Strona główna
O nas
Filmy
Galeria
Klub
Łowiska
Relacje
SKLEP
Technika
Terminarz
Wyniki
Kontakt
Nasze zdjęcia
 
W3.CSS
WWW.LESZCZ.PL WYNIKI ZAWODÓW
2009-03-28, Lipsko
- .
zwycięzca zawodów:
Górecki Kamil
waga ryb:
5090g
Waga wszystkich,
złowionych ryb:
46960g
Średnia waga ryb
na jednego zawodnika:
1204g
Ilość uczestników
tych zawodów:
39
Łowisko zawodów:
j.Lipsko, Lipsko
Zobacz opis >>>
Tabela cyklu
sortuj tabelę według:
- nazwiska
- sektora
- miejsca w sektorze
- wagi
LP
Nazwisko
Sek.
Stan.
Waga
Pkt
1
Skłodowski Adam
.
A
12
2690g
1.0
2
Pająk Grzegorz
.
A
15
1780g
2.0
3
Markowicz Wojciech
.
A
7
1690g
3.0
4
Krzycki Arkadiusz
.
A
13
1570g
4.0
5
Niećko Przemysław
.
A
14
1110g
5.0
6
Iwoła Tomasz
.
A
8
1010g
6.0
7
Leszczyński Jan
.
A
9
860g
7.0
8
Staroń Sławomir
.
A
11
470g
8.0
9
Studniarz Dariusz
.
A
3
380g
9.0
10
Sadowski Sławomir
.
A
10
300g
10.0
11
Skarbek Wiesław
.
A
5
100g
11.0
12
Krupa Rafał
.
A
6
30g
12.0
13
Nowak Paweł
.
A
14
0g
13.0
1
Górecki Kamil
.
B
25
5090g
1.0
2
Uniszewski Przemysław
.
B
26
3700g
2.0
3
Karpik Marian
.
B
17
3440g
3.0
4
Kozak Mateusz
.
B
23
2870g
4.0
5
Mazurek Robert
.
B
27
2800g
5.0
6
Sałek Mateusz
.
B
20
1760g
6.0
7
Rączka Leszek
.
B
19
1720g
7.0
8
Wysocki Jacek
.
B
28
1710g
8.0
9
Pałka Tomasz
.
B
18
1490g
9.0
10
Ciastoń Andrzej
.
B
21
1450g
10.0
11
Rakowski Mieczysław
.
B
22
1110g
11.0
12
Bock Ernest
.
B
29
940g
12.0
13
Grotkowski Arkadiusz
.
B
24
620g
13.0
1
Kijowski Grzegorz
.
C
33
1580g
1.0
2
Wichrowski Krzysztof
.
C
34
1450g
2.0
3
Głód Ryszard
.
C
37
970g
3.0
4
Karnowski Kazimierz
.
C
32
950g
4.0
5
Niećko Tomasz
.
C
31
800g
5.0
6
Dawidziuk Sylwester
.
C
40
340g
6.0
7
Dobrowolski Piotr
.
C
36
180g
7.0
14
Górniak Patryk
.
C
43
0g
14.0
14
Brygoła Andrzej
.
C
42
0g
14.0
14
Widak Wiesław
.
C
41
0g
14.0
14
Błaśkiewicz Marek
.
C
39
0g
14.0
14
Dylczyk Radosław
.
C
38
0g
14.0
14
Stasiak Krystyna
.
C
35
0g
14.0
Łowisko zawodów: j.Lipsko, Lipsko - Zobacz opis >>>
leszcz.PL WYNIKI ZAWODÓW
WYKRES WYNIKÓW WAGOWYCH
2009-03-28, Lipsko - Maver Cup
A/3
Studniarz Dariusz
380g (9.0)
A/5
Skarbek Wiesław
100g (11.0)
A/6
Krupa Rafał
30g (12.0)
A/7
Markowicz Wojciech
1690g (3.0)
A/8
Iwoła Tomasz
1010g (6.0)
A/9
Leszczyński Jan
860g (7.0)
A/10
Sadowski Sławomir
300g (10.0)
A/11
Staroń Sławomir
470g (8.0)
A/12
Skłodowski Adam
2690g (1.0)
A/13
Krzycki Arkadiusz
1570g (4.0)
A/14
Nowak Paweł
0g (13.0)
A/14
Niećko Przemysław
1110g (5.0)
A/15
Pająk Grzegorz
1780g (2.0)
B/17
Karpik Marian
3440g (3.0)
B/18
Pałka Tomasz
1490g (9.0)
B/19
Rączka Leszek
1720g (7.0)
B/20
Sałek Mateusz
1760g (6.0)
B/21
Ciastoń Andrzej
1450g (10.0)
B/22
Rakowski Mieczysław
1110g (11.0)
B/23
Kozak Mateusz
2870g (4.0)
B/24
Grotkowski Arkadiusz
620g (13.0)
B/25
Górecki Kamil
5090g (1.0)
B/26
Uniszewski Przemysław
3700g (2.0)
B/27
Mazurek Robert
2800g (5.0)
B/28
Wysocki Jacek
1710g (8.0)
B/29
Bock Ernest
940g (12.0)
C/31
Niećko Tomasz
800g (5.0)
C/32
Karnowski Kazimierz
950g (4.0)
C/33
Kijowski Grzegorz
1580g (1.0)
C/34
Wichrowski Krzysztof
1450g (2.0)
C/35
Stasiak Krystyna
0g (14.0)
C/36
Dobrowolski Piotr
180g (7.0)
C/37
Głód Ryszard
970g (3.0)
C/38
Dylczyk Radosław
0g (14.0)
C/39
Błaśkiewicz Marek
0g (14.0)
C/40
Dawidziuk Sylwester
340g (6.0)
C/41
Widak Wiesław
0g (14.0)
C/42
Brygoła Andrzej
0g (14.0)
C/43
Górniak Patryk
0g (14.0)