autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2012-02-072012-02-072012-02-072012-02-07
NOWOŚĆ. Haczyki firmy Cralusso.
NOWOŚĆ. Haczyki firmy Cralusso.
2012-02-07                     

W katalogu Cralusso 2012 po raz pierwszy pojawiły się haczyki. Pokazane modele to najpopularniejsze kształty używane w wędkarstwie spławikowym i gruntowym, wykonane w najnowocześniejszej technologii, z użyciem najwyższej jakości materiałów. Wszystkie haczyki posiadają nowoczesny, unikalny kształt grotu, ostrzony pod trzema kątami, który doskonale penetruje tkankę pyska ryby.

Haczyki Cralusso

Cralusso Sode Light Cralusso Sode Light - 2401 - delikatny haczyk do zbrojenia przynęt zwierzęcych. Małe rozmiary idealnie nadają się do kanapki ochotki z pinką, jak również samej pinki. Większymi rozmiarami uzbroimy dwie pinki, a największe mogą służyć do bardzo szybkiego łowienia na jednego, lub dwa białe robaki. Bardzo długo trzonek tego haczyka znacznie ułatwia zarówno zakładanie przynęty, jak również wyhaczanie ryby.
Haczyk wykonany ze stosunkowo cienkiego drutu, o średnicy 0,41mm, dzięki czemu bardzo lekki, przez co nie zmienia zbytnio prezentacji założonej na niego przynęty.
Haczyk dostępny jest w rozmiarach: 10-12-14-16-18

Cralusso Chika Cralusso Chika - 2405 - Jeden z najpopularniejszych modeli haczyków. Długi trzonek i okrągły łuk kolankowy powodują, że jest to bardzo uniwersalny haczyk, którym możemy uzbroić praktycznie każdą przynętę. Jego ciemny kolor sugeruje jego użycie w okolicy dna, lub na samym dnie, gdzie jest słabo widoczny dla ryb. Duży, stosunkowo mocno odgięty zadzior doskonale trzyma zaciętą rybę na haczyku, jak również nie pozwala zsunąć się przynęcie podczas szybkiego łowienia. Oczywiście długi trzonek tego haczyka ułatwia i przyspiesza zarówno zakładanie przynęty, jak również odhaczanie ryby.
Dostępne rozmiary: 8-10-12-14-16-18
Cralusso Koaji Round
Cralusso Koaji Round - 2410 - Haczyk o charakterystycznym, zagiętym do środka kształcie, przeznaczony do łowienia wszelkimi metodami z użyciem kołowrotka. Jego kształt dopasowany jest do kąta zacięcia przy łowieniu właśnie tymi metodami (feeder, odległościówka). Haczykiem tym zbroić możemy większość przynęt zwierzęcych, jak również (większe rozmiary) roślinnych. Jego złoty kolor od razu podpowiada nam kukurydzę. Haczyk wykonany z dość solidnego drutu (nr 8 z 0,6mm), dzięki czemu haczyk jest bardzo mocny i niesłychanie odporny na pęknięcia i rozgięcia.
Dostępne rozmiary:8-10-12-14-16
Cralusso Umi Tango


Cralusso Umi Tango - 2420 - Haczyk z oczkiem o dość typowym kształcie, do zbrojenie dużych przynęt, zarówno roślinnych, jak i zwierzęcych. Bardzo mocny i ostry, koloru brązowego.
Dostępne rozmiary: 6-8-10-12-14-16
Cralusso SB Chinu
Cralusso SB Chinu - 2430 - Haczyk do najtrudniejszych zadań. Kuty, bardzo mocny, o stosunkowo dużej średnicy i czworokątnym przekroju doskonale trzyma zapiętą rybę. Dodatkowym szczegółem charakterystycznym dla tego haczyka jest podwójny zadzior. Jeden w tradycyjnym miejscu, drugi, o wiele mniejszy mikrozadzior nieco powyżej, na ostrzu haczyka. Haczyk idealnie nadaje się do łowienia dużych ryb spokojnego żeru, na duże przynęty (pęczek białych robaków, dendrobena, kukurydza).
Dostępne rozmiary: 2-4-6-8-10

Craluso Delta Chinu
Craluso Delta Chinu - 2435 - Bardzo mocny haczyk do łowienia dużych ryb, na duże przynęty. Gruby, kuty i bardzo mocny haczyk doskonale trzyma założoną na niego przynętę, jak również zaciętą rybę. Czworokątny w przekroju, nie tnie tkanki pyska zaciętej ryby, przez co redukuję ilość spiętych ryb. Dodatkowo haczyk posiada mikronacięcie w miejscu węzła, aby żyłka doskonale trzymała haczyk i nie zsuwała się na łopatkę.

Dostępne rozmiary: 2-4-6-8-10


Uczestnicy:produkty
występujące
w relacji


OPIS / SKLEP


OPIS / SKLEP


OPIS / SKLEP


OPIS / SKLEP


OPIS / SKLEP


OPIS / SKLEP