
2900 miejsce w sektorze
2.0
|
Michalak Rafał
sektor D stanowisko
8 waga
2800 miejsce w sektorze
3.0
|
Marcińczak Janusz
sektor D stanowisko
3 waga
1990 miejsce w sektorze
4.0
|
Kałużny Krzysztof
sektor D stanowisko
4 waga
1460 miejsce w sektorze
5.0
|
Starosta Dariusz
sektor D stanowisko
2 waga
1290 miejsce w sektorze
6.0
|
Czubek Dariusz
sektor D stanowisko
9 waga
1090 miejsce w sektorze
7.0
|
Dukarski Adam
sektor D stanowisko
1 waga
970 miejsce w sektorze
8.0
|
Mania Michał
sektor D stanowisko
6 waga
650 miejsce w sektorze
9.0
|
Majewski Łukasz
sektor D stanowisko
10 waga
430 miejsce w sektorze
10.0
|
Maryjowski Adam
sektor E stanowisko
3 waga
2590 miejsce w sektorze
1.0
|
Tomczak Sławomir
sektor E stanowisko
2 waga
1600 miejsce w sektorze
2.0
|
Mierzejewski Jacek
sektor E stanowisko
5 waga
1220 miejsce w sektorze
3.0
|
Pietrzak Sławomir
sektor E stanowisko
8 waga
1070 miejsce w sektorze
4.0
|
Gałanik Andrzej
sektor E stanowisko
7 waga
1040 miejsce w sektorze
5.0
|
Tyniewicki Artur
sektor E stanowisko
9 waga
920 miejsce w sektorze
6.0
|
Jagodziński Tomasz
sektor E stanowisko
4 waga
920 miejsce w sektorze
6.0
|
Skórzewski Hubert
sektor E stanowisko
10 waga
780 miejsce w sektorze
8.0
|
Wyrwa Artur
sektor E stanowisko
1 waga
750 miejsce w sektorze
9.0
|
Moskal Wojciech
sektor E stanowisko
6 waga
380 miejsce w sektorze
10.0
|
Tórz Jacek
sektor J stanowisko
5 waga
1450 miejsce w sektorze
1.0
|
Siwiński Paweł
sektor J stanowisko
1 waga
480 miejsce w sektorze
2.0
|
Łyskawiński Mariusz
sektor J stanowisko
4 waga
330 miejsce w sektorze
3.0
|
Witkowska Natalia
sektor J stanowisko
3 waga
320 miejsce w sektorze
4.0
|
Staszak Wojciech
sektor J stanowisko
2 waga
240 miejsce w sektorze
5.0
|