www.leszcz.pl - sklep wędkarski.
   START   ŁOWISKA   RELACJE   KLUB   SKLEP   TERMINARZ   TECHNIKA   ZAWODY  GALERIA
 
Robinson Super Cup 2015
Puchar j.Rogozińskiego 2015

j.Rogozińskie, Rogoźno
  2015-08-30, Rogoźno

Romańczak Jan
zwycięzca zawodów:

Romańczak Jan
waga ryb:
12030g
  płocie
Waga
wszystkich,
złowionych ryb:

319780g
  płocie
Średnia waga ryb
na jednego
zawodnika:

5922g

liczba uczestników:54


sortuj tabelę według: - nazwiska - sektora - miejsca w sektorze - wagi Robinson Super Cup 2015 - tabela

LP Nazwisko Sektor Stanowisko Waga Punkty Klub

ZANĘTY I DODATKI
ostatnio dodane do naszej strony
kliknij na zdjęcie poniżej, żeby obejrzeć pełen opis.






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.


1
Cisek Adam
A
13
5940
1.0
2
SIEMASZKO Aleksander
A
2
5760
2.0
3
Majewski Bogusław
A
3
5750
3.0
4
Nowicki Maciej
A
5
5330
4.0
5
Kuchciak Konrad
A
1
5080
5.0
6
Chodor Rafał
A
11
4940
6.0
7
Boliński Jacek
A
10
4900
7.0
8
Obarski Marek
A
8
4700
8.0
9
Musiał Jerzy
A
9
4540
9.0
10
Dudkowski Paweł
A
12
4520
10.0
11
Kuchciak Jacek
A
4
4030
11.0
12
Kocikowski Artur
A
7
3960
12.0
13
Stachowiak Andrzej
A
14
3830
13.0
14
Mogliński Jakub
A
6
2380
14.0
1
Surma Krystian
B
20
8280
1.0
2
Kmieć Włodzimierz
B
28
8070
2.0
3
Bieliński Piotr
B
29
7220
3.0
4
Stasiak Łukasz
B
19
7190
4.0
5
Górny Ariel
B
22
6880
5.0
6
Żytkiewicz Krzysztof
B
17
6570
6.0
7
Starosta Bartek
B
23
5890
7.0
8
Starosta Dariusz
B
24
5870
8.0
9
Sacher Aleksander
B
25
5430
9.0
10
Machowiak Marek
B
26
5430
10.0
11
Tanajewski Wojciech
B
18
4630
11.0
12
Klimkowski Piotr
B
27
4120
12.0
13
Tragarz Bogdan
B
16
3420
13.0
14
Pietrzykowski Dominik
B
21
3070
14.0
1
Wiśniewski Marek
C
32
9230
1.0
2
Zaranek Tomasz
C
31
8450
2.0
3
Chodziński Tomasz
C
40
7480
3.0
4
Migdalski Dariusz
C
35
6925
4.0
5
Gałanik Andrzej
C
34
6650
5.0
6
Jambor Leszek
C
36
5905
6.0
7
Stencel Józef
C
33
4630
7.0
8
Batog Robert
C
42
4490
8.0
9
Kaczmarek Mateusz
C
38
3650
9.0
10
Wcisło Robert
C
41
3600
10.0
11
Lewczyk Tadeusz
C
37
3570
11.0
12
Łój Ryszard
C
39
3195
12.0
13
Dawiec Paweł
C
43
3080
13.0
1
Romańczak Jan
D
57
12030
1.0
2
Siemaszko Emil
D
53
9440
2.0
3
Szporko Tomasz
D
50
8490
3.0
4
Skubida Dariusz
D
58
8230
4.0
5
Stanisławski Krzysztof
D
56
8220
5.0
6
Pietrzak Daniel
D
55
7700
6.0
7
Kubiak Robert
D
52
7555
7.0
8
Liśkiewicz Ireneusz
D
47
7330
8.0
9
Czarnecki Roman
D
54
7270
9.0
10
Łój Mariola
D
46
7200
10.0
11
Grupiński Franciszek
D
49
6920
11.0
12
Tanajewski Grzegorz
D
51
5620
12.0
13
Dukarski Adam
D
48
5190
13.0




Wykres wyników wagowych wg.stanowisk
 
A
1
Kuchciak Konrad
5080g (5.0) 

A
2
SIEMASZKO Aleksander
5760g (2.0) 

A
3
Majewski Bogusław
5750g (3.0) 

A
4
Kuchciak Jacek
4030g (11.0) 

A
5
Nowicki Maciej
5330g (4.0) 

A
6
Mogliński Jakub
2380g (14.0) 

A
7
Kocikowski Artur
3960g (12.0) 

A
8
Obarski Marek
4700g (8.0) 

A
9
Musiał Jerzy
4540g (9.0) 

A
10
Boliński Jacek
4900g (7.0) 

A
11
Chodor Rafał
4940g (6.0) 

A
12
Dudkowski Paweł
4520g (10.0) 

A
13
Cisek Adam
5940g (1.0) 

A
14
Stachowiak Andrzej
3830g (13.0) 

B
16
Tragarz Bogdan
3420g (13.0) 

B
17
Żytkiewicz Krzysztof
6570g (6.0) 

B
18
Tanajewski Wojciech
4630g (11.0) 

B
19
Stasiak Łukasz
7190g (4.0) 

B
20
Surma Krystian
8280g (1.0) 

B
21
Pietrzykowski Dominik
3070g (14.0) 

B
22
Górny Ariel
6880g (5.0) 

B
23
Starosta Bartek
5890g (7.0) 

B
24
Starosta Dariusz
5870g (8.0) 

B
25
Sacher Aleksander
5430g (9.0) 

B
26
Machowiak Marek
5430g (10.0) 

B
27
Klimkowski Piotr
4120g (12.0) 

B
28
Kmieć Włodzimierz
8070g (2.0) 

B
29
Bieliński Piotr
7220g (3.0) 

C
31
Zaranek Tomasz
8450g (2.0) 

C
32
Wiśniewski Marek
9230g (1.0) 

C
33
Stencel Józef
4630g (7.0) 

C
34
Gałanik Andrzej
6650g (5.0) 

C
35
Migdalski Dariusz
6925g (4.0) 

C
36
Jambor Leszek
5905g (6.0) 

C
37
Lewczyk Tadeusz
3570g (11.0) 

C
38
Kaczmarek Mateusz
3650g (9.0) 

C
39
Łój Ryszard
3195g (12.0) 

C
40
Chodziński Tomasz
7480g (3.0) 

C
41
Wcisło Robert
3600g (10.0) 

C
42
Batog Robert
4490g (8.0) 

C
43
Dawiec Paweł
3080g (13.0) 

D
46
Łój Mariola
7200g (10.0) 

D
47
Liśkiewicz Ireneusz
7330g (8.0) 

D
48
Dukarski Adam
5190g (13.0) 

D
49
Grupiński Franciszek
6920g (11.0) 

D
50
Szporko Tomasz
8490g (3.0) 

D
51
Tanajewski Grzegorz
5620g (12.0) 

D
52
Kubiak Robert
7555g (7.0) 

D
53
Siemaszko Emil
9440g (2.0) 

D
54
Czarnecki Roman
7270g (9.0) 

D
55
Pietrzak Daniel
7700g (6.0) 

D
56
Stanisławski Krzysztof
8220g (5.0) 

D
57
Romańczak Jan
12030g (1.0) 

D
58
Skubida Dariusz
8230g (4.0) 






ABC Metody
informacyjna strona o Method Feeder.






więcej zdjęć >>>