Uczestnicy: |
Stańczyk Marcin
sektor A stanowisko
9 waga
4110 miejsce w sektorze
1.0
|
Barański Dariusz
sektor A stanowisko
13 waga
2560 miejsce w sektorze
2.0
|
Larisch Bożena
sektor A stanowisko
14 waga
2070 miejsce w sektorze
3.0
|
Suchocki Krzysztof
sektor A stanowisko
5 waga
1825 miejsce w sektorze
4.0
|
Grałek Szymon
sektor A stanowisko
12 waga
1755 miejsce w sektorze
5.0
|
Dylczyk Radosław
sektor A stanowisko
8 waga
1670 miejsce w sektorze
6.0
|
Moryl Andrzej
sektor A stanowisko
6 waga
1550 miejsce w sektorze
7.0
|
Przybylski Tomasz
sektor A stanowisko
3 waga
1310 miejsce w sektorze
8.0
|
Sobczak Dariusz
sektor A stanowisko
11 waga
1105 miejsce w sektorze
9.0
|
Sitarz Marek
sektor A stanowisko
2 waga
1020 miejsce w sektorze
10.0
|
Siwek Krzysztof
sektor A stanowisko
1 waga
875 miejsce w sektorze
11.0
|
Pietrzyk Robert
sektor A stanowisko
7 waga
735 miejsce w sektorze
12.0
|
Barański Ryszard
sektor A stanowisko
4 waga
685 miejsce w sektorze
13.0
|
Pawłowski Arkadiusz
sektor A stanowisko
10 waga
570 miejsce w sektorze
14.0
|
Bielewicz Rafał
sektor B stanowisko
6 waga
5665 miejsce w sektorze
1.0
|
Brud Bogusław
sektor B stanowisko
12 waga
3275 miejsce w sektorze
2.0
|
Dessauer Rafał
sektor B stanowisko
4 waga
1750 miejsce w sektorze
3.0
|
Bednarek Grzegorz
sektor B stanowisko
8 waga
1750 miejsce w sektorze
3.0
|
Kowalewski Kamil
sektor B stanowisko
7 waga
1635 miejsce w sektorze
5.0
|
Łebkowski Jerzy
sektor B stanowisko
9 waga
1590 miejsce w sektorze
6.0
|
Dawiec Paweł
sektor B stanowisko
14 waga
1510 miejsce w sektorze
7.0
|
Miernik Maciej
sektor B stanowisko
13 waga
1370 miejsce w sektorze
8.0
|
Wielgosik Tomasz
sektor B stanowisko
5 waga
1300 miejsce w sektorze
9.0
|
Kłokowski Marcin
sektor B stanowisko
1 waga
1275 miejsce w sektorze
10.0
|
Dobrowolski Piotr
sektor B stanowisko
3 waga
830 miejsce w sektorze
11.0
|
Fic Paweł
sektor B stanowisko
11 waga
590 miejsce w sektorze
12.0
|
Marcińczak Lech
sektor B stanowisko
2 waga
585 miejsce w sektorze
13.0
|
Klaczyński Tomasz
sektor B stanowisko
10 waga
390 miejsce w sektorze
14.0
|
Górny Ariel
sektor C stanowisko
10 waga
9165 miejsce w sektorze
1.0
|
Mirowski Mirosław
sektor C stanowisko
6 waga
4090 miejsce w sektorze
2.0
|
Kmieć Włodzimierz
sektor C stanowisko
12 waga
4015 miejsce w sektorze
3.0
|
Brancewicz Bartosz
sektor C stanowisko
5 waga
2125 miejsce w sektorze
4.0
|
Porczyk Tomasz
sektor C stanowisko
8 waga
2040 miejsce w sektorze
5.0
|
Kieroń Marcin
sektor C stanowisko
14 waga
1910 miejsce w sektorze
6.0
|
Kosendek Dariusz
sektor C stanowisko
4 waga
1745 miejsce w sektorze
7.0
|
Owczarek Marcin
sektor C stanowisko
2 waga
1685 miejsce w sektorze
8.0
|
Siwek Jerzy
sektor C stanowisko
13 waga
1110 miejsce w sektorze
9.0
|
Samuel Bogdan
sektor C stanowisko
11 waga
1090 miejsce w sektorze
10.0
|
Milczarek Mariusz
sektor C stanowisko
3 waga
390 miejsce w sektorze
11.0
|
Oślizło Agnieszka
sektor C stanowisko
9 waga
345 miejsce w sektorze
12.0
|
Pawlikowska Patrycja
sektor C stanowisko
7 waga
255 miejsce w sektorze
13.0
|
Łabuz Adrian
sektor C stanowisko
1 waga
180 miejsce w sektorze
14.0
|
Białdyga Maciej
sektor D stanowisko
6 waga
7345 miejsce w sektorze
1.0
|
Kulka Artur
sektor D stanowisko
14 waga
3875 miejsce w sektorze
2.0
|
Kurzepa Marcin
sektor D stanowisko
5 waga
3805 miejsce w sektorze
3.0
|
Nowański Artur
sektor D stanowisko
3 waga
3270 miejsce w sektorze
4.0
|
Opaliński Ireneusz
sektor D stanowisko
12 waga
2470 miejsce w sektorze
5.0
|
Miernik Andrzej
sektor D stanowisko
8 waga
2440 miejsce w sektorze
6.0
|
Pogonowski Bartłomiej
sektor D stanowisko
1 waga
2220 miejsce w sektorze
7.0
|
Binkowski Piotr
sektor D stanowisko
2 waga
1605 miejsce w sektorze
8.0
|
śMIGIEL WITOLD
sektor D stanowisko
10 waga
1415 miejsce w sektorze
9.0
|
Batog Robert
sektor D stanowisko
11 waga
1400 miejsce w sektorze
10.0
|
Palmowski Emilian
sektor D stanowisko
13 waga
1110 miejsce w sektorze
11.0
|
Derlaga Jakub
sektor D stanowisko
7 waga
850 miejsce w sektorze
12.0
|
Gryga Grzegorz
sektor D stanowisko
9 waga
315 miejsce w sektorze
13.0
|
Worwag Stanisław
sektor D stanowisko
4 waga
205 miejsce w sektorze
14.0
|
Mazurczak Grzegorz
sektor E stanowisko
3 waga
5610 miejsce w sektorze
1.0
|
Popiołek Michał
sektor E stanowisko
4 waga
4300 miejsce w sektorze
2.0
|
Tomczak Sławomir
sektor E stanowisko
14 waga
3805 miejsce w sektorze
3.0
|
Królikowski Artur
sektor E stanowisko
13 waga
3640 miejsce w sektorze
4.0
|
Modliński Sylwester
sektor E stanowisko
12 waga
2815 miejsce w sektorze
5.0
|
Gottwald Marta
sektor E stanowisko
10 waga
2705 miejsce w sektorze
6.0
|
Górecki Kamil
sektor E stanowisko
11 waga
2675 miejsce w sektorze
7.0
|
Bulwan Tomasz
sektor E stanowisko
2 waga
1260 miejsce w sektorze
8.0
|
Domański Krzysztof
sektor E stanowisko
8 waga
1035 miejsce w sektorze
9.0
|
Brzozowski Tadeusz
sektor E stanowisko
5 waga
805 miejsce w sektorze
10.0
|
Jambor Leszek
sektor E stanowisko
6 waga
765 miejsce w sektorze
11.0
|
Hudański Marcin
sektor E stanowisko
9 waga
740 miejsce w sektorze
12.0
|
Moskwa Artur
sektor E stanowisko
7 waga
735 miejsce w sektorze
13.0
|
Worowiec Jarosław
sektor E stanowisko
1 waga
695 miejsce w sektorze
14.0
|