www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
- Maver Cup Finał
Maver Cup Finał 2012

k.Żerański, Warszawa
  2012-09-01

Mazurczak Grzegorz
zwycięzca zawodów:

Mazurczak Grzegorz
waga ryb:
4125g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

85680g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

1587g

liczba uczestników:54


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi

wyniki drugiej tury
- Wyniki po 2 turach - - Maver Cup Finał

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
KALMUS ŁUKASZ
A
8
3390
1.0
2
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
A
1
3255
2.0
3
Kocikowski Artur
A
4
2185
3.0
4
Woszczyk Sebastian
A
6
2150
4.0
5
Chądzyński Adam
A
2
2135
5.0
6
Łuczyński Rafał
A
3
2080
6.0
7
Bednarek Andrzej
A
12
2040
7.0
8
Lange Janusz
A
5
2015
8.0
9
Morchel Maciej
A
11
1930
9.0
10
Roszkiewicz Bartłomiej
A
18
1865
10.0
11
Paurowicz Łukasz
A
9
1550
11.0
12
Bajno Zbigniew
A
16
1545
12.0
13
Korzeniewski Bogusław
A
13
1525
13.0
14
Królikowski Artur
A
15
1500
14.0
15
Markowicz Wojciech
A
10
1370
15.0
16
Perka Patryk
A
14
1320
16.0
17
Krymski Janusz
A
17
895
17.0
18
Jarosławski Mirosław
A
7
745
18.0
1
Mazurczak Grzegorz
B
21
4125
1.0
2
Wieczorek Czesław
B
31
3340
2.0
3
Solka Tomasz
B
37
2955
3.0
4
Brzezowski Michał
B
33
2245
4.0
5
Migdalski Dariusz
B
23
1770
5.0
6
Wichrowski Krzysztof
B
32
1640
6.0
7
Małdachowski Włodzimierz
B
27
1440
7.0
8
Kryszczak Adam
B
24
1385
8.0
9
Kaczmarek Zbigniew
B
22
1195
9.0
9
Maciak Tomasz
B
29
1195
9.0
11
Szacherski Krzysztof
B
26
1165
11.0
12
Tołoczko Jerzy
B
25
1100
12.0
13
Wąsik Bogusław
B
30
1010
13.0
14
Dylczyk Radosław
B
38
905
14.0
15
Krupiński Tomasz
B
36
880
15.0
16
Kuczaj Andrzej
B
34
695
16.0
17
Rybiński Sebastian
B
28
665
17.0
18
Pietrzak Zbigniew
B
35
325
18.0
1
Strąk Sławomir
C
56
2875
1.0
2
Cieślik Marek
C
58
2405
2.0
3
Zielonka Remigiusz
C
57
2270
3.0
4
Olewniczak Artur
C
54
1520
4.0
5
Mirowski Mirosław
C
44
1495
5.0
6
OSTROWSKI MARCIN
C
45
1455
6.0
7
Dawidziuk Sylwester
C
50
1435
7.0
8
Mamikonyan Vasyl
C
49
1420
8.0
9
Wlazło Paweł
C
46
1225
9.0
10
Chomko Adam
C
47
1120
10.0
11
Dobrowolski Piotr
C
48
1110
11.0
12
Bukaty Rafał
C
41
1105
12.0
13
Mitrowski Maciej
C
55
1010
13.0
14
Grotkowski Marcin
C
43
960
14.0
15
Górecki Kacper
C
53
870
15.0
16
Łacek Bogusław
C
52
830
16.0
17
Pietrzak Daniel
C
51
540
17.0
18
Grzyb Adam
C
42
505
18.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Nowak Mariusz (Sosnowiec)
3255g (2.0) 

A
2
Chądzyński Adam
2135g (5.0) 

A
3
Łuczyński Rafał
2080g (6.0) 

A
4
Kocikowski Artur
2185g (3.0) 

A
5
Lange Janusz
2015g (8.0) 

A
6
Woszczyk Sebastian
2150g (4.0) 

A
7
Jarosławski Mirosław
745g (18.0) 

A
8
KALMUS ŁUKASZ
3390g (1.0) 

A
9
Paurowicz Łukasz
1550g (11.0) 

A
10
Markowicz Wojciech
1370g (15.0) 

A
11
Morchel Maciej
1930g (9.0) 

A
12
Bednarek Andrzej
2040g (7.0) 

A
13
Korzeniewski Bogusław
1525g (13.0) 

A
14
Perka Patryk
1320g (16.0) 

A
15
Królikowski Artur
1500g (14.0) 

A
16
Bajno Zbigniew
1545g (12.0) 

A
17
Krymski Janusz
895g (17.0) 

A
18
Roszkiewicz Bartłomiej
1865g (10.0) 

B
21
Mazurczak Grzegorz
4125g (1.0) 

B
22
Kaczmarek Zbigniew
1195g (9.0) 

B
23
Migdalski Dariusz
1770g (5.0) 

B
24
Kryszczak Adam
1385g (8.0) 

B
25
Tołoczko Jerzy
1100g (12.0) 

B
26
Szacherski Krzysztof
1165g (11.0) 

B
27
Małdachowski Włodzimierz
1440g (7.0) 

B
28
Rybiński Sebastian
665g (17.0) 

B
29
Maciak Tomasz
1195g (9.0) 

B
30
Wąsik Bogusław
1010g (13.0) 

B
31
Wieczorek Czesław
3340g (2.0) 

B
32
Wichrowski Krzysztof
1640g (6.0) 

B
33
Brzezowski Michał
2245g (4.0) 

B
34
Kuczaj Andrzej
695g (16.0) 

B
35
Pietrzak Zbigniew
325g (18.0) 

B
36
Krupiński Tomasz
880g (15.0) 

B
37
Solka Tomasz
2955g (3.0) 

B
38
Dylczyk Radosław
905g (14.0) 

C
41
Bukaty Rafał
1105g (12.0) 

C
42
Grzyb Adam
505g (18.0) 

C
43
Grotkowski Marcin
960g (14.0) 

C
44
Mirowski Mirosław
1495g (5.0) 

C
45
OSTROWSKI MARCIN
1455g (6.0) 

C
46
Wlazło Paweł
1225g (9.0) 

C
47
Chomko Adam
1120g (10.0) 

C
48
Dobrowolski Piotr
1110g (11.0) 

C
49
Mamikonyan Vasyl
1420g (8.0) 

C
50
Dawidziuk Sylwester
1435g (7.0) 

C
51
Pietrzak Daniel
540g (17.0) 

C
52
Łacek Bogusław
830g (16.0) 

C
53
Górecki Kacper
870g (15.0) 

C
54
Olewniczak Artur
1520g (4.0) 

C
55
Mitrowski Maciej
1010g (13.0) 

C
56
Strąk Sławomir
2875g (1.0) 

C
57
Zielonka Remigiusz
2270g (3.0) 

C
58
Cieślik Marek
2405g (2.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>