autor strony: Tomasz Horemski
Logowanie    Kontakt    Komunikaty Klubowe    Sprzedaż wysyłkowa
Strona główna -                                                                                                                                                                                      Zawody przez nas organizowane
..............................................................................................................................................................................................................................

ZDJĘCIA:

2015-03-14, Poznań
ABC Metody Przechowywanie przyponów

FILMY ZWIĄZANE Z TYM ARTYKUŁEM:


• Metoda - Klejone białe robaki
ABC Metody Przechowywanie przyponów
2015-03-14, Poznań                     

Choć wiązanie przyponu do metody nie jest szczególnie trudne, to jednak warto mieć przygotowane kilkanaście zapasowych, które błyskawicznie można wyjąć z pudełka i wymienić.

Do przechowywania przyponów mogą nam służyć tradycyjne portfele, czy klapki, jednak o wiele wygodniejsze są rozwiązania specjalnie do tego przygotowane. Wśród nich najpopularniejszymi są pudełka plastikowe produkowane przez firmą Preston Innovations oraz przebojem wchodzące na wędkarski rynek drewniane pudełka.

Drewniane pudełka są niezwykle mocne i stabilne, nie wyginają się ani pod wpływem temperatury, ani pod działaniem przechowywanych przyponów. Wewnątrz nich jest sporo miejsca, więc łatwo nałożyć, jak i ściągnąć przypon.

Metalowe kołki do mocowania przyponów rozstawione są w odległościach odpowiednich do przechowywania przyponów do metody.
Są to 3 długości przyponów: 6 - 8 - 10cm.

W pudełkach firmy Preston Innovations możemy przechowywać przypony o średnicy 7,5 oraz 10cm.

Nowoczesne pudełko do przyponów ma również specjalne otwory w ściance wraz z pasującymi do nich szpilki, dzięki którym można wiązać idealnie równej długości przypony.

Aby w ogóle korzystać z opisanych wyżej pudełek, kluczową rzeczą jest umiejętność wiązania idealnie równej długości przyponów. Zapraszam do obejrzenia naszego filmu z krótkim instruktażem, w jaki sposób to robić.
>

Uczestnicy: